Skuteczna walka z trądzikiem

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez Ela78 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 07:30

Z trądzikiem zmaga się coraz więcej ludzi, i niestety czasem bez wizyty u dermatologa nie obędzie się, ja na szczęście nie mam aż tak uporczywego trądziku i sama testowałam przeróżne kremy, maści i inne preparaty. Też nie pomagały, do czasu aż wypróbowałam kremu przeciwtrądzikowego Calluna Medica. Nie musiałam długo czekać na efekty, moja cera teraz wygląda o wiele wiele lepiej.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » poniedziałek, 23 lipca 2018, 07:30

 

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez Gabrill » sobota, 29 września 2018, 13:40

Nie rozumiem, co to za moda nastała, żeby zamiast pójść do lekarza specjalisty ludzie eksperymentują na sobie różnymi specyfikami.
Gabrill
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:19

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez ania23 » środa, 6 lutego 2019, 08:55

Hej :)

Ja zauważyłam u siebie trądzik różowaty objawy i szybko zapisałam się na wizytę do lekarza. Dobrano mi skuteczne leczenie, a także właściwą pielęgnację, dzięki czemu praktycznie pozbyłam się tego uporczywego problemu. Jeśli widzicie, że wasza twarz jest zaczerwieniona w okolicach policzków lub nosa, to mogą być to pierwsze objawy trądziku różowatego, dlatego natychmiast skonsultujcie się z lekarzem, by problem się nie nasilił!
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez Patrycja88 » poniedziałek, 25 lutego 2019, 12:26

Przede wszystkim przy trądziku dieta. Innego wyjścia nie widzę. Dobry dermatolog plus dobre środki pielęgnacyjne. jednym z takich fajnych produktów sa ostatnio różnego rodzaju serum do chorej skóry Essenz, który ma w swoim składzie konopie i wgl jest po prostu cały naturalny w sobie;)
Patrycja88
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2019, 07:27

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez Tomasz33 » sobota, 13 kwietnia 2019, 06:45

A słyszałyście o szczotece sonicznej Luna 2 od Foreo? Nie - to poczytajcie sobie ten artykul https://nianio.com.pl/moj-2-minutowy-rytual-pielegnacyjny-ze-szczoteczka-foreo-luna-2/ Dzięki tej szczoteczce nie tylko w szybkim czasie pozbędziecie się zanieczyszczeń skóry, ale też poprawicie jej wygląd. Jest to szczoteczka nie tylko dla kobiet i panowie dbający o skóre powinni o niej pomyśleć. Dla mnie jest ona rewelacyjna.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez darse » środa, 1 maja 2019, 09:19

Jeżeli chcesz naprawdę skutecznie walczyć z trądzikiem to ja przede wszystkim polecam wizyty u kosmetyczki, w ten sposob na pewno twoja skóra się poprawi. Jak nie znasz dobrej kosmetyczki to w Krakowie jest super salon https://verite.pl/, chodzę tam regularnie i polecam
darse
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 1 maja 2019, 08:59

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez Vinyl88 » piątek, 12 lipca 2019, 18:45

Ja bym udała się do jakiegoś lekarza. Nie walczyłam z trądzikiem, ale myślę że u https://www.doktora.pl/ ci pomogą. :)
Vinyl88
 

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez Werka26 » poniedziałek, 23 września 2019, 02:35

Jak skuteczna walka z trądzikiem to tylko Klinika Krajewski, mają naprawdę bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów na trądzik, polecam :D :D :D
Werka26
 

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez leona » sobota, 5 października 2019, 07:19

Przy trądziku trzeba uważać nawet na kosmetyki i też staram się wybierać naturalne w sprawdzonych drogeriach. Od jakiegoś czasu sprawdzają mi się też toniki. Rześki tonik lawenda HB dba o moją skórę w ten sposób, że usuwa nadmiar sebum z twarzy. Skóra dzięki temu jest w dobrej kondycji przez cały dzień.
leona
 

Re: Skuteczna walka z trądzikiem

Postprzez Ewulka25 » środa, 23 października 2019, 03:44

Również polecam Klinikę Krajewski najlepszy specjalista w całej Warszawie, zna się na rzeczy jak mało kto, oferta kliniki jest bogata w profesjonalne zabiegi na trądzik, więc pan doktor z pewnością trafnie podpowie wam, który z nich sprawdzi się najlepiej :)
Ewulka25
 

Postprzez » środa, 23 października 2019, 03:44

 

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron