Ile kosztuje Wasze hobby?

Re: Ile kosztuje Wasze hobby?

Postprzez Kisza » środa, 25 września 2019, 20:18

Moje hobby niestety jest dość kosztowne, bowiem wiąże się z psami północy, a do tego "barfem". Bądź co bądź fajne zainteresowania są niezwykle ciekawą opcją już od najmłodszych lat. Sama zachęcam swoje dzieci do takich gier jak japońskie szachy Złapmy Lwa. Dużo łatwiejsze od znanej nam wersji europejskiej, z 4 pionkami dla każdego gracza oraz planszą do gry 3x4. Idealnie sprawdzają się w edukacji wczesnoszkolnej, przy czym pozwalają rozwijać naszym pociechom umiejętność logicznego myślenia, a przy tym doskonale się bawić:).
Kisza

Postprzez » środa, 25 września 2019, 20:18

Postprzez Igor93 » czwartek, 26 września 2019, 08:14

Zajmuję się stolarką, więc nie tak dużo mnie to kosztuje. Drewno z odzysku, jakieś śrubki, gwoździe, to grosze.
Igor93

Postprzez Ileren » piątek, 27 września 2019, 12:53

Nie mam określonego hobby. Przede wszystkim lubię grać w kasynie. Lubię siedzieć w domu. Co więcej, nadal możesz wygrać dobre pieniądze. Moja żona jest z tego niezadowolona, ale mnie rozumie.
Ileren

Postprzez Ileren » piątek, 27 września 2019, 12:53

Jakie masz inne hobby?
Ileren

Postprzez kobra » czwartek, 17 października 2019, 10:19

Tak w sumie to u mnie trudno określić, ponieważ moje hobby zamieniło się w zawód. Kocham muzykę i w sumie tak się składa, że gram w zespole na gitarze. Uwielbiam to i praktycznie co chwilę wymieniam swój instrument na coś nowszego, oryginalniejszego. No i teraz przyszedł też taki czas. Właśnie przeglądam na stronie https://gama24.pl/16-elektryczne gitary elektryczne i zastanawiam się co kupić.
kobra

Postprzez alexsia » środa, 30 października 2019, 12:29

Jazda konna jest drogim hobby, ale żeby osiągnąć jakieś sukcesy, trzeba coś robić :) Wystarczy spojrzeć na siodła do jazdy konnej. Ale żeby dobrze się czuć na koniu, to trzeba o takie rzeczy dbać.
alexsia

Postprzez Milosz5 » poniedziałek, 4 listopada 2019, 13:50

Co w tym złego? Najważniejsze to znaleźć takie rozwiązanie, które sprawia Wam przyjemnosć. Wcale nie trzeba płacić dużych pieniędzy, by dobrze się bawić. Zajrzyjcie do artykułu https://urodaizdrowie.pl/taniec-na-jesienna-chandre i sprawdźcie, jakie korzyści mogą Wam przynieść lekcje tańca. Spodoba się Wam to!
Milosz5

Postprzez Jaskolka » poniedziałek, 4 listopada 2019, 20:50

Nie tak wiele, parę stów w skali roku.
Jaskolka

Postprzez alexsia » środa, 6 listopada 2019, 14:26

Jak na samym początku kupi się lepszy sprzęt, to niewiele. U mnie nauka tenisa nie pochłania tak dużych kosztów, bo mam naprawdę świetnego trenera i specjalny pakiet. Wszystko zależy też od szkoły i rozkładu zajęć.
alexsia

Postprzez Pan_majster » czwartek, 7 listopada 2019, 12:51

Sam kiedyś się nad tym zastanawiałem i powiem, że w moim przypadku mocno się to waha. Od ponad 2 lat regularnie dbam o ogródek. Koszenie trawy, przycinanie krzewów ( w bombki itd.) na początku wydawało mi się, że przecież to żaden koszt, mam kosiarkę coś tam dokupię i będzie załatwione. Okazało się że nie!! Coś co mógłbym polecić każdemu to kupcie od razu dobre sprzęty w moim przypadku były to maszyny deawoo oczywiście są droższe, ale się nie psują i działają jak powinny!
Pan_majster

Postprzez » czwartek, 7 listopada 2019, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby