Fotografia

Re: Fotografia

Postprzez grzesiulek » poniedziałek, 12 marca 2018, 22:09

Ja najbardziej lubię robić zdjęcia mojej przepięknej dziewczynie 8-)
grzesiulek
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 22:08

Postprzez » poniedziałek, 12 marca 2018, 22:09

 

Re: Fotografia

Postprzez bomil » piątek, 12 października 2018, 08:31

Zwierzętom i roślinom. Są najwdzięczniejszymi obiektami do fotografowania.
bomil
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 12 października 2018, 08:27

Re: Fotografia

Postprzez luiza30 » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:12

A ja się właśnie zastanawiam jaki aparat wybrać dla córki, lat 9. Lubi robić zdjęcia, ale to nie etap na lustrzankę czy jakiś taki bardziej profesjonalny sprzęt. I musi być coś łatwego w obsłudze, jak to dla dziecka, niewielkich gabarytów, żeby córka mogła zabierać na wycieczki szkolne czy zielone szkoły.. coś podpowiecie? :D
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: Fotografia

Postprzez Bastian » piątek, 19 kwietnia 2019, 09:52

Bardzo lubię robić zdjęcia czysto hobbystycznie, nie ukrywam, że do prawdziwego fotografa jest mi jeszcze daleko. ;) Lubię jednak przyglądać się pracy profesjonalistów, dlatego też chętnie chodzę na różnego rodzaju imprezy rodzinne, podczas których mogę śledzić poczynania fotografów. Ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć w weselu mojej kuzynki. Wynajęty przez nią fotograf ślubny dysponował nie tylko imponującymi umiejętnościami, ale i profesjonalnym sprzętem. Efekty finalne jego pracy bardzo mnie zachwyciły.
Bastian
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 19 kwietnia 2019, 09:45

Re: Fotografia

Postprzez hummus » środa, 24 kwietnia 2019, 15:54

A orientujecie się gdzie w Bielsku-Białej zrobię w atrakcyjnej cenie zdjęcia do dokumentów? Korzystaliście z usług tego fotografa https://fotograf-bielsko-biala.info/? Warto się wybrać?
hummus
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2018, 15:43

Re: Fotografia

Postprzez Paula883 » wtorek, 4 czerwca 2019, 12:09

Jakiś czas temu w internecie napatoczyłam się na dane odnośnie tego tematu na blogu - http://happybirthdaybobproctor.com/ .To wyjątkowo ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam zarówno inne interesujące wiadomości.
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Re: Fotografia

Postprzez fotstory » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 11:13

To prawda, potrzebne są przede wszystkim chęci i umiejętności. Jako fotograf biznesowy muszę robić zdjęcia wysokiej jakości, a nie mam wcale zaawansowanego sprzętu. Dbam po prostu o odpowiednie ustawienie parametrów, a później wszelkie niedoskonałości poprawiam w programach graficznych. Dzięki temu klienci są zadowoleni z efektów.
fotstory
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 11:09

Re: Fotografia

Postprzez emilka1 » środa, 21 sierpnia 2019, 16:39

Albumy na zdjęcia się przydadzą, jak robi się więcej zdjęć i co jakiś czas je wywołuje. Tu https://agred.pl/51-albumy-dzieciece można znaleźć sporo też takich z motywem maluszka. Zdjęcia z dzieciństwa to już w ogóle pamiątka, więc warto je mieć i przechowywać w albumach.
emilka1
 
Posty: 88
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2019, 08:45

Re: Fotografia

Postprzez julajula » wtorek, 27 sierpnia 2019, 13:04

Trafiłam ostatnio na fajnego bloga o fotografii https://www.fotoreportaz.com.pl dopiero zaczynam swoją przygodę ze zdjęciami i znalazłam tam dużo przydatnych artykułów :)
julajula
 
Posty: 42
Dołączył(a): środa, 14 sierpnia 2019, 10:04

Re: Fotografia

Postprzez halokrakow » czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:52

Uwielbiam fotografować! Interesuje się też architekturą, dlatego podczas moich podróży łączę te 2 pasje. Właśnie wróciłam z wakacji w Rzymie, piękne miasto, musicie je koniecznie zwiedzić! Dokładnie każda uliczka wygląda pięknie na zdjęciach!! A miałam taki zwykły aparat cyfrowy, w sumie nie potrzebuję jakiegoś profesjonalnego sprzętu :D Mąż mi pomógł wybrać, akurat wzięliśmy na raty, bo znaleźliśmy super ofertę na Ceneo; sprawdźcie sami: Aparaty cyfrowe - Ceneo.pl
halokrakow
 

Postprzez » czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:52

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron