Ogród

Re: Ogród

Postprzez farah557 » wtorek, 13 sierpnia 2019, 10:32

Ja zaopatruję się w rzeczy do ogrodu na poradniku ogrodniczym. Mogę od razu liczyć na poradę jeśli czegoś nie wiem. Ostatnio kupiłem dolomit do odkwaszania gleby. Chciałbym mieć piękny trawnik i niestety wymaga to pracy. Ale jak mówią bez pracy nie ma kołaczy :)
farah557

Postprzez » wtorek, 13 sierpnia 2019, 10:32

Postprzez Karolek33a » niedziela, 25 sierpnia 2019, 13:35

Jeli chcesz aby twoje plony były największe to zobacz na stronę http://chemirol.com.pl/pl_PL/content/zo ... jeczmienia . Jeśli zajmujesz się rolnictwem to na pewno specjaliści z tej firmy doradzą ci aby polepszyć twoje plony. Szukaj odpowiedzi na stronie chemirol aby twoje rośliny były piękniejsze i bujniejsze. Ja jako rolnik bardzo polecam
Karolek33a

Postprzez cezarry » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 20:24

Bardzo lubię spędzać czas w moim ogrodzie i żałuję, że nie mogę tego robić zawodowo. Czasami marzę sobie o tym aby zostać architektem krajobrazu, ale do tego trzeba specjalnych kursów czy studiów, nie wiem też czy jest taka potrzeba na rynku pracy. Marzenia muszą więc pozostać tylko marzeniami.
cezarry

Postprzez Monika Kujawska » środa, 28 sierpnia 2019, 11:07

Mój taras połączony z ogrodem jest już prawie wykończony. Wszystkie warzywa i kwiaty mam posadzone, meble kupione, tylko brakuje grilla. Ale mam już upatrzony grill weber genesis ii - z mężem jedziemy w przyszłym tygodniu kupić i teraz nic tylko grillować. Mimo, że sezon powoli dobiega końca, to mam nadzieję, że pogoda dopisze i będziemy mogli z niego skorzystać. ;)
Monika Kujawska

Postprzez wuterylo » niedziela, 13 października 2019, 21:01

Prowadzenie własnego ogrodu wymaga dbania i stosowania odpowiednich środków do zwalczania ewentualnych szkodników. Tutaj https://rolnet.pl znajdziecie sklep internetowy z takimi poduktami.
wuterylo

Postprzez bierendaa » poniedziałek, 21 października 2019, 13:49

W pierwszej kolejności trzeba będzie zainteresować się wygodnymi meblami ogrodowymi, dla mnie te są najważniejszym elementem wyposażenia każdego ogrodu. Także tu oferta od http://legi-polska.pl powinna świetnie się sprawdzić. Mają tu szeroki wybór ogrodzeń systemowych. Postawcie na ich solidne ogrodzenia dla biznesu, dla domów jendorodzinnych
bierendaa

Postprzez rafon » czwartek, 24 października 2019, 07:23

Ja chciałem się Was zapytać o to czy kostka z piaskowca to dobry materiał do stworzenia placu przed domem? Jak piaskowiec radzi sobie z mrozem i czy jest trwałym surowcem?
rafon

Postprzez kardinale » czwartek, 24 października 2019, 17:21

Bardzo polecam przeczytać na ten temat i zapoznać się ze sprawą tutaj :) www.goodbruk.pl.pl
kardinale

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 25 października 2019, 21:20

To już sami musicie sobie na to odpowiedzieć. Jak dla mnie, kluczowe będzie to, by pracować na akcesoriach ogrodniczych odpowiedniej klasy. To pomoże Wam odpowiednio wykreować taki obraz ogrodu, jaki Wam odpowiada. Sami się o tym przekonajcie w https://botaniczny.com/pol_m_Akcesoria- ... -1635.html Na pewno będzie to dla Was ciekawą sprawą.
Arkadiusz1

Postprzez Lever » poniedziałek, 28 października 2019, 21:25

Mam maciupeńki ogródek, ale uprawiam własne warzywa, świetna sprawa, smakują znacznie lepiej od sklepowych
Lever

Postprzez » poniedziałek, 28 października 2019, 21:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby