wyprawka

Re: wyprawka

Postprzez lolla » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 11:03

Kompletownie wyprawki to naprawdę ekscytujący czas w życiu każdego
rodzica. Jeżeli jesteś właśnie na tym etapie
to koniecznie zerknij sobie tu https://ekmtrade.com/ masz tam
świetną bazę do wyboru nie tylko poduszek typu C, które pomogą Ci przetrwać ciąże ale także są tam kokony dla dziecka
materac do łóżeczka czy ochraniacz.
Koniecznie sprawdź.
lolla

Postprzez » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 11:03

Postprzez Taterka » niedziela, 2 lutego 2020, 19:57

Łóżeczko, materacyk,wózek, ubranka i inne akcesoria to jedno, ale nie wolno zapominać o wszelkich artykułach pielęgnacyjnych. Przecież od pierwszych dni życia będą one niezbędne. Świetna jest hipp oliwka pielęgnacyjna i kosmetyki właśnie z tej firmy. Warto już wcześniej sobie skompletować oliwki, kremy czy szampony, by nie zaprzątać sobie tym głowy, gdy nadejdzie termin porodu.
Taterka

Postprzez dużaa » piątek, 7 lutego 2020, 15:59

Widzę, że przygotowujecie się do narodzin dzieciątka. Jak tam zakupy wykonane? Jeżeli chodzi o mnie to jeszcze muszę kupić wyposażenie do pokoju mojego maluszka. Ale widziałam już tutaj https://lilibaby.com.pl różne fajne propozycje. Przykładowo spodobała mi się tam mata do zabawy, raczkowanie, czy też wypoczywania.
dużaa

Postprzez SIS » środa, 19 lutego 2020, 12:38

Od siebie mogę polecić nianię elektroniczną Kinder firmy xblitz. Nie wiem jak kiedyś nasze matki sobie radziły bez tego cudownego wynalazku. Ja spać nie mogę póki nie zajrzę tysiąc razem na kamerkę czy z małą jest wszystko w porządku
SIS

Postprzez » środa, 19 lutego 2020, 12:38

Poprzednia strona

Powrót do Hobby