lubicie teatr?

lubicie teatr?

Postprzez dabudi » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 19:45

Lubicie teatr? Na jakie rodzaje spektakli najczęściej chodzicie? Ja wyczekuję teraz na Twist and shout, uwielbiam zespół Queen i liczę że będzie się działo. Bilety już na wrzesień można kupić :)
dabudi

Postprzez » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 19:45

Re: lubicie teatr?

Postprzez Alie » piątek, 28 czerwca 2019, 22:26

Też jestem ogromną fanką Queenów! Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego spektaklu? Przede wszystkim, gdzie grają?
Alie

Postprzez Elko33 » niedziela, 30 czerwca 2019, 19:14

Ja bardzo lubię, mam nadzieję, że uda mi się być :D
Elko33

Postprzez monikakol » poniedziałek, 1 lipca 2019, 11:40

Ja lubię teatr, ale zdecydowanie zbyt rzadko w nim bywam. mam nadzieję, że w tym roku nadrobię zaległości i też obejrzę coś fajnego, tylko muszę prześledzić obecny repertuar i kupić bilety, bo jak widzę, to dobrze sztuki cieszą się bardzo dużym powodzeniem :)
monikakol

Postprzez dabudi » wtorek, 9 lipca 2019, 12:58

Dziewczyny chodziło mi oczywiście nie o Twist and shout tylko o Rapsodię z Demonem :) która ma być z hitami Queen, za to jak ktoś lubi The Beatles to jak najbardziej na Twist and shout niech się wybierze.
dabudi

Postprzez Mia » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 03:25

Lubię teatr staram się regularnie chodzić jednak ostatnio mam spore zaległości z premierami..
Mia

Postprzez Psytka » niedziela, 29 grudnia 2019, 10:33

Ja generalnie nie jestem jakąś zapaloną fanką ale od czasu do czasu chętnie wybieram się na jakiś spektakl. Bilety zawsze zamawiam przez https://www.ticketmaster.pl/wydarzenia- ... 007/events. tu można kupić bilety w przedsprzedaży i dzięki temu wybrać sobie najlepsze miejsca. Na oblegane imprezy zawsze warto kupić bilety wcześniej bowiem przed samym spektaklem można już ich nie dostać.
Psytka

Postprzez camio » niedziela, 12 stycznia 2020, 16:40

Generalnie uwielbiam, choć nie każdy. Lubię tradycyjny teatr kostiumowy oraz teatr broadwayowski. W sumie moim ukochanym teatrem jest Teatr Rozrywki w Chorzowie, bo to co robią...robią dobrze. Nie przepadam za to za nadinterpretacjami i unowocześnianiem klasycznych spektakli. Rozumiem i doceniam, jednak większą przyjemność sprawia mi klasyka :)
camio

Postprzez » niedziela, 12 stycznia 2020, 16:40

Powrót do Hobby