Języki obce

Re: Języki obce

Postprzez Justyna_B » czwartek, 7 marca 2019, 14:26

Jeśli chodzi o hiszpański gorąco polecana jest przez mnie szkoła hiszpańskiego łódź. Bardzo dobra kadra i sposób prowadzenia zajęć.
Justyna_B
 

Postprzez » czwartek, 7 marca 2019, 14:26

 

Re: Języki obce

Postprzez patrycjawawrzak » wtorek, 12 marca 2019, 12:47

Ja długo zwlekałam z nauka języka obcego i dopiero teraz zapisałam się na hiszpański, a kilka miesięcy później na angielski, żeby sobie go przypomnieć i w końcu przestać obawiać się swobodnie rozmawiać.
Co do dzieci, to wiadomo, że im szybciej zapoznają się z danym językiem, tym lepiej dla nich. No i potem kwestia też posługiwania się tym językiem. Bo szkolna nauka to jedno, a posługiwanie się danym językiem, to inna i nawet ważniejsza sprawa
patrycjawawrzak
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2019, 09:56

Re: Języki obce

Postprzez hhania11 » wtorek, 12 marca 2019, 13:26

Zastanawiam się nad Japońskim.. Co myślicie? :D
hhania11
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 13:00

Re: Języki obce

Postprzez NorbiZa » sobota, 16 marca 2019, 13:00

Obecnie uczę się j. niemieckiego na kursie w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/. Uważam, że niemiecki jest językiem trudnym i samodzielna nauka okazała się dla mnie mało efektowna. Kursy w szkole odbywają się przeważnie w małych grupach oraz prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów co sprawia, że nauka języka staje się prosta oraz skuteczna.
NorbiZa
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:32

Re: Języki obce

Postprzez kolda » poniedziałek, 18 marca 2019, 15:02

aktualnie uczę się francuskiego, po angielsku potrafię mówić w pełni zrozumiale i biegle
kolda
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 18 marca 2019, 14:54

Re: Języki obce

Postprzez Maciejan » wtorek, 19 marca 2019, 22:13

Angielskim władam płynnie, niemieckim bardzo podstawowe słowa i zwroty, choć kiedyś był na wyższym poziomie, ale to zmarnowałem :(
Maciejan
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 22:09

Re: Języki obce

Postprzez Marcelinka » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 18:40

Ja nigdy nie miałam talentu do nauki języków, dlatego szukałam kursów które skutecznie nauczą mnie mowy, ale również rozumienia wypowiedzi kiedy zdecyduję się jednak wyjechać do Anglii pracować i dlatego postawiłam na http://kursy-jezykowe.edu.pl/ który zdecydowanie polecam osobom, które potrzebują wsparcia praktycznie od początku i co ważne aby również przynosił oczekiwane skutki. Jest to metoda Emila Krebsa która polega na słuchaniu dzięki czemu zapamiętujemy dużo większą ilość słow i nie wypada to tak z głowy jak kolejne lekcje z kilkudniowym odstępem.
Marcelinka
 

Re: Języki obce

Postprzez patrycjawawrzak » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 08:51

Nauka języków obcych sprawiała mi zawsze wielką przyjemność. Jednak teraz, kiedy mam małe dzieci to nie mam czasu, na to, aby dojeżdżać na kursy do szkoły językowej, dlatego korzystam z zajęć online w szkole Berlitz i podoba mi się taka forma nauki. :)
patrycjawawrzak
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2019, 09:56

Re: Języki obce

Postprzez Gość » piątek, 12 kwietnia 2019, 17:37

Szkoły językowe sa fajne jednak chodzenie na takie zajęcia zajmuje sporo czasu. Moim zdaniem lepsza opcją jest kurs angielskiego przez internet. Jeśli dopiero zaczynacie naukę i chcielibyście wiedzieć jak najlepiej się za to zabrac to zerknijcie tutaj https://edueduonline.pl/test/fill?ex=true . Tu znajdziecie przydatne infoemacje dotyczące nauki języka angielskiego oraz mozecie wypelnic test ,ktory okresli Waszą znajomosc jezyka. .
Kursy językowe znajdziecie np na platformie EduEduOnline - mają do wyboru różne poziomy zaawansowania - jest także kurs dla początkujących
Gość
 

Re: Języki obce

Postprzez tatwoj12 » wtorek, 30 kwietnia 2019, 20:39

Ja polecam Szkołę języka rosyjskiego Katiusza w Warszawie. Mają indywidualne podejście. Grupa jest bardzo mała bo liczy maksymalnie 6 osób, co jest dla mnie bardzo fajne i przede wszystkim zero nudy.
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Postprzez » wtorek, 30 kwietnia 2019, 20:39

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron