Praca przez internet

Re: Praca przez internet

Postprzez jedlo » poniedziałek, 2 września 2019, 09:49

Tutaj https://pinbook.pl/praca znalazłem fajną stronkę z ofertami pracy dla każdego.
jedlo
 

Postprzez » poniedziałek, 2 września 2019, 09:49

 

Re: Praca przez internet

Postprzez krolszparagow » sobota, 21 września 2019, 21:40

Ja mam jedną znajomą, która pracuje na etacie w dziale HR jako rekruterka – i muszę jej przyznać, że jest naprawdę w te klocki, jakimi są poszukiwania talentów na odpowiednie stanowiska pracy :). No i właśnie tak się składa, że ostatnio pokazywała mi jedną platformę, na której sobie dodatkowo czasami dorabia – być może kogoś z Was także to zainteresuje, więc parę słów na temat tego napiszę. Chodzi o tę platformę: https://talentuno.com/pl/matchmakers która służy do tego, aby ułatwiać pracodawcom proces rekrutacyjny. Można tam się zarejestrować jako MatchMaker i polecać na różne stanowiska kandydatów, którzy mogą się nad danym stanowisku sprawdzić – i zarabiać na prowizji, jeżeli polecona osoba zostanie zatrudniona :). Jak ktoś ma obszerne grono znajomych, którzy stanowią ekspertów i profesjonalistów w swoich dziedzinach oraz lubią szukać ciekawych ofert pracy, to możecie tutaj naprawdę dobrze zarobić. Myślę, że przynajmniej część z Was może być czymś takim zainteresowana – jeżeli tak, to życzę powodzenia ;).
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Praca przez internet

Postprzez marli111 » wtorek, 24 września 2019, 06:33

Prace przez internet dostaniesz tylko w dziale IT lub sama możesz świadczyć jakieś usługi :)
marli111
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 24 września 2019, 06:23
Lokalizacja: Piła

Re: Praca przez internet

Postprzez KonradSkal » środa, 25 września 2019, 09:56

Przyjemną pracą jest copywriting dla gazet internetowych. Jeśli masz lekkie pióro to takie zajęcie będzie czystą przyjemnością. Jeśli na dodatek jesteś w tym dobry to wiele firm będzie chciało nawiązać z tobą dłuższą współpracę. Jak chcesz zostać cpoywriterem to zobacz tą ofertę: http://copy-seo.pl
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Re: Praca przez internet

Postprzez Igor93 » czwartek, 26 września 2019, 08:13

Jest sporo możliwości zarabiania przez internet, ale to nie wszystko jest cud, miód i orzeszki.
Igor93
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 26 września 2019, 08:11

Re: Praca przez internet

Postprzez maurycy32 » czwartek, 3 października 2019, 14:57

Można teraz znaleźć pracę w Jysku, szukają osób na wiele stanowisk i praktycznie dla każdego się coś znajdzie. Może i nie jest to praca przez internet, ale ma się dzięki takiej dużo korzyści, na przykład umowę i pewność, że nie będziesz oszukany
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: Praca przez internet

Postprzez alicja101 » środa, 23 października 2019, 15:36

Szukaj na olx pod hasłem "praca zdalna" albo coś takiego i uważaj na oszustów od ankiet i zakładania kont bankowych
alicja101
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 5 października 2019, 15:44

Re: Praca przez internet

Postprzez omlet123 » niedziela, 29 grudnia 2019, 17:39

a ja polecam zatrudnić sie w policji. Teraz dobrze płacą. Moim zdaniem warto sprobowac , a pomoc moze wam w procesie rekrutacji ta strona https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ro ... do-policji Tam jest krok po kroku wytłumaczone jak to wszystko po kolei wygląda i do czego szczegolnie sie przylozyc.Warto podjąc wyzwanie.
omlet123
 
Posty: 207
Dołączył(a): czwartek, 19 września 2019, 14:20

Re: Praca przez internet

Postprzez zyskonline » środa, 22 kwietnia 2020, 00:31

Praca przez internet w domu to ciężki orzech do zgryzienia w dzisiejszych czasach. Konkurencja jest straszna. Wzrost w ciągu ostatnich 5 lat zainteresowanie Zarabianiem przez internet wzrosło o prawie 35% ! To potężne sumy. By zarabiać skutecznie polecam inwestowanie na giełdzie ze stroną https://zyskonline.pl Dostajesz opiekuna, pomagają założyć Ci konto na platformie i zarabiasz przede wszystkim realne pieniądze przez internet!
zyskonline
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2020, 00:22

Re: Praca przez internet

Postprzez TheMiikuss » wtorek, 17 sierpnia 2021, 10:09

Można zarówno dorobić sobie trochę grosza przez internet jak ktoś pracuje na etacie. Można również zarabiać tak, by z czasem zarabiać na pełnym dystansie. Oczywiście samo nic nie przyjdzie i trzeba wtedy poświęcić odpowiednio dużo czasu by takie zarabianie przez internet w pełni na nas zarabiało. Ale poświęcając odpowiednio dużo czasu na zgłębienie takiej wiedzy, można zarobić przez internet na prawdę niezłe pieniądze. Choćby korzystając z ogólnodostępnych programów afiliacyjnych. Nawet nie trzeba posiadać własnej firmy by dołączyć do takiej sieci i pracować przez internet.

Ps. Czytaliście już Jak REALNIE zarabiać pieniądze na własnej stronie www lub blogu? - fajny poradnik na temat zarabiania przez internet.
Lubię mężczyzn z przyszłością i kobiety z przeszłością.
TheMiikuss
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2018, 16:50

Postprzez » wtorek, 17 sierpnia 2021, 10:09

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron