Podróże

Re: Podróże

Postprzez wigga » niedziela, 16 grudnia 2018, 17:01

ja też mogłabym być w podrózy non stop :) od czasu do czasu wyjadę gdzieś poza granice Polski ale najchętniej odwiedzam różne miejsce w Polsce. Szczególnie upodobałam sobie Mazury :) Ostatnio miałam okazję spędzić kilka cudownych dni w ośrodku Bajkowy Zakątek w miejscowości Guzowy Piec. Swietne warunki, dużo atrakcji, miła obsługa. Na miejscu jest też restauracja z bardzo smacznym, regionalnym jedzeniem.
wigga

Postprzez » niedziela, 16 grudnia 2018, 17:01

Postprzez Tyryryk » sobota, 29 grudnia 2018, 20:18

Podróże to jedna z moich największych pasji :) Często jeżdżę gdzieś ze znajomymi camperem. Na tych wyprawach bardzo przydatne są akcesoria turystyczne, które jakiś czas temu zamówiliśmy na https://gokajak.com/akcesoria-turystyczne-55 . Dzięki temu żadne warunki nam niestraszne!
Tyryryk

Postprzez Fred » niedziela, 30 grudnia 2018, 18:58

Przejrzę, może mają jakieś fajne oferty i uda mi się coś znaleźć na najbliższy czas :)
Draco Sport szpilki
Fred

Postprzez aga1101 » środa, 23 stycznia 2019, 08:04

Kocham podróże i staram się wyjeżdżać gdzieś kilka razy w roku, nawet do innego województwa. W najbliższym czasie planuję wybrać się w góry i trochę odpocząć. Musze kupić kilka ciepłych ciuchów. Dobrą ofertę znalazłam w hurtowni odzieży Sosimply.pl. Dzięki tym zakupom zaoszczędzę pieniądze na kilka innych rzeczy, które jeszcze będą mi potrzebne :)
aga1101

Postprzez Hania » piątek, 25 stycznia 2019, 20:47

Uwielbiam podróżowanie i zwiedzanie nowych miejsc. Ponieważ nie odważyłabym się na samotne podróżowanie za granicę kraju wybieram się tam zawsze z Wytwórnią Wypraw. jest to warszawskie biuro podróży, które znakomicie organizuje wycieczki objazdowe w różne zakątki świata. Na tych wyjazdach można wiele zobaczyć i świetnie się bawić poznając nowych ludzi. W tym roku wyruszam z nimi do Uzbekistanu gdzie czeka mnie mnóstwo atrakcji od zwiedzania starożytnych twierdz na pustyni po nocleg w jurtach nad jeziorem.
Hania

Postprzez tatwoj12 » niedziela, 27 stycznia 2019, 16:36

Ja mam kilka swoich ulubionych krajow, do których uwielbiam podróże. Sa to takie kraje jak Turcja, Hiszpania czy Bułgaria i Grecja ;) Ceny są przystępne. Korzysta głównice z ofert last minute i zawsze tez korzystam z biura podróży CoralTravel już kilka dobrych lat. Ani razu się nie zawiodłam ;) oferty zawsze w dobrych cenach, opis hoteli zgodny z tym co zastaje w rzeczywistości
tatwoj12

Postprzez anneta11 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:27

Macie jakieś fajne blogi podróżnicze do polecenia?
anneta11

Postprzez paulinaxx » piątek, 1 lutego 2019, 09:39

Uwielbiam podróżować, dlatego zawsze znajduję ciekawe miejsca, do których warto pojechać.
paulinaxx

Postprzez cota0 » poniedziałek, 4 lutego 2019, 11:12

My w tym roku na wakacyjny wyjazd wybieramy się z biurem podróży Euro Pol Tour. Znajomi byli na wyjeździe w tamtym roku z tym biurem i bardzo sobie chwalili organizację, przewodnika oraz miejsca, w których spali. Dlatego z mężem uznaliśmy, że w tym roku nie szykujemy wyjazdu na własną rękę, tylko wykupiliśmy wycieczkę objazdową do Włoch. Będziemy mieli okazję zwiedzać ciekawe miejsca, jeść pyszne włoskie jedzonko. Odliczam dni do wyjazdu i już się nie mogę doczekać, aż poczuję włoski klimat.
cota0

Postprzez ania23 » poniedziałek, 4 lutego 2019, 11:35

Witajcie! :)
Razem z mężem też uwielbiamy podróżować i aktywnie spędzać czas! Szczególnie lubimy urządzać sobie wypady w góry, gdzie wspinamy się po górskich szlakach :D Ostatnio kupiłam mężowi nowe buty, a mianowicie zamberlan vioz lux gtx rr, które idealnie sprawdzają się podczas górskich trekkingów. Jeśli tak jak my, również lubicie się wspinać i spacerować po górach, to pamiętajcie, że musicie zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, dzięki któremu zapewnicie sobie bezpieczeństwo! :)
ania23

Postprzez » poniedziałek, 4 lutego 2019, 11:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby