Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Postprzez elacara » czwartek, 3 września 2020, 07:44

Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja? Słyszałam, że tabletki antykoncepcyjne, ale na pewno są jeszcze jakieś inne, nieznane mi, środki antykoncepcyjne. Czy antykoncepcja naturalna może być skuteczna czy w grę wchodzi tylko antykoncepcja hormonalna?? Trochę się boję hormonów... i skutków ubocznych.. I czy jakakolwiek skuteczna forma antykoncepcji jest dostępna bez recepty? Wiem, że są prezerwatywy i że są całkiem skuteczne, ale ostatnio usłyszałam o prezerwatywach dla kobiet i temat mnie zaintrygował. Podpowiedzcie, jakie środki antykoncepcyjne są najlepsze. Dzięki
elacara
 
Posty: 196
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lutego 2019, 08:35

Postprzez » czwartek, 3 września 2020, 07:44

 

Re: Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Postprzez slowikowa » poniedziałek, 2 listopada 2020, 19:53

Z napopularniejszych i najskuteczniejszych metod, to antykoncepcja hormonalna pod jakąkolwiek postacią. Ja od X lat stosuję tabletki, receptę wypisuje mi lekarz zdalnie https://lekarzonline.eu, a raz do roku odbywam normalną wizytę u gina ze wszystkimi badaniami.
slowikowa
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2016, 09:54

Re: Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Postprzez Arkadiusz1 » wtorek, 29 czerwca 2021, 13:03

W takich sytuacjach powinnyście zawsze polegać na zdaniu Waszego ginekologa. On na pewno zaleci Wam to, co będzie dla Was najkorzystniejsze.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Postprzez belladona » środa, 30 czerwca 2021, 18:53

Doustna antykoncepcja hormonalna ma niezwykle wysoką skuteczność dlatego ja się zdecydowałam na pigułki. Lekarz belarę mi przepisał, biorę od ponad roku, jestem aktywna seksualnie i mimo tego ciąży nie ma - zatem to dowód :)
belladona
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 29 czerwca 2021, 10:52

Re: Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Postprzez jewelery » wtorek, 7 grudnia 2021, 12:17

teraz jest masę skutecznych metod
jewelery
 
Posty: 111
Dołączył(a): sobota, 25 stycznia 2020, 09:11

Re: Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Postprzez martynna » wtorek, 7 grudnia 2021, 13:40

Tak, słyszałam że tabletki stosowane w schemacie 24+4 są najlepsze. Poza tym mają one wiele zalet poza antykoncepcyjnym działaniem. Odkąd pamiętam, zawsze cierpiałam strasznie podczas okresu ale teraz kiedy zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne vines już tak nie narzekam na fatalne samopoczucie i ból
martynna
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 08:31

Re: Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Postprzez Kazikdobry » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 11:46

Tabletki antykoncepcyjne są często używane, ale jak się okazuje nie każda kobieta może je brać.
Prezerwatywy są najbardziej popularne i w miarę bezpieczne dla zdrowia...choć oczywiście nie dają 100% zabezpiecznia.

---------------
Polecam poczytać artykuł

https://www.medisines.pl/jak-wybrac-cod ... sze-zakupy
Kazikdobry
 
Posty: 973
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 14:32

Re: Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja?

Postprzez charlotte1991 » poniedziałek, 30 maja 2022, 07:47

Ja biorę tabletki antykoncepcyjne i jestem zadowolona. Uważam, ze to najlepsza antykoncepcja dla mnie. Tutaj https://www.salon24.pl/u/zdrowie/120998 ... liwe-opcje znajdziesz wskazówki skąd wziąć tabletki antykoncepcyjne. Ja zazwyczaj dostaję receptę od ginekologa ale jak nie mogę się do niego umówić to korzystam z e-recepty online.
charlotte1991
 
Posty: 609
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:05

Postprzez » poniedziałek, 30 maja 2022, 07:47

 


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron