Ogród

Re: Ogród

Postprzez Minenka » czwartek, 15 kwietnia 2021, 20:59

Własny ogród to świetna sprawa, ale trzeba o niego dbać żeby wyglądał dobrze i zdobił dom. Warto zadbać też o ogrodzenie, ja u siebie niedawno zmieniłam i od razu wygląda lepiej. Przy okazji udało mi się w końcu założyć mój wymarzony wideodomofon :)
Minenka
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 27 grudnia 2018, 17:32

Postprzez » czwartek, 15 kwietnia 2021, 20:59

 

Re: Ogród

Postprzez asanka » wtorek, 20 kwietnia 2021, 08:43

Czy ktoś z was ma może taki perukowiec podolski https://www.podkarpackiesady.pl/krzewy- ... olski.html w swoim ogrodzie? Już od kilku miesięcy się na niego czaję, ale nie spotkałam się z tym drzewkiem w swojej okolicy a chciałabym wiedzieć jak rośnie, czy jest trudne w utrzymaniu przy życiu? Co w zimie, czy to wszystko opada? Dajcie proszę znać jeśli macie to cudo w swoim ogrodzie :)
asanka
 
Posty: 64
Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2017, 18:08

Re: Ogród

Postprzez RonnieFeroni3 » wtorek, 20 kwietnia 2021, 16:06

Ja ze względu na nadciągającą majówkę zaczynam sprzątać ogród. Czeka mnie tylko jeden problem mianowicie muszę zakupić nowe meble ogrodowe . Czy możecie jakieś polecić? Nie wiem jak wybrać odpowiednie.
RonnieFeroni3
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 31 marca 2021, 07:37

Re: Ogród

Postprzez mami772 » wtorek, 27 kwietnia 2021, 20:50

Fotele ogrodowe oferowane przez https://www.sfmeble.pl/c/fotele-ogrodowe-ogrod , wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz elementów. Dzięki temu mogą one pozostać w ogrodzie nawet w czasie brzydkiej pogody, ponieważ nie zagrożą im złe warunki atmosferyczne. Mnie od zawsze marzy się fotel ogrodowy i na pewno w taki zainwestuję. Fajny mebel, aby się relaksować.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Ogród

Postprzez Monsterek » wtorek, 27 kwietnia 2021, 23:45

W internecie ostatnio sporo czytałam o rolniczych sposobach na ochronę roślinności. Na https://www.sn2.eu/biznes/firma/17761-fungicydy-w-pszenicy-jak-je-stosowac.html jest właśnie ciekawey artykuł tego typu. Myślicie, że sprawdzi się to również dobrze w ogrodnictwie?
Monsterek
 
Posty: 201
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 17:55

Re: Ogród

Postprzez Ferez » środa, 16 czerwca 2021, 09:31

W takim razie jeżeli chodzi o wybór donic oraz osłonek ceramicznych do roślinek w ogrodzie, ale również na balkonie, czy tarasie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również odwiedzili ofertę przygotowaną przez sklep online Cermax w którym propozycji jak najbardziej nie brakuje https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/10-d ... ceramiczne zarówno klasycznych, jak i w nowoczesnym wydaniu. Myślę, że szybko znajdziecie optymalną opcję dla siebie. Pozdrawiam serdecznie!
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Ogród

Postprzez kroswil11 » środa, 4 sierpnia 2021, 10:50

Spędzam bardzo dużo wolnego czasu w moim ogrodzie, ponieważ to pozwala mi wypocząć.

ozdoby ogrodowe
kroswil11
 
Posty: 346
Dołączył(a): wtorek, 26 marca 2019, 16:52

Re: Ogród

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 16 sierpnia 2021, 08:50

Koleżanka podała mi stronę firmy Sodas domki-sodas.pl, gdzie można otrzymać bardzo ładne i rzetelnie wykonane drewniane altanki na działkę rekreacyjną. Chcemy z mężem kupić działkę gdzieś nad jeziorem. W tym roku nie będzie już możliwości wypoczynku na niej, ale chcielibyśmy się przygotować do kolejnego sezonu. Jak wszyscy zostaliśmy jakiś czas temu przez pandemię wykluczeni z możliwości wypoczynku, nie można było nigdzie wyjeżdżać, a w tym roku będąc na urlopie wróciliśmy zmęczeni bardziej niż przed wyjazdem. Było tak tłoczno, że nie szło szpilki wetknąć na plaży. Stąd nasza decyzja, by zorganizować sobie miejsce, gdzie faktycznie będziemy mogli wyjeżdżać na weekendy czy spędzać tam urlopy. Nie wiem jeszcze jak z terminem na wykonanie domku, musimy się najpierw określić, który byśmy chcieli, zamówić i w między czasie szukać odpowiedniej działki. Dam znać, jak już wszystko będziemy mieli zorganizowane, jestem pewna, że sporo pracy przed nami, ale wiem, że będzie warto. To zawsze będzie tez mogło być miejsce spotkań z naszymi znajomymi. Dlatego też chcemy zamówić ciut większy, by mógł się ktoś u nas zatrzymać na noc.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Ogród

Postprzez blist » wtorek, 17 sierpnia 2021, 07:28

Ogród to świetna sprawa według mnie, nie wyobrażam sobie mieć domu bez ogrodu, ostatnio nawet swój renomowałem i jeszcze bardziej mi się podoba. Na https://www.bruk-bet.pl/produkty/kostka-brukowa zakupiłem super jakości kostkę brukową, polecam sobie sprawdzić, u mnie w ogrodzie bardzo dobrze pasuje
blist
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 17 sierpnia 2021, 06:59

Re: Ogród

Postprzez Asiuńka78 » wtorek, 9 listopada 2021, 12:41

Dbanie o ogród to nie lada wyzwanie. Często mając dużą posiadłość często samodzielnie nie jest się w stanie odpowiednio zaaranżować i wypielęgnować takiej przestrzeni. Tutaj z pomocą może przyjść firma oferująca usługi ogrodnicze w Warszawie. Taka profesjonalna firma może pomóc w zaprojektowaniu ogrodu.
Asiuńka78
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 16 czerwca 2021, 09:03

Postprzez » wtorek, 9 listopada 2021, 12:41

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron