Święta - w domu czy poza domem?

Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez Mylik » niedziela, 25 listopada 2018, 13:03

Hejka,
czy spedzaliscie kiedys Swieta poza domem? Czy jak zawsze, tradycyjnie, tylko w domu z rodzina/samemu?
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Postprzez » niedziela, 25 listopada 2018, 13:03

 

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez Ewkaa » czwartek, 29 listopada 2018, 09:38

Ja tak się jakoś przyzwyczaiłam, że święta spędzam w domu z rodziną, że nie wyobrażam sobie, żeby te dni wyglądały inaczej. Chociaż bardzo dużo moich znajomych wyjeżdża na święta, często w tym okresie są fajne rabaty i promocje na wczasy za granicą. Z pewnością opcja jest fajna i kusząca, ale sama jakoś nie widzę się w takiej sytuacji. Dziwnie bym się czuła nie będąc z najbliższymi. No chyba, że chodzi ci o wyjazd z całą rodziną, ale u mnie byłoby to trudne, bo sama najbliższa rodzina liczy prawie 20 osób.
Ewkaa
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2018, 18:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez camille » czwartek, 29 listopada 2018, 10:10

My na święta zawsze wracamy do domu. Inaczej sobie nie wyobrażam spędzać ego okresu, jak z rodziną :)
Szukasz skutecznego sposobu na zmarszczki? Buatic na pewno pomoże https://buatic.pl/opinie/
camille
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2018, 09:59

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez llilly1 » wtorek, 4 grudnia 2018, 08:02

Co roku rodzinnie w domu najlepiej :)
llilly1
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 07:12

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez paniola » środa, 5 grudnia 2018, 12:34

Jezeli chodzi o mnie to śięta tylko w domu, czy to w naszym, czy u teściów, albo u rodziców. Jednak nie wyobrażam sobie wyjechać na świeta np do hotelu. W tym roku wigilia juz tuz tuz, ja jeszcze nie mam wszystkich prezentów. Dla taty chciałabym kupić dozownik do nalewania wódki https://zlotywidelec.pl/dozownik-do-wod ... telek-6szt bo jest wielkim smakoszem wódek smakowych, wiec napewno bedzie zadowolony z takiego prezentu.
paniola
 

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez olinara » czwartek, 6 grudnia 2018, 13:36

Dla mnie jakiekolwiek wyjazdy w tym okresie mało mają wspólnego z przeżywaniem magii Świąt, bo jest mnóstwo biegania, załatwiania i stresu - czyli praktycznie wszystko to, co ma się na co dzień, gdy chodzi się do pracy. No i nie wyobrażam sobie nie spędzać ich z najbliższymi, gdy nie mam w ciągu roku tyle czasu, by z nimi się spotykać. Co prawda wtedy każdy każdego może zdenerwować, ale najważniejsze, że jesteśmy wtedy razem.
olinara
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 14:23

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez malgorzatka3 » czwartek, 13 grudnia 2018, 20:55

Ja co roku spędzam z rodziną i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni
malgorzatka3
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 20:54

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez sirren » wtorek, 18 grudnia 2018, 11:00

Wyobrażam sobie święta typu Sylwester spędzać poza domem, ale nie Święta. Dla mnie nie byłoby wtedy momentu na refleksje czy na wykorzystanie czasu z rodziną, z którą nie widujemy się codziennie, bo trzeba by załatwić mnóstwo spraw, zamówić stolik w restauracji, iść zobaczyć jakiś zabytek. Według mnie to najgorsza pora na wyjazdy. Jeden z niewielu okresów w roku wolny od pracy powinniśmy spędzać na wypoczynku w domu, a nie na wyjazdach.
sirren
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 10:11

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez annettaa » środa, 19 grudnia 2018, 12:48

A co myślicie o wigilii w górach? Trafiłam na ofertę http://www.siedliskojanczar.pl/aktualnosci/oferta-wigilijna.html Siedliska Janczar. Wygląda to bardzo ciekawie.
annettaa
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2018, 12:43

Re: Święta - w domu czy poza domem?

Postprzez jasiepytamo » wtorek, 22 października 2019, 07:30

My z mężem zawsze świeta spędzamy poza domem rodzinnym. Mieszkamy za granicą. :| Jednak staram się, aby Boże Narodzenie było jak najlepiej przygotowane kupuje np. ozdoby świąteczne na stół, przygotowuje kolacje Wigilijną - dbam o dobrą atmosferę całych świąt. :wink:
jasiepytamo
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:39

Postprzez » wtorek, 22 października 2019, 07:30

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości