wyposażenie gabinetu kosmetycznego - jakie kosmetyki ?

wyposażenie gabinetu kosmetycznego - jakie kosmetyki ?

Postprzez Anna87 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 15:44

Witajcie :) Niebawem otwieram pierwszy salon kosmetyczny. Mam już niezbędne doświadczenie, na oku też dobry sprzęt. Ale największy problem mam z wyborem konkretnej firmy jesli chodzi o kosmetyki i produkty do zabiegów. Ta oferta na rynku jest tak rozbudowana, że ciężko się na coś konkretnego zdecydowac. Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
Anna87

Postprzez » czwartek, 4 kwietnia 2019, 15:44

Re: wyposażenie gabinetu kosmetycznego - jakie kosmetyki ?

Postprzez vidawa » czwartek, 4 kwietnia 2019, 15:54

Anna87 super pomysł na biznes, ja sama też pracuje w branży beauty :) A jeśli chodzi o dobrą firmę to mam jak najlepsze doświadczenia z Monduniq :) Pewnie jak bywałaś na targach to na pewno o nich słyszałaś :)
vidawa

Postprzez Magdula88 » środa, 10 kwietnia 2019, 13:39

Jeżeli o takie biznesy chodzi to również powinniście postawić na nowoczesne urządzenia kosmetyczne. Klientki na pewno bedą bardzo wymagające. Zainteresujcie się dlatego propozycjami od firmy https://kazaro.pl W tym miejscu znajdziecie wszystko co będzie niezbędne do otarcia gabinetu kosmetycznego także mniejsze akcesoria i kosmetyki
Magdula88

Postprzez bożena » czwartek, 11 kwietnia 2019, 11:39

ja też polecam Monduniq :) mają świetne kosmetyki ( także do pielęgnacji domowej dla klienta) ale też urządzenia jak infuzja tlenowa czy hifu. Rewelacyjne! Zabiegi są tak skuteczne, że lienci chętnie na nie wracają :)
bożena

Postprzez Wieniawa » piątek, 12 kwietnia 2019, 13:35

Na pewno powinny się tam znaleźć odpowiednie lakiery do paznokci w wielu przeróżnych kolorach. Lakiery hybrydowe to produkty, które lubię najbardziej https://neness.pl/hi-hybrid na Neness jest olbrzymi wybór barw. Zastanawiam się, które powinnam wybrać jako że przyszła już do nas wiosna :)
Wieniawa

Postprzez Anna87 » czwartek, 25 kwietnia 2019, 07:58

dzięki za wszystkie odpowiedzi :) z firmą Monduniq już kiedyś spotkałam się gdzieś na targach ale jakoś ta oferta mi umknęła potem. Dziewczyny napiszecie coś więcej na temat współpracy ? jak to wygląda ? Kosmetyki ( te salonowe i do domowego użytku) faktycznie są takie dobre ?
Anna87

Postprzez bożena » czwartek, 25 kwietnia 2019, 08:08

rewelacyjne są jeśli chodzi o skuteczność. ja zawsze uczulam jednak klientki by stosowały je dokładnie zgodnie z opisem producenta bo przecież zaden kosmetyk nie zadziala jak bedzie stosowany sporadycznie :) jesli chodzi o sama współpracę to nie mam zastrzeżeń - oferują ogromne wsparcie zarówno pod kątem handlowym jak i szkoleniowym a to też trzeba docenić.
bożena

Postprzez ondina » środa, 8 maja 2019, 12:35

Monduniq ma rewelacyjną infuzję tlenową i koktjle. Do tego ampułki dermie boost na różnego rodzaju problemy skorne. Widać, że stawiają na jakość a przy czym i ceny kosmetyków i zabiegów nie są wygorowane więc klientki spokojnie mogą sobie na nie pozwalać.
ondina

Postprzez bożena » niedziela, 26 maja 2019, 17:11

tak to prawda infuzja tlenowa to sztos :) u nas też ten nowy zabieg ze złotem robi furore :)
bożena

Postprzez ondina » wtorek, 28 maja 2019, 08:39

Ja się niebawem sama wyboieram na ten zabieg ze zlotem takze sprawdze na swojej skorze co i jak :)
ondina

Postprzez » wtorek, 28 maja 2019, 08:39

Następna strona

Powrót do Praca