Ile kosztuje Wasze hobby?

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez ulunia » sobota, 31 sierpnia 2019, 19:39

Moje hobby nie jest takie drogie jak mogłoby się wydawać, ja uwielbiam czytać a na stronach takich jak https://www.taniaksiazka.pl/obled-justy ... 84161.html ksiązki są w naprawdę swietnych okazjach cenowych.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Postprzez » sobota, 31 sierpnia 2019, 19:39

 

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Dzordz » niedziela, 1 września 2019, 15:53

Moje hobby nie kosztuje wiele, bawię się w stolarkę z tego co mi się uda znaleźć lub dostać za darmo.
Dzordz
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 1 września 2019, 15:52

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Agnieszka_I » poniedziałek, 9 września 2019, 12:16

Ciężko powiedzieć. Mam kilka zainteresowań i na niektóre wgl nie wydaję, a inne wymagają dość sporych wydatków, jednak jednorazowych. Jakby podliczyć koszt aparatu fotograficznego, z którym chodzę na wycieczki, to już pewnie będzie dobre kilka tysięcy. Przy czym jakby rozłożyć to na cały rok, to wyjdzie całkiem normalny wydatek rzędu kilkadziesiąt złotych miesięcznie.
Agnieszka_I
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 18 stycznia 2019, 13:53

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez ibinka » wtorek, 10 września 2019, 12:47

haha to zależy jak bardzo mnie poniesie :D lubią tworzyć biżuterię, więc kupując kamienie naturalne można nieco popłynąć
ibinka
 
Posty: 200
Dołączył(a): wtorek, 10 września 2019, 12:13

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Tarnawska » czwartek, 19 września 2019, 07:32

Zajmuję się rękodziełem i robię hobbistycznie między innymi biżuterię :) moje hobby kosztuje mnie na prawdę niewiele, a niekiedy nawet się zwraca :) od czasu do czasu robię dla kogoś jakąś biżuterię :) ostatnio na przykład miałam możliwość wykonania pięciu pięknych bransoletek z takich koralików TOHO https://www.dekorynka.pl/toho-beads.html dizeki czemu zyskałam możliwość zainwestowania w jeszcze większa ilość półfabrykatów :) fajnie mieć hobby które daje tyle satysfakcji, a jeszcze dodatkowo się zwraca :)
Tarnawska
 
Posty: 39
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 08:05

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Kisza » środa, 25 września 2019, 20:18

Moje hobby niestety jest dość kosztowne, bowiem wiąże się z psami północy, a do tego "barfem". Bądź co bądź fajne zainteresowania są niezwykle ciekawą opcją już od najmłodszych lat. Sama zachęcam swoje dzieci do takich gier jak japońskie szachy Złapmy Lwa. Dużo łatwiejsze od znanej nam wersji europejskiej, z 4 pionkami dla każdego gracza oraz planszą do gry 3x4. Idealnie sprawdzają się w edukacji wczesnoszkolnej, przy czym pozwalają rozwijać naszym pociechom umiejętność logicznego myślenia, a przy tym doskonale się bawić:).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Igor93 » czwartek, 26 września 2019, 08:14

Zajmuję się stolarką, więc nie tak dużo mnie to kosztuje. Drewno z odzysku, jakieś śrubki, gwoździe, to grosze.
Igor93
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 26 września 2019, 08:11

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Ileren » piątek, 27 września 2019, 12:53

Nie mam określonego hobby. Przede wszystkim lubię grać w kasynie. Lubię siedzieć w domu. Co więcej, nadal możesz wygrać dobre pieniądze. Moja żona jest z tego niezadowolona, ale mnie rozumie.
Ileren
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 27 września 2019, 12:40

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Ileren » piątek, 27 września 2019, 12:53

Jakie masz inne hobby?
Ileren
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 27 września 2019, 12:40

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez kobra » czwartek, 17 października 2019, 10:19

Tak w sumie to u mnie trudno określić, ponieważ moje hobby zamieniło się w zawód. Kocham muzykę i w sumie tak się składa, że gram w zespole na gitarze. Uwielbiam to i praktycznie co chwilę wymieniam swój instrument na coś nowszego, oryginalniejszego. No i teraz przyszedł też taki czas. Właśnie przeglądam na stronie https://gama24.pl/16-elektryczne gitary elektryczne i zastanawiam się co kupić.
kobra
 

Postprzez » czwartek, 17 października 2019, 10:19

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość