Własne kosmetyki

Re: Własne kosmetyki

Postprzez glucio » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:36

Większość kosmetyków z których korzystam dowiedziałam się ze strony http://www.kobiecymokiem.pl/kosmetyki-e ... -kontrola/ dużo na niej artykułów o naturalnych kosmetykach, które stają się coraz popularniejsze
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Postprzez » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:36

 

Re: Własne kosmetyki

Postprzez av0kado » poniedziałek, 12 lutego 2018, 08:03

Ja korzystam z blogu Zielony Zagonek. To moje sprawdzone źródło informacji.
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Re: Własne kosmetyki

Postprzez kipanal » niedziela, 18 lutego 2018, 20:01

Wow! Moim zdaniem jest to super pomysł!
kipanal
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 18 lutego 2018, 20:00

Re: Własne kosmetyki

Postprzez Kamilka75 » piątek, 5 października 2018, 05:50

Ja wolę kupować gotowe kosmetyki, niż robić własne. Jakoś mnie nie ciągnie do samodzielnego ich produkowania. Dlatego kupuję gotowce. Nie wiem, jak panie moga się cieszyć z maski robionej owoców, które są pryskane.. Lubię takie miejsca, jak Puderek,w których mogę znaleźć multum produktów w dobrych cenach. Zainteresowała mnie maska w płacie nawilżająca https://puderek.com.pl/maseczki-do-twar ... lacie.html , może ją po świętach wypróbuję.
Kamilka75
 

Re: Własne kosmetyki

Postprzez malwina1 » poniedziałek, 12 listopada 2018, 16:32

Nigdy nie próbowałam stworzyć własnych kosmetyków. W sumie nawet nie czuję takiej potrzeby, bo kupuje dobre i sprawdzone produkty. Jak np. maski do twarzy i plastry na nos marki Purederm https://malahit.pl/brands/vitarain/, które są w cenach nie wygórowanych, bo od 11,13 do 19,88 zł. Nawet w sklepie malahit.pl widziałam promocję i są one obniżone cenowo o 20%.
malwina1
 

Re: Własne kosmetyki

Postprzez Klaudix » środa, 5 grudnia 2018, 17:13

Na pewno zajrzę na podlinkowaną przez Ciebie stronę. Dodam tylko, że ja używam kosmetyków z Kontigo.
Klaudix
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 13 listopada 2018, 11:20

Re: Własne kosmetyki

Postprzez olinara » niedziela, 30 grudnia 2018, 14:38

Ja bym do końca nie ufała etykietom gotowych kremów, bo w rzeczywistości w składzie mogą być inne, niekoniecznie dobre dla skóry składniki, niż jest to podane na opakowaniu. A jak jest już coś dobrego, to zwykle w zbyt małej ilości, by wpłynęło to korzystnie na skórę, dlatego upycha się do nich silikony i inne substancje, które dają fałszywe poczucie wygładzenia skóry. Ja muszę uważać na takie rzeczy z powodu wrażliwej skóry, dlatego robieniem własnych kosmetyków zajmuję się od jakiegoś czasu. Wszystkie składniki w różnych stężeniach można łatwo dostać w necie, poza tym można zrobić tyle, by spokojnie starczyło na kilka miesięcy, nie trzeba robić niczego co tydzień.
olinara
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 14:23

Re: Własne kosmetyki

Postprzez kosmetyczka-jola » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 04:34

Ja sama robię tylko maseczki na twarz, dłonie i stopy domowymi sposobami. Jeżeli chodzi natomiast o kosmetyki do twarzy, to od kilku miesięcy jestem wierna linii prosystem home care marki Dr Irena Eris. Te produkty są naprawdę rewelacyjne. Działają nawilżająco i regenerują skórę twarzy. Polecam każdemu!
kosmetyczka-jola
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 18 czerwca 2019, 10:03

Re: Własne kosmetyki

Postprzez Werox111 » wtorek, 10 września 2019, 19:58

Skoro interesuje Ciebie właśnie ten wątek to bezwarunkowo zobacz ten artykuł. Moim zdaniem znajdziesz tu najaktualniejsze dane. Gorąco zachęcam - naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy .
Werox111
 
Posty: 80
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lipca 2019, 10:30

Re: Własne kosmetyki

Postprzez ibinka » środa, 11 września 2019, 09:42

ja bym chciała robić sama kosmetyki, ale w sumie nie zawsze się to opłaca. Półprodukty dobrej jakości są drogie a krem bez konserwantów też długo się nie utrzyma. No i wiadomo, ze na bogaty skład sobie nie pozwolimy, bo nie kupimy minimalnych ilości składników, a wziąć musimy większe ich porcje
ibinka
 
Posty: 188
Dołączył(a): wtorek, 10 września 2019, 12:13

Postprzez » środa, 11 września 2019, 09:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość