Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez RenataR » wtorek, 18 czerwca 2019, 03:28

Witam wszystkich :) Planuje w najbliższym czasie nieco się podszkolić i w związku z tym szukam dobrych jakościowo szkoleń z zakresu księgowości i podatków. Czy możecie polecić jakieś strony/firmy, które takie spotkania organizują ? Z góry dziękuje :)
RenataR
 

Postprzez » wtorek, 18 czerwca 2019, 03:28

 

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez nicck » wtorek, 18 czerwca 2019, 03:36

a może jakiś kurs online ? Pełno tego w sieci, wystarczy poszukać w google.
nicck
 

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez mallva » wtorek, 18 czerwca 2019, 03:55

sama jestem księgową i o ile nie mam nic do kursów online jako takich o tyle uważam, ze w księgowości raczej się taka forma nie sprawdza. Bardzo ciekawe spotkania organizuje pani Marta Niziołek :) W tamtym roku byłam na jednym, w tym jestem zapisana już na 2 kolejne. Warto zerknąć :)
mallva
 

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez RenataR » środa, 26 czerwca 2019, 15:37

mallva dziękuje Ci bardzo za namiar. Piszesz, że byłaś już na jednym takim szkoleniu - napiszesz coś wiecej ? Jaka tematyka, w jakim mieście, ile trwało itd? W zasadzie interesuje mnie wszystko :)
RenataR
 

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez mallva » poniedziałek, 8 lipca 2019, 10:04

w tamtym roku byłam na szkoleniu w Gdańsku ( z optymalizacji podatkowej). w tym wybieram się na 2 kolejne, tez do Gdańska i do Poznania. Szkolenia trwają z reguły 2 dni. Organizacja na wysokim poziomie, ceny kursów też niewygórowane. Zawsze można się postarać o dofinansowanie z krajowego funduszu szkoleń, z tego co wiem to sporo osób z tego korzysta :)
mallva
 

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez RenataR » środa, 31 lipca 2019, 09:24

mallva bardzo Ci dziękuje za wszystkie informacje :) udało się już zaklepać termin na jedno ze szkoleń także teraz czekam tylko na wrzesień :)
RenataR
 

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez mallva » czwartek, 8 sierpnia 2019, 09:59

RenataR napisał(a):mallva bardzo Ci dziękuje za wszystkie informacje :) udało się już zaklepać termin na jedno ze szkoleń także teraz czekam tylko na wrzesień :)


Noto bardzo się cieszę, że się udało i jestem pewna, że dużo wyniesiesz z takiego szkolenia. Daj znać po jak tam Twoje odczucia :)
mallva
 

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez RenataR » poniedziałek, 9 września 2019, 09:52

ok ok na pewno dam znać, szkolenie 26-27.09 w Gdańsku także zaraz po napisze co i jak :)
RenataR
 

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez zerka6 » środa, 18 września 2019, 19:10

Szkolenia zwiazane z kwestiami podatkowymi sa bardzo wazne i musi to przeprowadzac zespól doswiadczonych fachowców. Ja byłam na szkoleniu przeprowadzanym przez kancelarie http://www.ozogtomczykowski.pl/ na temat kontroli podatkowej w firmie - przebieg ryzyka i kosekwecje oraz jak przygotowac przedsiebiorstwo na konrole. Jetem pod wrazeniem jak umiejetnie potrafia przekazac swoja wiedze. Polecam
zerka6
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 7 września 2019, 18:33

Re: Szkolenia z księgowości i podatków - gdzie zrobić ?

Postprzez kasia.dudek » środa, 23 października 2019, 15:34

A z jakiego jesteś miasta? Możesz faktycznie wypróbować coś też on-line, chociaż ja z doświadczenia uważam, że lepsze są tradycyjne kursy :)


Ostatnio przesunięty w górę środa, 23 października 2019, 15:34 przez: Anonymous.
kasia.dudek
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 6 października 2019, 11:15

Postprzez » środa, 23 października 2019, 15:34

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość