Praca przez internet

Re: Praca przez internet

Postprzez zdrapek » niedziela, 18 lutego 2018, 22:20

W kwestii pieniężnej prześladuje mnie nie mały pech, dlatego coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem książki Marii Bucardi z jej sklepu https://mariabucardi.pl/ konkretniej chodzi mi o poradnik o tym jak rozmawiać z aniołami, można dzięki temu odnaleźć miłość, spełnić marzenia, ale też uzyskać wolność finansową
zdrapek
 
Posty: 27
Dołączył(a): niedziela, 4 lutego 2018, 19:06

Postprzez » niedziela, 18 lutego 2018, 22:20

 

Re: Praca przez internet

Postprzez alok » czwartek, 1 marca 2018, 21:35

Jak się da tak pracować to warto.
alok
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2018, 21:32

Re: Praca przez internet

Postprzez Masterko » poniedziałek, 12 marca 2018, 19:53

Fakt - w cały czas panuje coraz większe zainteresowanie kryptowalutami i można na nich nieźle i szybko zarobić. Osobiście inwestuję w sprawdzone, najbardziej znane projekty na giełdzie https://coinbe.net/ Zawsze kupuję je za PLN, więc nie ma problemu z przewalutowaniem jak na zagranicznych giełdach. Nie warto inwestować wszystkiego co się ma, ale trochę na pewno. :)
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Re: Praca przez internet

Postprzez Albin777 » środa, 14 marca 2018, 08:53

Moim zdaniem warto tak pracować. Można zarobić naprawdę sporo pieniędzy na takim czymś.
______
sufit podwieszany
Albin777
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 14 marca 2018, 07:55

Re: Praca przez internet

Postprzez novanida » niedziela, 15 kwietnia 2018, 16:11

Taa, kryptowaluty, ludzie myślą że bez pracy zarobią nagle kokosy :D pracować przez internet można, ale trzeba coś umieć. Pisać, robić grafiki, tworzyć strony internetowe... Wtedy człowiek może własny biznes mieć albo i dla kogoś pracować i robić to bez wychodzenia z domu ;)
novanida
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 16 marca 2018, 10:20

Re: Praca przez internet

Postprzez Paulina Piech » środa, 25 kwietnia 2018, 09:13

Ja pracowałam jakiś czas zdalnie i stwierdzam, że to wymaga ogromnej samodyscypliny. Więcej zrobię w biurze, niż we własnym domu, w którym zawsze trzeba coś zrobić. Ale to kwestia organizacji właśnie. Dla mnie najlepszym wyjściem byłyby 2 dni zdalnie, 3 w biurze :) Podczas pracy w domu brakowałoby mi innych ludzi.
Paulina Piech
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:07

Re: Praca przez internet

Postprzez devilangel » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 20:54

Czytałam na https://projektmilion.pl/zarabianie-pie ... a-roznica/ że zarabianie pieniędzy przy odpowiednim planowaniu może zapewnić nam bezpieczne i dostatnie życie. Wystarczy odpowiednio gospodarować własnym majątkiem. Jak się okazuje internet i praca przy jego pomocy mogą znacząco wpłynąć na poprawienie naszej sytuacji finansowej.
devilangel
 
Posty: 33
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 15:44

Re: Praca przez internet

Postprzez franczeska » czwartek, 28 czerwca 2018, 18:20

Ja ostatnio na blogu: http://www.wesolehalasy.pl/ przeczytałam o możliwości zarabiania właśnie na prowadzeniu tego typu strony. Bardzo lubię przeglądać różne poradniki dla mam czy też wskazówki dotyczące domowych obowiązków, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że można na tym zarobić. A wy co uważacie na ten temat?
franczeska
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 28 czerwca 2018, 17:43

Re: Praca przez internet

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 7 października 2018, 09:09

Przecież nie ma w tym nic dziwnego. Już od dawna mnóstwo ludzi zarabia w ten sposób.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Praca przez internet

Postprzez dariawaria » piątek, 12 października 2018, 11:28

ja tak pracuje, moja praca to usuwanie pirackich ebooków, książek w pdf, filmów, oprogramowania w zależności od zlecenia. Bardzo lubię swoją pracę a zdalne wykonywanie zadań uważam za doskonałe rozwiązanie.
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Postprzez » piątek, 12 października 2018, 11:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron