wyprawka

Re: wyprawka

Postprzez Taterka » niedziela, 2 lutego 2020, 19:57

Łóżeczko, materacyk,wózek, ubranka i inne akcesoria to jedno, ale nie wolno zapominać o wszelkich artykułach pielęgnacyjnych. Przecież od pierwszych dni życia będą one niezbędne. Świetna jest hipp oliwka pielęgnacyjna i kosmetyki właśnie z tej firmy. Warto już wcześniej sobie skompletować oliwki, kremy czy szampony, by nie zaprzątać sobie tym głowy, gdy nadejdzie termin porodu.
Taterka
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek, 29 listopada 2019, 09:26

Postprzez » niedziela, 2 lutego 2020, 19:57

 

Re: wyprawka

Postprzez dużaa » piątek, 7 lutego 2020, 15:59

Widzę, że przygotowujecie się do narodzin dzieciątka. Jak tam zakupy wykonane? Jeżeli chodzi o mnie to jeszcze muszę kupić wyposażenie do pokoju mojego maluszka. Ale widziałam już tutaj https://lilibaby.com.pl różne fajne propozycje. Przykładowo spodobała mi się tam mata do zabawy, raczkowanie, czy też wypoczywania.
dużaa
 
Posty: 36
Dołączył(a): środa, 29 stycznia 2020, 08:49

Re: wyprawka

Postprzez SIS » środa, 19 lutego 2020, 12:38

Od siebie mogę polecić nianię elektroniczną Kinder firmy xblitz. Nie wiem jak kiedyś nasze matki sobie radziły bez tego cudownego wynalazku. Ja spać nie mogę póki nie zajrzę tysiąc razem na kamerkę czy z małą jest wszystko w porządku
SIS
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 4 lutego 2020, 10:48

Re: wyprawka

Postprzez Sjena » niedziela, 1 marca 2020, 19:46

Rzućcie okiem na ofertę sklepu Cool mama https://www.coolmama.pl/ Jest tutaj duży wybór akcesoriów i ubrań dla maluszków. Ceny są atrakcyjne zwłaszcza że są to produkty polskie - przyszłe mamy również znajdą tutaj coś dla siebie :)
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: wyprawka

Postprzez fiomal » środa, 18 marca 2020, 18:50

Jeżeli poszukujecie wózka to polecam Easygo Virage Ecco. Solidny, wygodny, zwrotny i obsługa wózka przebiega bezproblemowo. Posiada on duża gondolę, siedzisko które przeznaczone jest już dla malucha od dnia narodzin. Koła są amortyzowane z wytrzymałego poliuretanu.
fiomal
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2020, 17:52

Re: wyprawka

Postprzez milka91 » środa, 18 marca 2020, 21:19

Jeśli chodzi o laktator i butelki to warto zajrzeć na https://www.lansinoh.pl/ To sklep z bardzo szeroką ofertą i artykułami wysokiej jakosci. Sama chcę zamówić stamtąd butelki, laktator i poduchę do karmienia. Mam termin na maj i powoli zaczynam ogarniać wyprawkę.
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Re: wyprawka

Postprzez Lafter » czwartek, 19 marca 2020, 23:39

Nie ma co wariować z tą wyprawką, potem wiele rzeczy się nie przydaje
Lafter
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2020, 23:31

Re: wyprawka

Postprzez Mia » poniedziałek, 23 marca 2020, 10:22

W sieci można znaleźć wiele list z wyprawką dla noworodka i młodej mamy. Niestety wiele z tych produktów się później nie przydaje.. Dlatego warto chodzić na szkołę rodzenia, dopytać o wiele produktów i zapytać położnej o rzeczy, które z pewnością się przydają. Wiadomo każda młoda mama potrzebuje innych rzeczy, które zawsze można dokupić później. Świetnym przykładem jest laktator dla jednych zbędny dla innych niezastąpiony...
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: wyprawka

Postprzez Psytka » sobota, 4 kwietnia 2020, 11:56

U noworodka czy niemowlaka bardzo często pojawiają się pleśniawki na języku dlatego warto mieć pod ręką preparat, który złagodzi objawy. U mojego synka świetnie sprawdził się octenisept. Jest w sprayu i można bez problemu zaaplikować do małemu dziecku. Octenisept można kupić w aptece bez recepty. Warto go mieć w wyprawce i domowej apteczce.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: wyprawka

Postprzez milka91 » wtorek, 7 kwietnia 2020, 10:23

Ja powoli kompletuję wyprawkę. Ostatnio trafiłam na kosmetyki dla kobiet w ciąży i zastanawiam się nad zamówieniem kilku dla siebie. Używałyście jakieś kosmetyków przeznaczonych dla kobiet w ciąży? Ja do tej pory smarowałam się tylko oliwką, ale chcę trochę bardziej o siebie zadbać.
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Postprzez » wtorek, 7 kwietnia 2020, 10:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron