Angielski a praca

Angielski a praca

Postprzez frania » niedziela, 30 czerwca 2019, 05:58

Witajcie,
czy Waszym zdaniem znajomość angielskiego pomaga w znalezieniu pracy?
frania
 

Postprzez » niedziela, 30 czerwca 2019, 05:58

 

Re: Angielski a praca

Postprzez krolszparagow » poniedziałek, 8 lipca 2019, 09:27

Dużo zależy od konkretnej branży. Przykładowo w IT, gdzie pracuje mój kumpel (konkretniej zaś, to ma posadę w tej firmie: https://twitter.com/itmagination polecam ją obserwować każdemu, kto szuka perspektyw zatrudnienia w IT) znajomość angielskiego jest czymś, co raczej uznawane jest za oczywiste. Myślę, że bez niej ciężko byłoby o zatrudnienie. Ale dziś jest tyle możliwości nauczenia się tego języka, że nabycie chociażby podstawowej jego znajomości nie powinno stanowić problemu :).
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Angielski a praca

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 12:41

oczywiście, coraz więcej firm uznaje znajomość angielskiego jako warunek konieczny
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Angielski a praca

Postprzez kroswil11 » czwartek, 11 lipca 2019, 15:56

Jezeli szukacie pracy to sprawdzcie ofertę oferty pracy za granicą . Gastamo Job Service to ogólnopolska agencja pracy i doradztwa personalnego. Jezeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej, polecam serdecznie.
kroswil11
 
Posty: 346
Dołączył(a): wtorek, 26 marca 2019, 16:52

Re: Angielski a praca

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 15 lipca 2019, 18:48

Jestem w trakcie szukania pracy. Chiałabym zmienić na coś lepszego. Przeglądając ogłoszenia zauważyłam, że bez znajomości języka angielskiego bardzo trudno znaleźć dobrą pracę. U mojej znajomej w firmie szef wykupił dla pracowników kursy językowe dla firm w Warszawie https://eklektika.pl/ w firmie Eklektika. Bardzo dobre opinie o nich czytałam. Oprócz zajęć kursanci mają dostęp również do autorskiej platformy. Elektika ma niezłe wyniki. Uważam, że warto u nich wykupić kurs. Na pewno znajdzie się lepszą pracę znając język obcy.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Angielski a praca

Postprzez mami772 » niedziela, 28 lipca 2019, 20:08

Bardzo chciałabym się podszkolić w języku angielskim, więc szukam różnych rozwiązań, które mogłyby okazać się pomocne. Znajoma poleciła mi stronę https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-a ... -mlodziezy i nie ukrywam, że mają ciekawą ofertę. Muszę jeszcze tylko sprawdzić, jak wygląda plan zajęć i chyba się zapisuję.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Angielski a praca

Postprzez kilesia » środa, 31 lipca 2019, 11:43

Jeśli chodzi o naukę angielskiego pod kątem pracy to polecam ten kurs: https://eskk.pl/kurs-angielski-biznes
ma dobry program, dużo ważnego słownictwa i życiowe sytuacje. ćwiczy się np pisanie maili, jak dla mnie super opcja, bo żadnej pracy za granicą się bez tego nie dostanie.
kilesia
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 19:59

Re: Angielski a praca

Postprzez Yeti84 » czwartek, 1 sierpnia 2019, 19:06

Oczywista oczywistość - angielski to teraz mus, nie żadne ekstra, nie żaden dodatek do CV, tylko konieczność.
Yeti84
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 1 sierpnia 2019, 19:05

Re: Angielski a praca

Postprzez Kisza » niedziela, 15 września 2019, 20:48

Tak naprawdę języki obce mogą nam bardzo się przydać zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Takie kursy to ciekawa opcja.Przy czym moim zdaniem bardzo fajną opcją szczególnie dla osób zabieganych może okazać się, dostępna w ofercie TalkBack nauka angielskiego online . Możemy tutaj uczyć się w dogodnym dla siebie czasie pod okiem native speakerów z USA, a co więcej bez tracenia czasu na dojazdy do szkoły językowej i w pełni indywidualnie:).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Angielski a praca

Postprzez czerwona » wtorek, 17 września 2019, 08:27

Mi w pracy znajomość języka angielskiego bardzo się przydaje, dlatego chodzę na dodatkowe zajęcia, aby znać jeszcze lepiej ten język.
czerwona
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 08:42
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » wtorek, 17 września 2019, 08:27

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron