Sala prób dla zespołu

Sala prób dla zespołu

Postprzez rikardo18 » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 12:38

Cześć. Planujemy z zespołem stworzyć salę prób w garażu. Wszystko byłoby ok, ale myślimy, że codzienna dawka rocka może być niezbyt przyjemna dla otoczenia. Także pytanie - jak wygłuszyć takie pomieszczenie? Z góry dzięki za info.
rikardo18

Postprzez » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 12:38

Re: Sala prób dla zespołu

Postprzez mirabelka » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 12:59

Pianki, panele, piramidki akustyczne - no generalnie wybór jest spory. Myślę, że jeśli nie macie pojęcia o akustyce to tutaj http://www.mega-acoustic.pl/wyciszenie-drzwi-scian-sufitu-pokoju-pomieszczen-poprawic-akustyke/ warto rzucić okiem. Takie ogólne informacje. A o resztę podpytajcie w sklepie Mega Acoustic. Tam Wam najlepiej doradzą, która opcja będzie najlepsza.
mirabelka

Postprzez gastro » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 14:08

bardzo mi się podoba historia takich właśnie zespołów, które wyrastają z takich salek a potem podbijają świat muzyki :)
gastro

Postprzez Lajdak » środa, 13 czerwca 2018, 17:17

Możecie iść zapytać w miejskim ośrodku kultury, czy nie udostępnią Wam sali.
Lajdak

Postprzez badzik » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:33

Stary, jak już znajdziesz tę miejscówkę i przygotujecie się do super koncertu, to koniecznie zaproś nas wszystkich :D swoją drogą myśleliście o jakiejś promocji zespołu? Wiesz, jakieś ulotki, plakietki, przypinki, badziki. Kiedyś widziałem, że zespól nazwał się "Przypinka z imieniem" i ich materiałami promocyjnymi były właśnie przypinki z imionami członków zespołu. Super sprawa, nie? Przypinka z imieniem sprawdzi się też nie tylko jako gadżet promocyjny
badzik

Postprzez » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:33

Powrót do Hobby