Praca na wakacje

Re: Praca na wakacje

Postprzez hosol » środa, 3 października 2018, 10:22

cieżko mi powiedzieć bo dawno takiej pracy nie szukałem ale specjalnie coś pomyślę
hosol
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 3 października 2018, 10:21

Postprzez » środa, 3 października 2018, 10:22

 

Re: Praca na wakacje

Postprzez moniax1 » czwartek, 27 grudnia 2018, 03:57

Warto pochodzić po różnych kawiarniach albo restauracjach, tam często szukają kogoś do pomocy.
moniax1
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 15 października 2018, 11:35

Re: Praca na wakacje

Postprzez Masterko » czwartek, 27 grudnia 2018, 14:02

Warto tez rozważyć pracę zagranicą. Można sporo zarobić w krótkim czasie. Dzięki pracy we współpracy z agencją pośrednictwa pracy https://inperson.pl/ moja praca w Holandii była naprawdę bardzo przyjemna i owocna. Dzięki temu udało mi się zarobić całkiem sporo i wróciłem do Polski. Zagwarantowali mi bardzo dobrą opiekę - zakwaterowanie i ubezpieczenie, zwrot kosztów dojazdu i pakiet okresowych podwyżek, dzięki którym prawie nie miałam ochotę na powrót. :D
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Re: Praca na wakacje

Postprzez Trinity67 » piątek, 28 grudnia 2018, 09:59

Taka wakacyjna praca to bardzo fajna okazja żeby sobie troche dorobić i zaszczędzić. Wyjeżdżają tak osoby dorosłe jak i studenci, żeby zarobić na rok szkolny. Podróż jest szybka i komfortowa, bo można kupić bilet na busa (http://www.ekspresbus.pl/do-berlina), który po trasie posiada dosłownie kilka przystanków i jedzie prosto do Berlina i z powrotem. Do tego cena na pewno jest znacznie niższa niż bilet samolotowy i nie trzeba przestrzegać tych wszystkich wymagań dotyczących bagażu.
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Re: Praca na wakacje

Postprzez ania88 » sobota, 19 stycznia 2019, 20:36

Warto sie zaznajomić z zasadami takie pracy tymczasowej. Pomocny będzie ten portal. Tu najdziesz wszystkie info na temat przepisów w kodeksie pracy i nie tylko https://poradnikpracownika.pl/. Warto pomyśleć o nowej pracy. Gdzie szukać, jak wzbogacić swoje CV tez się dowiesz w tym poradniku. Znajdziecie tu nawet info jak napisać Cv i list motywacyjny.
ania88
 

Re: Praca na wakacje

Postprzez wiola0 » piątek, 25 stycznia 2019, 09:41

To prawda, w okresie wakacyjnym jest wiele ofert pracy. Najczęściej w restauracjach lub budkach z lodami.
wiola0
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 25 stycznia 2019, 09:28

Re: Praca na wakacje

Postprzez pieknyolek » wtorek, 29 stycznia 2019, 09:27

Tak wiele firm szuka pracowników w tym okresie. Gdy nie mogą znaleźć polskiego pracownika to po prostu wchodzą na stronę https://apsprofitpolska.pl/ i tak szukają pracowników np. z Ukrainy
pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Re: Praca na wakacje

Postprzez Milosz5 » piątek, 15 lutego 2019, 01:24

Akurat jeśli chodzi o pracę, to warto skoncentrować się na własnych umiejętnościach.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Praca na wakacje

Postprzez sirren » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 02:56

W wakacje zawsze jest wiele ofert pracy, więc z pewnością znajdziesz coś interesującego. :)
sirren
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 10:11

Re: Praca na wakacje

Postprzez DamianPol » czwartek, 24 listopada 2022, 18:10

Według mnie jeżeli interesuje Cię przede wszystkim praca od zaraz - Nowogard to na pewno warto przede wszystkim poszukiwania rozpocząć od sieci w których po prostu propozycji jest sporo. Warto się rozeznać na rynku, tym bardziej jeśli i tak planujecie odejść z obecnej firmy, bo już nie jesteście zadowoleni z zarobku, czy również atmosfery jaka panuje pomiędzy współpracownikami :)
DamianPol
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Postprzez » czwartek, 24 listopada 2022, 18:10

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości