odpoczynek od pracy - gdzie?

Re: odpoczynek od pracy - gdzie?

Postprzez Namarnka » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 09:39

Z racji tego, że bardzo cenię sobie prywatność i zawsze najlepiej odpoczywa mi się we własnym domu, w ostatnim czasie bardzo zainteresowały mnie wanny SPA z funkcją masażu. Kilka moich koleżanek z pracy posiada je na wyłączność i z tego, co wiem, korzystanie z nich wiąże się z niesamowitą przyjemnością. Znalazłam już nawet świetnego producenta oferującego tego typu wanny o różnych kształtach i wielkościach. Coś mi się wydaje, że niebawem skuszę się na okrągłą wannę dla dwóch osób, w końcu każdy z nas zasługuje czasami ba odrobinę luksusu.;)
Namarnka

Postprzez » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 09:39

Postprzez czerwona » piątek, 28 czerwca 2019, 07:35

Najlepiej gdzieś poza miastem, w ciszy i spokoju. :)
czerwona

Postprzez speeder » piątek, 5 lipca 2019, 09:50

Myślę, że odpoczynek od pracy w domu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wolę zawsze postawić na miejsce, które będzie sprzyjało wypoczynkowi oraz zawierało wiele ciekawych i różnorodnych atrakcji. Szukając apartamentów często sugeruję się ceną i opiniami innych osób. Ponadto pod uwagę biorę zawsze aspekt, jakim jest dogodna lokalizacja. W związku z tym muszę pochwalić się Wam moim ostatnim znaleziskiem, a jest nim ten oto hotel - https://www.baginscyspa.com.pl. Był ktoś może w nim? Z chęcią poznałbym Wasze opinie na temat tego miejsca. Na ich stronie przeczytać można, że obiekt wyposażony jest w profesjonalne spa, posiada własną restaurację, a także basen. Ponadto usytuowany jest bardzo blisko morza. Myślicie, że warto jest się tam udać?
speeder

Postprzez guran » środa, 10 lipca 2019, 07:23

U mnie padło na rower i to całkiem przypadkiem w sumie, bo znajomy pracuje w sklepie https://www.rowertour.com/ i dał mi znać o ciekawej promocji na rower, a że ja dawniej wspominałem, że chce sobie kupić to dobrze się złożyło. Teraz kazdego dnia po pracy robie okolo 15-20km dla zdrowia powolutku i dla odpoczynku i jestem zadowolony. Wiecie jak po takiej dawce endorfin fajnie się zasypia!? :)
guran

Postprzez ProfilBike » piątek, 12 lipca 2019, 11:15

A może warto właśnie pomyśleć nad rowerem? Jeśli będziecie na etapie poszukiwań odpowiedniego modelu pod siebie to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie propozycje rowerów trekkingowych od topowych producentów, jak Giant AlITour 1 http://pbrowery.pl/giant-alitour-1-2018-p-1866.html który będzie idealną propozycją na długie przejazdy, bez dużego zmęczenia i do tego poradzi sobie nawet w bardzo trudnych warunkach jeżeli chodzi o trasu. W razie pytań służymy pomocą również w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Pozdrawiamy!
ProfilBike

Postprzez wiktoria68 » wtorek, 16 lipca 2019, 20:03

Ludzie w przeróżny sposób wypoczywają. I tak jak ja lubię formę spotkań z naturą, tak wśród moich znajomych mam takich, którzy wolą poleżeć przed telewizorem i trudno sie dziwić, każdy ma prawo do takiego wypoczynku, jaki sobie wybrał. Ostatnimi czasy pociągają mnie spływy kajakowe, bo nigdzie indziej nie mam takiej styczności z naturą. W sklepie gokajak https://gokajak.com/ upatrzyłam sobie już zestaw kajak, wiosła, kapoki, taki komplet dla dwóch osób. Może udałoby mi się namówić partnera.
wiktoria68

Postprzez Adamski33 » czwartek, 25 lipca 2019, 20:30

Jeżdżę z dzieciakami po rozmaitych zamkach, dworkach i pałacach w Polsce, takie mamy rodzinne hobby :)
Adamski33

Postprzez Tomasz33 » piątek, 30 sierpnia 2019, 07:25

Jak chcesz porządnie wypocząć to polecam jakiś zaciszny hotel z tarasem i książka, polecam Ci pozycje jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/byl-sobie-p ... 60258.html Znajdziesz tutaj bardzo ciekawą ofertę która na pewno bardzo Ci się spodoba. Cena nie jest wygórwana a lektura po zapowiedzi niczego sobie.
Tomasz33

Postprzez kardinale » poniedziałek, 30 września 2019, 12:21

kardinale

Postprzez Kobikowy » poniedziałek, 30 września 2019, 14:17

Dla mnie takim miejscem jest ogród, tam najlepiej wypoczywam.
Kobikowy

Postprzez » poniedziałek, 30 września 2019, 14:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca