Rower

Re: Rower

Postprzez locaa » piątek, 28 czerwca 2019, 11:58

Zgadzam się rower to faktycznie świetna sprawa. W sumie to jazda rowerowa jest najlepsza ;p. Można wybrać się rowerem na długie podróże i przy tym jeszcze dbamy o swoje zdrowie. Ja właśnie muszę nawet kupić na stronie https://sklepzrowerami.pl/282-Czesci kilka nowych części do mojego roweru, bo się zużyły. Ale to nie dziwne, kiedy tyle się jeździ.
locaa

Postprzez » piątek, 28 czerwca 2019, 11:58

Postprzez Dutch5 » czwartek, 4 lipca 2019, 16:39

Ja lubię, ale raczej tak rekreacyjnie, nie zwracam specjalnie uwagi na kilometry ;)
Dutch5

Postprzez Miodoholik » środa, 10 lipca 2019, 08:42

ja lubię, ale póki co nie zrobiłam bardzo długich tras :) najdłuższa to 34km
Miodoholik

Postprzez Magdula88 » środa, 10 lipca 2019, 09:46

Na dalekie wyprawy rowerowe z pewnością przyda się wam bagażnik samochodowy na rower. Takie bagażniki od http://www.amos.auto.pl mogą pomieścić nawet do 4 rowerów spokojnie. Zainteresujcie się takimi akcesoriami jeżeli dużo jezdzicie na rowerze.
Magdula88

Postprzez ProfilBike » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:41

Dlatego jeśli potrzebujecie pomocy w wyborze odpowiedniego roweru dla siebie to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu http://pbrowery.pl/ w którym znajdziecie propozycje dla każdego od wersji miejskich, aż po trekkingowe. Nasz sklep mieści się również w Warszawie na Saskiej Kepie, także jak któryś przypadnie Wam do gustu to zapraszamy do sprawdzenia. Pozdrawiamy!
ProfilBike

Postprzez Blue852 » piątek, 26 lipca 2019, 12:18

Magdula88 napisał(a):Na dalekie wyprawy rowerowe z pewnością przyda się wam bagażnik samochodowy na rower. Takie bagażniki mogą pomieścić nawet do 4 rowerów spokojnie. Zainteresujcie się takimi akcesoriami jeżeli dużo jezdzicie na rowerze.

Potwierdzam. Bagażnik rowerowy na hak to doskonałe rozwiązanie jeśli ktoś planuje rowerowe wycieczki za miasto. Sama zakupiłam jeden z modeli ze strony https://smartmoto.pl/pol_m_Bagazniki_Ba ... k-282.html i bardzo często go używam. Zapewnia on wygodny montaż i demontaż rowerów. W dodatku jest solidnie wykonany i całkiem dobrze się prezentuje. :)
Blue852

Postprzez Patrycja88 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 13:03

Ja uwielbiam jazdę na rowerze jak i również majsterkowanie przy nim ;) Jakoś to takie moje hobby. A wy jak często robicie konserwacje roweru? Ja np teraz chce wymienić oponę, bo moja niestety się wykończyła ze starości w moim rowerze. Chcę zamówić taką oponę schwalbe nobby nic
Patrycja88

Postprzez Werox111 » poniedziałek, 29 lipca 2019, 20:14

Jak zastanawiacie się nad kupnem bardzo porządnego roweru to polecam tylko i wyłącznie kross vento , który nadaje się na długie podróże czy to w górach czy nad morzem. Jest bardzo solidnie wykonany i pięknie się prezentuje.
Werox111

Postprzez Nowik » czwartek, 5 września 2019, 09:59

Przejażdżki na rowerze to moje największe hobby. Po całym tygodniu w pracy wsiadam na rower i jestem w stanie przejechać 50-60 km. Ostatnio ze znajomymi zdecydowaliśmy się na wspólne przejeżdzaki, ale w celu bezpieczeństwa każdy z nas ma przy sobie taki nowy gadżet. Takie małe urządzenie garmin edge 820 jest w stanie namierzyć lokalizację każdego z nas i dzięki temu nie musimy na siebie czekać i się martwić, że się zgubimy w lesie, czy gdzies na jakims innym terenie.
Nowik

Postprzez Agnieszka_I » poniedziałek, 9 września 2019, 12:14

Ja uwielbiam, świetnie relaksuje po całym tygodniu. Mój rekord to 30 km, ale planuję go pobić jeszcze tego roku :D
Agnieszka_I

Postprzez » poniedziałek, 9 września 2019, 12:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby