Własne kosmetyki

Re: Własne kosmetyki

Postprzez ibinka » środa, 11 września 2019, 09:42

ja bym chciała robić sama kosmetyki, ale w sumie nie zawsze się to opłaca. Półprodukty dobrej jakości są drogie a krem bez konserwantów też długo się nie utrzyma. No i wiadomo, ze na bogaty skład sobie nie pozwolimy, bo nie kupimy minimalnych ilości składników, a wziąć musimy większe ich porcje
ibinka

Postprzez » środa, 11 września 2019, 09:42

Postprzez Ajka9090 » niedziela, 22 września 2019, 21:31

Dlatego też dobrym konserwantem jest gliceryna, która ma same dobre właściwości na naszą cerę. Świetnie nawilża, dodatkowo długo się utrzymuje. Także można zamawiać chociażby stąd https://producent-oleju.pl/glikol-gliceryna-producent/ i może od producenta byłoby taniej.
Ajka9090

Postprzez Lawler91 » poniedziałek, 23 września 2019, 00:59

Moja siostra próbowała parę razy zrobić swoje kosmetyki, ale szampon wyszedł jej jak bardzo gęste mydło w płynie, więc się poddała :)
Lawler91

Postprzez vello » wtorek, 8 października 2019, 16:00

Robienie kosmetyków samemu to nie moja bajka, ale staram się wybierać też naturlane i z dobrym składem. Krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann pozwala mi je dobrze nawilżyć i pozbyć się szorstkiej skóry. Zależy mi na tym, by była ona delikatna i gładka, więc całkowicie stawiam na sprawdzone produkty.
vello

Postprzez » wtorek, 8 października 2019, 16:00

Poprzednia strona

Powrót do Hobby