własny e-sklep

własny e-sklep

Postprzez ameliaamelia » poniedziałek, 19 lutego 2018, 14:06

Witam,

własny sklep internetowy to świetny pomysł, pod warunkiem, iż spotka się z dobrym odbiorem internautów. Elementy, które odgrywają kluczową rolę w e-sklep przedstawia strona http://www.seo-faq.pl/ oraz wiele innych informacji dotyczących reklamy, o pozycjonowaniu, projektowaniu stron itp. Blog podpowiada, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, w czym pomaga agencja social media, jak prowadzić bloga i czerpać z niego korzyści oraz porusza wiele innych kwestii, które wyjaśniają profesjonaliści. Polecam!
ameliaamelia
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lutego 2018, 11:23

Postprzez » poniedziałek, 19 lutego 2018, 14:06

 

Re: własny e-sklep

Postprzez Krzysiek Majewski » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:00

Sam przez chwilę myślałem nad założeniem własnego sklepu. Początkowo myślałem o sklepie, który oferowałby rzeczy głównie dla sportowców. Istnieje bowiem wiele dirm takich jak http://hurt.bodypak.pl/, które są w stanie zapewnić dostęp do wysokiej jakości suplementów, czy odżywek. ;)
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: własny e-sklep

Postprzez gagata » piątek, 30 marca 2018, 18:54

To się tyTo się tylko wydaje, że prowadzenie sklepu jest proste. Że kupi się towar, wystawi i już. A w praktyce zapewnienie ciągłych dostaw, bieżące uzupełnianie stanów magazynowych, wysyłki, faktury i tysiąc innych spraw, które trzeba zrobić, żeby firma funkcjonowała, skutecznie zabiera cały wolny czas a z czasem i chęci. Ja po paru miesiącach takiej karuzeli skorzystałam z usług - http://www.xbsgroup.pl/ , którzy całe to zaplecze zorganizowali, zaproponowali wiele usprawnień, dzięki którym sprzedaż idzie wydajniej. Zupełnie inny kształt pracy.
gagata
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 20 marca 2018, 11:28

Re: własny e-sklep

Postprzez Abdomen » piątek, 30 marca 2018, 19:18

Wszystkie Wasze propozycje są na pewno warte uwagi. Mając chwilę na pewno je przejrzę.
Spotkanie z pewnymi ludźmi, książkami, muzyką, miejscami albo ideami może - w sprzyjających okolicznościach - uczynić nasze życie szczęśliwszym, bogatszym i piękniejszym
Abdomen
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 13:14

Re: własny e-sklep

Postprzez bakerdonald » czwartek, 5 kwietnia 2018, 07:27

Prowadzenie takiego sklepu pewnie jest bardzo trudne. Tym bardziej jeśli zatrudniamy kogoś, w takim przypadku z pewnością przyda się rejestrator czasu pracy. Dzięki temu wiemy jak wydajni są nasi pracownicy, a to pozwoli na jeszcze większe zyski dla naszej firmy.
bakerdonald
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:55

Re: własny e-sklep

Postprzez urwiska » poniedziałek, 23 lipca 2018, 06:34

Ze stwierdzeniem, że prowadzenie własnego sklepu internetowego jest ciężkie nie do końca się zgodzę. Może i na początku nie jest tak łatwo, jednakże z czasem jest coraz lepiej ;) Posiadając jednak własny sklep e-commerce stosować trzeba narzędzia - takie jak tutaj: https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/sklep-ktory-sprzedaje-kilka-przydatnych-narzedzi,99.html . Jeśli wszystko będziemy robić tak jak potrzeba sukces będzie na wyciągnięcie ręki ;)
urwiska
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 14:02

Re: własny e-sklep

Postprzez rad75 » środa, 15 sierpnia 2018, 14:05

Sklepy internetowe to teraz przyszłość. Przede wszystkim przez ogromną oszczędność.
rad75
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 15 sierpnia 2018, 13:12

Re: własny e-sklep

Postprzez sosimply » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 12:00

Dobry sklep z butami potrzebuje odpowiedniej hurtowni obuwia. Wpadnij do mnie na sosimply.pl - hurtownia obuwia damskiego - mamy już kolekcję jesienną. :)
Zapraszam do sprawdzenia miejsca - Hurtownia odzieży online na sztuki - sosimply.pl - Modne ubrania za niską cenę idealne do Twojego sklepu odzieżowego.
sosimply
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2018, 07:01

Re: własny e-sklep

Postprzez OchROX » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:12

Hmm, to na pewno sporo roboty, ale życzę powodzenia!
OchROX
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:56

Re: własny e-sklep

Postprzez kuchenny13 » sobota, 27 października 2018, 20:03

Mój kumpel właśnie założył sklep gastronomiczny i po pierwszym miesiącu ma naprawdę spory zysk. Zastanawiam się właśnie czy nie pójść podobną ścieżką. Zwłaszcza, że zjadłem zęby na tej branży - począwszy od zmywaka w Szkocji, skończywszy jako sous chef w jednej z warszawskich restauracji. Macie jakieś doświadczenia w tej branży? Co myślicie?
kuchenny13
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 26 października 2018, 16:02

Postprzez » sobota, 27 października 2018, 20:03

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron