Jaka księgowość dla firmy

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez Pasacik1422 » poniedziałek, 30 lipca 2018, 08:43

Mój znajomy korzysta z biura rachunkowego tax experts.
Są od wielu lat na rynku i świadczą usługi takie jak: doradztwo podatkowe i biznesowe, a także tanią księgowość dla firm.
Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.
Pasacik1422
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2018, 06:58

Postprzez » poniedziałek, 30 lipca 2018, 08:43

 

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez Sutkom » poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:35

Ja chodzę do biura doradcy podatkowego i panie co tam pracują wszystko mi załatwiają :D trochę to kosztuję, ale przynajmniej ja mam od tego wolną głowę ;)
wybrałam krem z topki z tego artykułu i nie narzekam, polecam https://pieknojestwtobie.com/top-10-kremy-kosmetyki-i-balsamy-na-cellulit-ranking/
Sutkom
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:32

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 30 lipca 2018, 12:01

Przede wszystkim taka, jakiej potrzebujecie. Nie ma sensu płacenia za biuro rachunkowe więcej, niż jest to konieczne w Waszym przypadku.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez irrka » czwartek, 2 sierpnia 2018, 16:41

Jeśli zamierzasz prowadzić jednoosobową działalność to może wystarczy skorzystaie z dostępnych online narzędzi, które w zasadzie automatycznie wszystko wyliczają. Chociaż z drugiej strony miesięczne koszta prowadzenia księgowości w biurze nie są duże więc obie opcje są godne uwagi.
irrka
 

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez aula » piątek, 3 sierpnia 2018, 08:12

a ja z kolei uważam, że współpraca z dobrym biurem rachunkowym to podstawa. Jak jesteś z okolic Gliwic, Sosnowca lub Katowic to zerknij sobie na biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. To firma rodzinna z ponad 20 letnim stażem :)
aula
 

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez Jacenty009 » wtorek, 7 sierpnia 2018, 09:57

ja tak jak aula polecam to rodzinne biuro Kasprzyk i Niziołek. Mieszkam w Gliwicach i tu korzystam z ich pomocy już co najmniej 5 lat. Bardzo profesjonalni, wszystkie rozliczenia wykonywane są na czas. Doradcy chętnie służą radą i pomocą, wychodzą poza schematy, proponują najlepsze rozwiązania.
Jacenty009
 

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez Migola » wtorek, 7 sierpnia 2018, 13:30

Jest naprawdę dużo fajnych firm księgowych w polsce :D
Migola
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 7 sierpnia 2018, 13:25

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez Kieres » czwartek, 9 sierpnia 2018, 11:23

Ostatnio też zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy takiej firmy, bo to bardzo ułatwia sprawę. Korzystam z biura KORF i moge je każdemu śmiało polecić. Świetna sprawa - prowadzenie księgowości jest na najwyższym poziomie.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez rad75 » środa, 15 sierpnia 2018, 14:01

ja przez długi czas załatwiałem to online, ale jednak warunki życia na mnie wymusiły załatwienie sobie profesjonalnej księgowej.
rad75
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 15 sierpnia 2018, 13:12

Re: Jaka księgowość dla firmy

Postprzez Jacenty009 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 14:02

felika daj znać jak juz będziesz po pierwszym spotkaniu w biurze Kasprzyk i Niziołek :) Jestem ciekaw Twoich wrażeń i opinii, jestem pewien, że będziesz zadowolona :)
Jacenty009
 

Postprzez » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 14:02

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron