Projekt ogrodu

Re: Projekt ogrodu

Postprzez jelena » czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:22

Zawsze marzył mi się ogród, najlepiej bujny, taki jak w zaczarowanym ogrodzie. Obawiam się, że to tylko mrzonki, bo czegoś takiego jak na razie i udało mi się wyhodować. Zobaczymy co czas pokaże...
jelena

Postprzez » czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:22

Postprzez guran » poniedziałek, 2 września 2019, 08:29

Też teraz już mam obcykany sklep z którego zamówię palisady oraz inne potrzebne akcesoria do ogrodu, ale co do samego projektu to mam watpliwości bo niby mam jeden ktory juz dawno mial byc zrealizowany jednak pare rzeczy chyba warto pozmieniac. Jakie znacie strony/blogi gdzie bede mogl znalezc inspiracje i zobaczyc inne projekty ogrodów?
guran

Postprzez liss » środa, 23 października 2019, 16:08

A kto z was ma basen od pool-design.pl? Tak pytam, bo przypadkiem odkryłam i jestem ciekawa waszego zdania na ich temat. Bardzo lubię pływać, a do pływalni mam całkiem daleko. Więc codziennie nie mogę zapewnić sobie takie atrakcji. Kolega dał mi nawet ostatnio stronę na firmę https://www.pool-design.pl/baseny-ogrodowe/ , która właśnie produkuje baseny. Chyba się z nimi skontaktuję.
liss

Postprzez latawiec biały » czwartek, 28 listopada 2019, 21:36

Mi się od dawna marzył duży ogród, w którym byłoby przytulnie i ładnie! Chciałam żeby było dużo kwiatów, a wszystkie meble były drewniane - i tak tez zrobiłam. Ostatnio do ogrodu kupiłam także domek drewniany, który pełni funkcję schowku (wreszcie mam gdzie trzymać ozdoby świąteczne!) :) Domek zauważyłam na https://www.domki-sodas.pl/15-domki-ogrodowe i od razu się w nim zakochałam! Te domki są naprawdę śliczne, a przy tym naprawdę pojemne. Łączną ładne z pożytecznym :D I muszę przyznać, że mój ogród teraz wygląda jeszcze lepiej.
latawiec biały

Postprzez » czwartek, 28 listopada 2019, 21:36

Poprzednia strona

Powrót do Hobby