Własne kosmetyki

Własne kosmetyki

Postprzez Marlena » czwartek, 13 listopada 2014, 16:26

Ostatnio znajoma zainteresowała mnie sprawą produkcji (no może za dużo powiedziałam, produkcją-wyrobem) kosmetyków do własnego domowego użytku. Sprawa wzięła się de facto z inspiracji programu ”Czy wiesz co kupujesz” Nie ukrywam, że przeżyłam szok. Pod koniec dyskusji stwierdziłyśmy, że we dwie spróbujemy, co z tego wyjdzie. Bazy kosmetyczne zamówiłyśmy na www.zielonyklub.pl Teraz z niecierpliwością oczekujemy na paczkę. mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo co prawda nie liczyłyśmy na razie dokładnie kosztów, ale ważniejsze jest chyba zdrowie od 10zł więcej wydanych w miesiącu.
Marlena
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 16:26

 

Re: Własne kosmetyki

Postprzez liliann » czwartek, 13 listopada 2014, 16:27

Z oferty zielonyklub.pl korzystam już od dawna .Ostatnio zostałam wkręcona w organizacje wieczoru panieńskiego. Miało to być co innego niż popularny striptizer i wypociny na parkiecie.Wpadłam na pomysł wykonania kosmetyków . Receptury mają na stronie zamówiłam półprodukty do wykonania.Dziewczyny bawiły się świetnie zapachy po mieszkaniu unosiły się obłędna.Do tego kilka butelek dobrego wina najważniejsze że przyszła panna młoda była zadowolona.
liliann
 

Re: Własne kosmetyki

Postprzez Mia_87 » piątek, 20 stycznia 2017, 14:05

Nigdy nie robiłam własnych kosmetyków, ale staram się kupować naturalne i dokładnie czytam ich skład. Jednak na przygotowanie preparatu sama w domu bym się raczej nie zdecydowała.
Mia_87
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 30 listopada 2016, 12:14

Re: Własne kosmetyki

Postprzez rosel » wtorek, 21 lutego 2017, 17:45

ja często robię z oleju kokosowego, najlepsze co może być :)
rosel
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2017, 17:15

Re: Własne kosmetyki

Postprzez Lisc44 » sobota, 5 sierpnia 2017, 12:12

są na necie sklepy ze składnikami do kremów i ja właśnie tam je kupuje i potem tworzę sobie kosmetyki.
Lisc44
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 4 sierpnia 2017, 20:59

Re: Własne kosmetyki

Postprzez agaa » czwartek, 19 października 2017, 23:57

Niby fajna sprawa, ale takie kosmetyki mają bardzo krótki termin przydatności, a chyba nie chciałoby mi się robić kosmetyków raz w tygodniu czy częściej. Zazwyczaj kremy, które kupuję starczają mi na ok. 4-6 miesięcy. Używam przede wszystkim kosmetyków z ziaji lub yves rocher. Poza tym niektóre cery mogą być tak problematyczne, że słabe składniki aktywne zawarte w kremach własnej produkcji mogą okazać się za słabe. To jest bardzo indywidualna kwestia.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Własne kosmetyki

Postprzez karolinka7 » piątek, 27 października 2017, 07:39

Uwielbaim naturalne kosnetyki i tylko takie kupuję :)
karolinka7
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 13:44

Re: Własne kosmetyki

Postprzez kajtekk » piątek, 17 listopada 2017, 08:07

naturalne kosmetyki są najlepsze - moim zdaniem
kajtekk
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 30 października 2017, 11:56

Re: Własne kosmetyki

Postprzez Colmar » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 04:40

Mi się wydaje, że to jest sprawa dla zawodowca. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu pieniędzy i trudnosci.
Czy można ten nurt jakoś powstrzymać?
Colmar
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 14 listopada 2017, 21:34

Re: Własne kosmetyki

Postprzez Żabka1 » sobota, 23 grudnia 2017, 16:11

Mnóstwo kobiet ma problem z właściwym stosowaniem sypkiego pudru, tutaj można znaleźć kilka cennych informacji na ten temat https://www.amfora.pl/wiadomosc/puder-s ... brac/6043/ Odpowiednia technika to podstawa, ważne także aby kosmetyki były dobierane dokładnie do naszego typu cery.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Postprzez » sobota, 23 grudnia 2017, 16:11

 

Następna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron