Szukam pracy

Szukam pracy

Postprzez ZośkaO » czwartek, 13 listopada 2014, 16:01

Od miesiąca szukam pracy, niestety zdaję sobie sprawę, że ze względu na specyfikę nie będzie o nią łatwo, mam ciężko chorą matkę, która wymaga stałej opieki i dlatego w grę wchodzi tylko praca zdalna, mam stałe łącze i mogę wykonywać zlecenia za pomocą komputera. Jak ktoś czegoś takiego potrzebuję to proszę o maila
ZośkaO
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 16:01

 

Re: Szukam pracy

Postprzez gość » czwartek, 13 listopada 2014, 16:02

Coś słabo szukasz....albo szukasz tak aby nie trafiła do ciebie żadna oferta...
gość
 

Re: Szukam pracy

Postprzez Karolina79 » czwartek, 13 listopada 2014, 16:02

Wiem, jak to jest bo w pewnym okresie po wypadku samochodowym byłam ”przykuta” do łóżka, później rehabilitacja itd. Też brakowało środków, nie oszukujmy się przy trybie płacenia przez NFZ większość rehabilitacji aby były postępy płaciłam sama... Smutna rzeczywistość. I teraz parę porad...
1/Nie daj się nabrać na ogłoszenia dam pracę w różnych portalach internetowych, gdzie w odpowiedzi dostaniesz maila, że piszę w imieniu kolegi, super praca, popracuj 30 dni jak Ci się spodoba to zapłacę itd...
2/Nie daj się naciągnąć na wszelkie systemy klikania w reklamy (oprócz tego co napisze później, jednak nie jest to system tylko własne doświadczenie), klikałam prawie miesiąc i zero gotówki, po licznikach miałam uzbierane po 200zł na innych po 20$ i nici, bo okazywało się, że owszem wypłata od np 20$ ale licznik pokazywała pieniądze wirtualne które po przeliczeniu na fizyczne wynosiło np 2,5$ miesięcznie, policz czas, prąd który zje ci komputer.... resztę dopowiedz sobie sama..
Co warto:
1/Zastanów się nad sprawdzeniem co masz w domu zbędnego.... np kilkuletni komputer, który stoi w piwnicy i się kurzy i miałaś dać złomiarzom, ciuchy które tylko zalegają w szafie itp. Sprawdź ceny podobnych przedmiotów na allegro... może opłaca się założyć konto i zacząć to sprzedawać? Zawsze pozbywasz się rzeczy i tak zbędnych, a dla innych osób mogą się one do czegoś przydać, jedynie czego potrzebujesz to łącze, komputer, aparat cyfrowy i troszkę chęci
2/Jak będziesz miała konto możesz dać też ogłoszenie o wykonywaniu usług poprzez internet-np klikanie w reklamy, ale to ty wystawiasz aukcję, kasujesz gotówkę z góry i ustalasz warunki, podam Ci przykład
Firma Google za klikniętą reklamę na stronie, taką jak na tym forum płci powiedzmy 0,07euro, czyli 7 centów za klik, powiedzmy, że dziennie na forum jest do kliknięcia 20 reklam, to da ci sumę jaka otrzyma administrator strony, weź powiedzmy z tego oblicz 25% pomnóż przez 30 dni i wystaw usługę na aukcję-to tylko pomysł, ale uważam, że godny przeanalizowania jeżeli faktycznie szukasz dodatkowych środków
Teraz dalej, w internecie, również na allegro dostępnych jest kilkadziesiąt o ile nie kilkaset ”podręczników” jak łatwo i przyjemnie zarabiać w internecie. W 99,99% jedynym zarobkiem jest to co zapłacisz za ”podręcznik”, który w rzeczywistości jest stekiem bzdur i urojeń. Wiem, bo kilka kupiłam i piszę to z doświadczenia. Podstawą jest jedna myśl sprzedać kit i marzenia o niebotycznych zarobkach, które są tylko wirtualne... Bardzo polecam ci stronkę www.tnij.com/uzasadnij_cene To naprawdę rzecz jedyna z tych, które spotkałam na swojej drodze godna polecenia. Zresztą dopiero od chwili z zapoznaniem się z informacjami zawartymi na niej jak i w poradniku zaczęłam myśleć w odpowiednim kierunku. Zastanów się może to jest rozwiązania....
Karolina79
 

Re: Szukam pracy

Postprzez PawianXX » czwartek, 13 listopada 2014, 16:03

W sumie to zgadzam się z powyższą wypowiedzią, jednak...
1/Sprzedaż z domy to co masz możesz, jednak taka sprzedaż nie może mieć charakteru stałego źródła dochodu - w takiej sytuacji US może się przyczepić, że prowadzisz nielegalnie działalność gospodarczą...
2/Jeżeli się zdecydujesz, to pamiętaj, że obecnie to już nie to co 10 lat temu i klienci też patrzą na to jak masz zrobiony opis. Owszem, przy sprzedaży okazjonalnej (nie wiem raz na rok sprzedajesz powiedzmy jeden przedmiot) to takie działania o jakich napisze nie maja sensu i podłoża ekonomicznego. Nie mniej jeżeli będziesz chciała zrobić z internetu sobie źródło, to sama oferta (jej wygląd) tez musi być odpowiednio starannie przygotowana i przyciągać wzrokowo ”klientów”.
Allegro jest dobrym rozwiązaniem, jednak warto pomyśleć również o innych platformach czy własnym odrębnym sklepie internetowym. Wiadomo, im większy zasięg oddziaływania tym lepiej...
3/Idąc w kierunku działalności gospodarczej pamiętaj o sprawach i należnościach do US oraz ZUS
4/Wracając do oprawy, warto zastanowić się nad wyborem takiej platformy, która zapewni nam maksimum udogodnień w jednym miejscu, czyli odpowiednia domenę, hosting, różnorakie szablony sklepów oparte na przejrzystym skrypcie (w końcu nie każdy musi być informatykiem nawet z zamiłowania lub zatrudniać informatyka - przy mniejszych firmach takie działanie nie miało by sensu). Może inaczej, wiem, że zamiast suchych faktów lepiej przemawiają przykłady, z tego względu proponuję sprawdzić ofertę sklepu internetowego i zobaczyć co jak wygląda w rzeczywistości taki sklep, jakie daje nam możliwości i co ważne (akurat w podanym przykładzie) mamy możliwość ”zgrania” go z Allegro
PawianXX
 

Re: Szukam pracy

Postprzez GOŚĆ » czwartek, 13 listopada 2014, 16:03

OBECNIE JESTEM NA ETAPIE POSZUKIWANIA PRACY KTÓRĄ MOGĘ WYKONYWAĆ W DOMU PROSZĘ O INFORMACJE. GDZIE SIĘ ROZGLĄDAĆ
GOŚĆ
 

Re: Szukam pracy

Postprzez Kasia » czwartek, 13 listopada 2014, 16:03

Zacznij szukać na stronach tego typu http://outwork.pl/ widziałam tam ostatnio wiele ciekawych propozycji ,może znajdziesz co dla siebie tylko zacznij szukać .
Kasia
 

Re: Szukam pracy

Postprzez Anetka » czwartek, 13 listopada 2014, 16:04

kasia tez patrzyłam tu http://outwork.pl/ i bez problemu znalazlam zlecenie nas tłumaczenie ksiazki :) dzieki wielkie !
Anetka
 

Re: Szukam pracy

Postprzez kafkaAgafka » czwartek, 13 listopada 2014, 16:04

Nigdzie nie znajdziesz tylu ofert co w internecie na portalach specjaizujacych się w tym. Możesz również sprawdzić proponowany wcześniej http://outwork.pl/ Myślę że znajdziesz tam cos dla siebie.
kafkaAgafka
 

Re: Szukam pracy

Postprzez Fyris » wtorek, 12 września 2017, 11:00

Jak szukasz pracy to sprawdź sobie, w jakich firmach chcesz pracować. Później zobacz, jakie dane firmy mają oferty. Ja tak robiłam jak chciałem pracować w Infosys Polska. Wszedłem na stronę: http://dockinlodz.com/pl/praca-w-finansach/ i zaaplikowałem. Odezwali się i pracowałem taki kilka ładnych lat. Generalnie spełniaj marzenia i aplikuj właśnie tam, gdzie siebie widzisz :)
Fyris
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 27 czerwca 2017, 08:44

Re: Szukam pracy

Postprzez fox89 » piątek, 15 września 2017, 10:24

Jeżeli nadal szukasz pracy to polecam zajrzeć na portal https://umowieni.pl/ konto dla dziewczyn jest calkowicie za darmo. To daje możliwość zarobienie pieniędzy jako hostessa na spotkaniach biznesowych czy wyjazdach. Praca jako hostessa moze byc bardzo ciekawa, mozna poznac wiele nowych ludzi. Praca hostessy to teraz świetny zarobek dla dziewczyn.
fox89
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lutego 2017, 08:22

Postprzez » piątek, 15 września 2017, 10:24

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron