Ile kosztuje Wasze hobby?

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez zycher » czwartek, 20 grudnia 2018, 10:21

Ja chodzę na trampoliny poćwiczyć mega sprawa ;)
Świetna zabawa z trampoliny lublin gwarantowana
zycher
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 20 grudnia 2018, 10:17
Lokalizacja: Lublin

Postprzez » czwartek, 20 grudnia 2018, 10:21

 

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez baska.kruk » sobota, 5 stycznia 2019, 11:42

miesięcznie około 120zł przeznaczam albo na książki albo na aduiobooki, te 2 kupuję w sklepdlasluchacza.pl  czasem udaje mi się kupić parę sztuk w promocyjnych pakietach, ogólnie często tam zaglądam bo nie ma jakichś specjalnych zależności jeśli chodzi o częstotliwość zakupów książek, potrzebuję to kupuję, a czytanie to moje i męża hobby więc trochę tych książek kupujemy i audiobooków do słuchania w trakcie prac domowych czy biegania.
baska.kruk
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 5 stycznia 2019, 11:35

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Gość » czwartek, 24 stycznia 2019, 11:03

Ja mam raczej nietypowe, chociaż chyba efektowne hobby, a jest nim kaligrafia :) Nie jest to zbyt droga rzecz, dużą inwestycją jest w zasadzie tylko pióro, obsadka i atrament - no, chyba że ktoś chce inwestować w drogi papier. Na początku miałam tylko prosty zestaw - drewniana obsadka, stalówka Leonardt Tape 2 i chyba ze dwa kolory atramentów. Teraz to nieco większa kolekcja, ale mój "zestaw startowy" był na tyle trwały, że do dzisiaj go używam :D
Gość
 

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Olka2 » czwartek, 24 stycznia 2019, 11:27

Od jakiegoś czasu mocno interesuje się modelarstwem. Niedawno też odkryłam świetny sklep https://www.sklep.modelmaking.pl i zamawiam w nim dużo różnych modeli więc jak na razie wydaje na swoje hobby całkiem sporo. Ale modelarstwo jest świetnym sposobem na odreagowanie po pracy. Jeśli ktoś ma stresującą pracę i lubi coś tworzyć to gorąco polecam. Wcale nie jest tak drogo ;)
Olka2
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 13:50

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez pieknyolek » wtorek, 29 stycznia 2019, 09:15

Ja za to uwielbiam uprawaić jeździectwo. Jest to dość drogi sport ale najlepsze jakościowo ciuchy do tego znajduje na https://www.truerider.eu/kategoria/bluzy i przez to wydaję o wiele mniej pieniędzy ;)
pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez mary-kate009 » czwartek, 14 lutego 2019, 08:34

Hej, moje hobby to karate kyokushin :D nie jest to droga sprawa za to bardzo satysfakcjonująca :) Miesięczny koszt to 8 dyszek więc nie dużo, za to pierwsze wyposażenie się na treningi to już większy wydatek. Najpierw trzeba kupić karategę czyli kimono i to jest chyba największy koszt bo ponad 2 stówki. Ja mam takie kimono: https://garyukimono.pl/pl/p/Profesjonal ... -Polsce/70 i sobie bardzo chwalę :) co prawda można taniej kupić na allegro czy gdzie indziej ale to jest solidne i z bawełny a nie poliestru i to cenię :) Późnej dochodzą jeszcze koszta ochraniaczy na biust, golenie no i rękawice. W sumie może 300 zł. Więc pierwszy miesiąc wyposażania się jest drogi trzeba przyznać. Jak chce się mieć fajny porządny strój i sprzęt to trzeba przygotować 5 stówek, a jak nie to da się taniej np kimono za 100 i rękawice piąstkówki za 3 dychy i na start wystarczy. No ale ochraniacze to też ważna rzecz.
mary-kate009
 
Posty: 16
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2019, 08:21

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez krolszparagow » piątek, 22 lutego 2019, 10:14

Cóż, biorąc pod uwagę, że moim hobby jest kolekcjonowanie dzieł sztuki moich ulubionych artystów – malarzy i rzeźbiarzy – to czasami są to niemałe kwoty ;). Niemniej, zawsze myślę o tym jak o rodzaju inwestycji, bo wartość sztuki z czasem oczywiście rośnie. Dość często uczęszczam zatem na aukcje i licytacje, szczególnie te prowadzone przez ten dom aukcyjny: https://desa.pl/pl. Często można u nich znaleźć naprawdę ciekawe dzieła, idealne do każdego rodzaju kolekcji :).
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Roarrra » piątek, 22 lutego 2019, 10:17

Są tańsze i droższe hobby, każdy ma pewnie takie na jakie go stać :P Ja coraz bardziej interesuje się tematyką myśliwską, to głównie zainteresowanie dla mężczyzn, ale u mnie w rodzinie jest ich wielu, więc też odczuwam tego wplywy naturalnie. Jeżeli też interesujecie się polowaniami to nowy portal z ogłoszeniami http://lowiec.com.pl na pewno was zainteresuje.
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez ania23 » środa, 27 lutego 2019, 13:02

Hej :)
Moim hobby jest jazda na nartach i muszę przyznać, że jest to dosyć kosztowna pasja. Oczywiście największym kosztem jest zakup sprzętu. Ostatnio musiałam kupić sobie nowe gogle narciarskie i wybrałam g 111b zestaw. Myślę, że była to bardzo dobra decyzja, ponieważ gogle odznaczają się naprawdę wysoką jakością i świetnie się prezentują, a w zestawie nie zapłaciłam za nie aż tak dużo. Serdecznie polecam! :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez worlet » piątek, 8 marca 2019, 14:42

To zależy bo w każdym miesiącu robię coś innego. W zależności od tego ile mam czasu albo jaka jest pogoda.
worlet
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 28 września 2018, 08:18

Postprzez » piątek, 8 marca 2019, 14:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron