Angielski dla firm w Warszawie

Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 28 czerwca 2018, 18:50

Marzy mi sie praca, gdzie oprócz codziennych obowiązków można sie dokształcać z języka angielskiego. Widziałam taka strone szkoły językowej z ofertą angielski dla firm w Warszawie Maja bardzo ciekawe zajęcia. Organizuja kursy online oraz stacjonarne. Również język polski dla obcokrajowców, podeslijcie znajomym. Angielski dla firm to fantastyczna sprawa, mało, że mozna sie nauczyc języka, to jeszcze zintegrować sie z kolegami i kolezankami z pracy.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Postprzez » czwartek, 28 czerwca 2018, 18:50

 

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez AnnaMarie711 » wtorek, 17 lipca 2018, 16:01

Jak przychodzi co do czego to i tak w firmach trzeba postawić na pomoc tłumacza lub też biura tłumaczeń. W przypadku tłumaczeniach przerożnych dokumentów firmowych warto postawić na pomoc doświadczonego biura http://www.verbo.com.pl Zainteresujcie się taką opcją szczególnie gdy wasza firma często wschodzi w współpracę z klientami i firmami zagranicznymi.
AnnaMarie711
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 15 kwietnia 2017, 14:42

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez Arkadiusz1 » czwartek, 23 sierpnia 2018, 12:01

Jest to jak najbardziej możliwe.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez Mermagda0 » niedziela, 23 września 2018, 10:12

Ja teraz szukam kogoś na śląsku. Znalazłam już firmę z Tychów http://landers.pl i chce tam właśnie popytać:) Myślę że spokojnie tam możecie zadzwonić jeżeli chodzi o angielski, niemiecki, włoski, hiszpański. Organizują szkolenia dla dzieci, dorosłych ale i także właśnie dla firm :)
Mermagda0
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 19:06

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez mmmara » poniedziałek, 24 września 2018, 13:42

Chętnie też podszkoliłabym swój język angielski, zwłaszcza słownictwo biznesowe. Też nie wiem do jakiej szkoły się najlepiej zapisać. Co polecicie?
mmmara
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2018, 13:36

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez jolanta66 » wtorek, 25 września 2018, 11:38

No taki pomysł to jak najbardziej fajny.. tylko ci firma ufunduje takie zajęcia? Tu jest najczęściej problem.
jolanta66
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2018, 11:30

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez monikakol » piątek, 5 października 2018, 12:25

Także pracuję i mieszkam w Warszawie, dlatego zapisałam się na kurs języka angielskiego do tej szkoły: https://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-warszawa-ul-postepu. Słyszałam o niej najlepsze opinie i sporo znajomych chodzi tam na zajęcia. Chodzę tam dopiero pół roku, ale już widzę poprawę. Mam znaczą większość siebie podczas rozmowy oraz używam nowych słówek. Bardzo się wciągnęłam w naukę języka i sprawia mi to dużą radość.
monikakol
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 26 września 2018, 13:33

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez lolla » piątek, 7 grudnia 2018, 10:41

A może myśleliście o kursie online?
Polecam zerknąć sobie tutaj https://speakingo.com/ to naprawdę świetnie opracowany kurs online i myślę, że jeżeli
się przyłożycie do nauki to efekty naprawdę będą zadowalające, a zaletą tego typu kursów jest to, że odbywa się je w zaciszu domowym:)
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez AngelaMuszka » piątek, 29 marca 2019, 12:34

Jeżeli chodzi o kursy z języków EduNet Poland ma też dobrą ofertę kursu z języka niemieckiego. Ta firma zajmuje się przede wszystkim kształceniem dualnym czyli takim systemem, w którym uczniowie podczas nauki zdobywają doświadczenie w pracy. Może kogoś zainteresuje temat.
AngelaMuszka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 29 marca 2019, 12:30

Re: Angielski dla firm w Warszawie

Postprzez Milosz5 » sobota, 13 kwietnia 2019, 15:52

Zgadzam się. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego w przypadku dużych firm jest niesamowicie pomocna.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » sobota, 13 kwietnia 2019, 15:52

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość