Nie zgadzam się z opinią dostępną na forum - co mogę zrobić?

Zasady i pytania

Nie zgadzam się z opinią dostępną na forum - co mogę zrobić?

Postprzez administrator » wtorek, 11 listopada 2014, 14:49

Napisać w zależności od tego co chcemy zrobić odpowiedź lub nowy temat. Jednak są pewne zasady, których łamanie będziemy tępić. Nie tolerujemy bowiem chamskiego czarnego PR. Nie chcemy blokować wypowiadającym się wyrażanie negatywnych czy pozytywnych opinii, ale muszą one być rzeczowe, czyli jeżeli się z czymś nie zgadzam, chcę przed czymś przestrzec, podobnie jak coś pochwalić to piszę to w pewien sposób z uzasadnieniem, a nie na zasadzie nie bo nie. W przypadku komentarzy negatywnych nawet mając w ręku wyrok sądowy określający daną osobę za osobę, która kogoś oszukała lub okradła to ZABRONIONE JEST PISANIE NA FORUM ŻE TEN, A TEN TO ZŁODZIEJ LUB OSZUST. Za to bezwzględnie dostaje się BANA Co do tego jak należy napisać post negujący pozytywne opinie, aby nie był on usunięty jako czarny PR napiszę w poniższym przykładzie (dotyczącym hipotetycznego warsztatu samochodowego)
Nowy temat:
Naprawiałem samochód w warsztacie X, na ulicy Y. Mają stronę internetową Y. Właściciel warsztatu miał wymienić pompę paliwa, co owszem zrobił, ale założył regenerowaną, która popsuła się po miesiącu, narażając mnie na dodatkowe koszty. Reklamacji oczywiście nie uznał.
Tak napisany post (chodzi mi o zasadę, a nie treść nie będzie usunięty)
Naprawiałem samochód w X i jest to złodziej i oszust
Tak napisany post (chodzi mi o zasadę nie treść) będzie usunięty a konto zbanowane

W przypadku udzielania odpowiedzi o pozytywnej treści obowiązują podobne zasady
administrator
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek, 31 października 2014, 17:55

Postprzez » wtorek, 11 listopada 2014, 14:49

 

Powrót do FAQ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron