Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez szkiełko » środa, 25 lipca 2018, 11:43

Cześć!

W tym wątku chciałabym, żebyście podzieliły się ze mną pomysłami na dekoracje do domu. Sama tworzę coś sama, bo nie lubię kupować z sieciówek w obawie, że pół miasta ma już to samo. Podam Wam jeden przykład rzeczy, którą przerobiłam. Mianowicie kupiłam klosz na ciasto, ale przerobiłam go w taki sposób, że stworzyłam z niego kwiatową kompozycję. Włożyłam do środka goździki, które w końcu się tam ususzyły i teraz wygląda to naprawdę nieźle. Kojarzy mi się z różą z bajki Piękna i bestia.

A co Wy tworzycie w swoich domach?
szkiełko
 

Postprzez » środa, 25 lipca 2018, 11:43

 

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez zosia_samosia » czwartek, 16 sierpnia 2018, 08:48

Hejka, ja mam trochę dwie lewe ręce do robienia dekoracji. Domu za bardzo nie przystrajam, robi to za mnie moja dziewczyna. Ja z kolei jestem specjalistką od lodówki :D nie chodzi tylko o wyjadanie z niej, ale także o magnesy na lodówkę. Gdziekolwiek nie pojadę, wracam stamtąd z nowym magnesem. Dzięki temu lodówka jest już prawie cała pokryta pamiątkami. Dla niektórych kicz, dla mnie wygląda to ładnie i przede wszystkim ma wartość emocjonalną :)
zosia_samosia
 

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez kasieńka » czwartek, 18 października 2018, 07:35

ja uwielbiam parasole, więc zrobiłam taką mini instalację. Mianowicie podwiesiłam go pod sufitem (parasol jest przezroczysty), a laskę owinęłam lampkami. Mnie sie bardzo podoba.
kasieńka
 

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez IzabelaN » czwartek, 18 października 2018, 18:14

Osobiście bardzo lubię własnoręcznie robione stroiki, są łatwe do wykonania a efektowne.
IzabelaN
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2018, 18:06

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez Masterko » sobota, 12 stycznia 2019, 18:47

Mi bardzo podobają się sufity napinane z odpowiednio wykonanym oświetleniem. Niekiedy w przypadku większych pomieszczeń niezbędne są też konstrukcje aluminiowe która podtrzymują całe wykonanie i dobrze wykonane są bardzo trwałe i bezpieczne.
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez Ewakuacja » wtorek, 19 lutego 2019, 10:11

Widziałam takie jakby "obrazy", mech w ramie. Bardzo fajny pomysł, coraz więcej widzę takich dekoracji w różnych realizacjach mieszkań. No i to wygląda tak: https://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-z-mchem/ i w sumie zastanawiam się czy samemu można byłoby zrobić taki obraz. Macie może jakiś pomysł jak to zrobić?
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez rota65 » czwartek, 14 marca 2019, 14:40

Nie wiem czy to wpisuje się w taką konwencję ale polecam zajrzeć na obrazy ręcznie malowane :) moim zdaniem wyglądają naprawdę pięknie i robią piorunujące wrażenie.
rota65
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 14 marca 2019, 14:39

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez zoi4 » piątek, 15 marca 2019, 08:13

Praktycznie wszystko można samemu wykonać w domu wystarczy mieć niezbędne produkty i fajny pomysł :D
zoi4
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 15 marca 2019, 07:17

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez Psytka » niedziela, 17 marca 2019, 14:15

Moim zdaniem opcja super. Teraz rękodzieło jest na czasie. Ja uwielbiam haft krzyżykowy i mam już kilka ciekawych prac na swoim koncie. Teraz własnie chciałabym je oprawić w ładne ramy i zawiesić na ścianie. Duży wybór ram drewnianych znalazłam w ofercie sklepu https://aluramy.pl/ramy-drewniane .Zastanawiam się tylko nad kolorem - wziąć naturalne drewno czy może jakiś kolor ? Podpowiedzcie :)
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Samodzielnie zrobione/wymyślone dekoracje do domu

Postprzez Paula883 » wtorek, 26 marca 2019, 10:35

Nie ma nic lepszego jak samodzielnie wykonane dekoracje w postaci scrapbookingu, który może być prezentem dla każdego kto jest bliską i wyjątkową osobą. Ja zrobiłam taką pamiątkową książkę swoim rodzicom i byli zachwyceni. Dodatki możecie znaleźć tutaj https://nastrychu.pl/pol_m_Decoupage_Se ... e-677.html .
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Postprzez » wtorek, 26 marca 2019, 10:35

 

Następna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron