Gastronomia

Re: Gastronomia

Postprzez betka » czwartek, 9 sierpnia 2018, 15:59

Otwarcie gastronomii to ciężka rzecz
betka

Postprzez » czwartek, 9 sierpnia 2018, 15:59

Postprzez ela665 » poniedziałek, 24 września 2018, 17:04

Jeśli ktoś chce postawić własną restaurację warto rzucić sobie okiem tutaj climatic.pl . Budownictwo modułowe to świetna sprawa - szybki czas realizacji projektu, wszystko zaplanowane z ogromną precyzją a sama budowa jest przyjazna dla środowiska. Z resztą na stronie można sobie doczytać więcej szczegółów.
ela665

Postprzez violatta » wtorek, 25 września 2018, 10:01

Gastronomia to dobry biznes, jednak należy posiadać dobry sprzęt w kuchni aby potrawy wychodziły zawsze smaczne i dobrze przyrzadzone. Na pewno warto będzie sie zapoznac z tą ofertą https://technologies4all.pl/ znajdziesz tutaj całe wyposażenie gastronomii restauracji który bedziesz potrzebować. Warto się z nią zapoznać chcąc prowadzić gastronomie z zyskiem i bez strat.
violatta

Postprzez jolanta66 » czwartek, 27 września 2018, 09:41

Prowadzę swoją restaurację już od 5 lat i zupełnie zgadzam się ze swoją poprzedniczką. Wyposażenie restauracji w profesjonalne urządzenia gastronomiczne to podstawa, dlatego też wybrałam producenta https://stalgast.com.
jolanta66

Postprzez jolanta66 » piątek, 28 września 2018, 08:55

PS słyszałam ze teraz sa tam przeceny:))
jolanta66

Postprzez lissek » poniedziałek, 5 listopada 2018, 16:33

Trzeba być dosyć odważnym, by wchodzić w branżę gastronomiczną. Ja zaryzykowałem kilka lat temu otwierając swoją restaurację i teraz nie żałuję, ale nie było lekko. Do teraz gdy przypominam sobie wyposażenie gastronomii i kupowanie wszystkich potrzebnych sprzętów to pamiętam jak trudne były to wybory dla osoby, która nie jest obeznana w takich dużych kuchniach.
lissek

Postprzez Anitas04 » poniedziałek, 5 listopada 2018, 19:38

Wiadomo, że profesjonalne wyposażenie gastronomii tak jak piszecie jest podstawą do prowadzenia biznesu w tym kierunku. Jest sporo firm zajmujących się sprzedażą takich sprzętów. Na stronie http://savpol.pl znajdziecie jedną z nich. Firma Savpol proponuje wyposażenie do restauracji, lodziarni, cukierni i piekarni
Anitas04

Postprzez kscc » piątek, 16 listopada 2018, 10:17

profesjonalna obsługa eventów to też jakaś alternatywa dla knajpy, zależy co gotujesz :)
kscc

Postprzez duzamuffinka » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 09:30

Kluczem do sukcesu jest samozaparcie i sprzęt, bo na marnym wyposażeniu żaden lokal nie uciągnie. Urządzałam co prawa tylko swoją kuchnię do tej pory, ale gotuję dużo, więc może coś podpowiem ;) Ja szukałam sprzętów w porównywarkach cen. Na przykład znalazłam młynki do przypraw na Ceneo.pl - od razu mogłam porównać oferty i stwierdzić, która najbardziej mi pasuje.
duzamuffinka

Postprzez Qiwala » czwartek, 20 grudnia 2018, 12:09

a czy w codziennej pracy korzystacie z jakiś programów ? ja od jakiegoś czasu testuję darmową aplikację Barfitter https://barfitter.net/#/. Ten program jest super! Słada się z kilku praktycznych modułów ( ewidencja czasu pracy, kontrola gotówki czy analiza sprzedaży według kategorii). Wszystkie statystyki np sprzedaży można wykonywać w ujęciu dziennym lub miesięcznym. naprawdę bardzo ułatwia codzienna pracę i zarządzanie knajpą :)
Qiwala

Postprzez » czwartek, 20 grudnia 2018, 12:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby