Kursy angielskiego - gdzie ?

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez lejla7 » piątek, 16 sierpnia 2019, 12:00

Nie zawsze musi być to włoski czy angielski - fajnie, że są jeszcze szkoły, które uczą skutecznie innych języków. Jedną z nich jest  [url]https://niemiecki-koscierzyna.info/strona-główna/[/url]  która przede wszystkim uczy w sposób ciekawy, zachęcający i mobilizujący do samodzielnej nauki. 
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Postprzez » piątek, 16 sierpnia 2019, 12:00

 

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez lolla » środa, 4 września 2019, 07:48

Jeżeli interesuje Cię nauka angielskiego to może zerkniesz sobie tu
najpopularniejsze metody nauki angielskiego i zaczniesz działać?
Koniecznie sprawdź sobie o jakich metodach mowa i wybierz taką która będzie dla Ciebie odpowiednia:)
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez 96pawel » czwartek, 12 września 2019, 16:03

Jeśli komuś zależy na przełamaniu bariery językowej i nauczeniu się zwrotów potrzebnych w codziennym życiu, to warto skorzystać z oferty https://angloville.pl/, która organizuje wyjazdy - tzw. angielskie wioski. Są to kursy z native speakerami, gdzie jest "zakaz" rozmawiania po polsku. W ten sposób szybko można podszkolić się z posługiwania językiem w codziennych sytuacjach.
96pawel
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 16 stycznia 2018, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez kilesia » poniedziałek, 30 września 2019, 14:40

Jeśli chodzi o angielski to ja gorąco polecam: https://eskk.pl/kursy-angielskiego - eskk to szkoła z długą historią, na pewno znacie kogoś, kto się tam uczył, więc szybko znajdziecie wiarygodne opinie
kilesia
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 19:59

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez Rollo90 » wtorek, 1 października 2019, 21:45

Najlepiej wyjechać gdzieś za granicę, gdzie będziemy zmuszeni rozmawiać po angielsku :)
Rollo90
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 1 października 2019, 21:39

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez krolszparagow » czwartek, 14 listopada 2019, 10:36

Zgadzam się z użytkownikiem Rollo90, najlepiej wyjechać za granicę:). Fajnie jak ma się do kogo, a co gdy nikogo się nie zna w danym kraju? Można skorzystać z małej pomocy:) Ja znalazłem sprawdzone miejsce https://kursy.atas.pl/pl/szkola-srednia. Program ten pozwala wyjechać młodym ludziom do USA nie tracąc szansy na dobrą edukację. Brzmi nieźle prawda? Co więcej można także poczuć prawdziwego ducha Ameryki dzięki możliwości mieszkania u typowej rodziny. Zawsze zastanawiało Cię jak żyje przeciętna rodzina za oceanem? A może chciałeś wiedzieć czy obraz wykreowany przez seriale jest prawdziwy? Najlepiej będzie jak sprawdzisz sam lub sama:) Nie trać czasu i zapisz się już dziś. Daj sobie szanse na Americam Dream. Nie musisz się bać o miejsce zamieszkania, rodzina do której trafisz to sprawdzeni ludzie! Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało klikajcie na link, tam znajdziecie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania. Ktoś z was zapyta ile to kosztuje? Wszystko informacje w linku, ale nie jest drogo:) Nie ma się czego bać trzeba po prostu pojechać i wykorzystać swoją szansę.
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez OloXX » wtorek, 25 lutego 2020, 16:24

Lokalna szkoła językowa zawsze coś ci da. Popytaj znajomych, poczytaj opinie w internecie o szkołach które znajdziesz, a najlepiej samemu się tam przejść i pogadać z konkretnym lektorem/native speakerem, który będzie cię prowadził. On/ona może się wtedy ustosunkować do twoich oczekiwań, a ty możesz się na własne oczy przekonać czy się z taką osobą dogadasz (hihi) na dłuższą metę ;) bo tu chodzi głównie własnie o twoje chęci i twoje nastawienie, otoczenie ma ci tylko pomóc w nauce. Ciężka praca = nauka języka, inaczej się nie da niestety :>
OloXX
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 14:27

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez Scofield » środa, 11 marca 2020, 18:32

Ja bardzo sobie chwalę szkołę językową Language Pro-Expert http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/oferta . Prowadzą zajęcia dla każdej grupy wiekowej. Zarówno ja, jak i mój syn uczęszczamy do nich na zajęcia z języka angielskiego. Naprawdę przykładają bardzo dużą uwagę do po prawnego użycia języka zarówno w przypadku formy pisanej, jak i mówionej. Z autopsji śmiało już teraz mogę stwierdzić, że na naukę języka nigdy nie jest za późno pod warunkiem, że zaufamy wykwalifikowanym w tym zakresie specjalistom.
Scofield
 
Posty: 61
Dołączył(a): czwartek, 23 stycznia 2020, 13:23

Re: Kursy angielskiego - gdzie ?

Postprzez Kursantka » piątek, 14 maja 2021, 14:31

Na kurs angielskiego warto się zapisać do szkoły językowej Skrivanek. Do wyboru są zajęcia indywidualne i grupowe, zarówno stacjonarnie, jak i online, a także w formie mieszanej.
Kursantka
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2021, 14:03

Postprzez » piątek, 14 maja 2021, 14:31

 

Poprzednia strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron