Strona 1 z 1

Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: czwartek, 3 sierpnia 2017, 11:50
przez Mela85
Dużo osób decyduje się na wyjazd w celach zarobkowych poza granice naszego kraju.
Często wybierają się do Anglii.
Lepsze warunki pracy oraz świadczenia pozwalają na spokojniejsze życie.
A dodatkowo wiele osób pracujących może ubiegać się o zwrot podatku. Tutaj szczegóły https://zwrotpodatkow.pl/zwrot-podatku-z-anglii

PostNapisane: czwartek, 3 sierpnia 2017, 11:50
przez Reklama

Re: Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: wtorek, 5 grudnia 2017, 13:12
przez maciekk
Osoby przebywające za granicą, które chciałyby skonsultować wszelkie kwestie dotyczące polskiego prawa, aktualnie mogą skorzystać z takiej usługi jak: porady prawne dla osób przebywających poza granicami państwa. Takie konsultacje odbywają się wtedy zdalnie. Informacja o tego typu usłudze dostępna jest na przykład tutaj: https://kancelariahilarowicz.pl/porady-prawne-dla-polakow-za-granica

Pozdrawiam!

Re: Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: wtorek, 5 grudnia 2017, 23:27
przez Franka4
Najlepiej po prostu pracować w Polsce, wtedy zwrot podatku uzyskuje się na miejscu

Re: Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: czwartek, 17 maja 2018, 09:20
przez Kisza
Generalnie takie informacje mogą bardzo przydać się osobom, pracującym poza granicami naszego kraju. Sama chętnie wybrałabym się do Niemiec, aby podjąć się pracy jako opiekunka osób starszych z http://professionalcare24.pl/ . Przede wszystkim bowiem warunki zatrudnienia w tym przypadku są bardzo dobre, a jednocześnie możemy liczyć na fajne wynagrodzenie.

Re: Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: wtorek, 19 marca 2019, 11:21
przez Miska
Ja wychodzę z założenia, że takich rzeczy najlepiej dowiedzieć się jeszcze grubo przed wyjazdem do pracy za granicę. Ja planuję taki wyjazd dopiero w tym roku. Sporo przydatnych informacji i wskazówek znalazłam na stronie https://www.pracujwunii.pl/. Są tam odpowiedzi na najróżniejsze pytania, a dodatkowo znaleźć tam można również oferty pracy z całej Unii Europejskiej. Tak wiec polecam zajrzeć :)

Re: Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: środa, 11 września 2019, 10:13
przez Judi
Co jak co ,ale warto znać prawo kraju do ktorego wyjezdzamy. Zwlaszcza jesli jedziemy tam za pracą i pozniej trzeba bedzie się z niej rozliczyć. Niestety takie procedury ze zwrotem podatku z Wielkiej Brytanii mogą być bardzo skomplikowane. Ja sama nie poradziłabym sobie z takimi procedurami. Udało mi się skontaktować z firmą https://all-tax.pl która od wielu lat zajmuje się takimi sprawami - więc są na bieżąco . Ja nie znoszę papierkowej roboty ale na szczęście rozwiązaliśmy wspólnie mój problem :)

Re: Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: środa, 11 września 2019, 12:51
przez matorlik67
Zwrot podatku chyba możliwy dla mniej zarabiających, jakie są limity zarobków?. Gdzie mogę znaleźć jakieś dane na ten temat?

Re: Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: wtorek, 14 stycznia 2020, 09:24
przez lalamido
Rozliczenie podatków jest bardzo ważne ale raz w roku. Częściej jednak przesyłamy do Polski pieniążki. Żeby dokonać szybkiego, taniego i bezpiecznego przelewu z Anglii do Polski warto skorzystać z firmy VarsoviaFX mającej ponad sto placówek rozmieszczonych w największych skupiskach brytyjskiej Polonii. Firma oferuje wiele opcji na przelew pieniędzy z UK do Polski dostępnych również na bezpiecznej platformie internetowej https://varsoviafx.co.uk/. Można więc dokonać przelewu osobiście czy jak kto woli za pomocą smartfona.

Re: Praca w Anglii - zwrot podatku

PostNapisane: wtorek, 14 stycznia 2020, 09:30
przez kardinale
Odwiedź ten artykuł aby dowiedzieć się wiecej https://regionalnefirmy.pl

PostNapisane: wtorek, 14 stycznia 2020, 09:30
przez Reklama