Sposoby walki z trądzikiem

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez justyna » czwartek, 13 listopada 2014, 23:06

Ja z trądzikiem męczę się od 12 roku życia (mam 23). Nie pomagało mi dosłownie NIC!!! Leczyłam sie przez dwa lata u dermatologa i wypróbowałam tyle możliwości, że sama dermatolog chyba miała juz mnie dosyć.I o dziwo poprawę zauważyłam po zastosowaniu IQFACE.Gdybym się wcześniej o nich dowiedziała nie wydałabym tyle kasy na te wszystkie gówniane specyfiki.Byle by tylko efekty były trwałe to IQFACE.
justyna
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 23:06

 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez ojotka » piątek, 14 listopada 2014, 12:11

JA też bym się skłaniała do zakupienia i zastosowania IQface. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie
ojotka
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek, 14 listopada 2014, 10:23

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Alasz » środa, 11 marca 2015, 20:16

Myślę że ma to sens.Bo mi te tabletki pomogły.Moja cera wygląda zupełnie inaczej stare wypryski się zaleczyły nowe wyskakują raz na jakiś czas ale ma to związek z miesiączką.Pomyśl ile wydałaś już pieniędzy na kosmetyki i ile jeszcze wydasz.A tu po około trzech miesiącach miałabyś spokój.
Alasz
 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Lucyna » piątek, 16 października 2015, 20:25

Ja stosowałam iqface, kupiłam te tabletki na http://iqface.pl korzystając z oferowanej tam promocji, dzisiaj nie żałuje tego kroku, szczególnie patrząc w lustro. Po krostach i pryszczach nie ma śladu
Lucyna
 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Mirka » sobota, 19 grudnia 2015, 18:28

Ja stosowałam IQface ponad pół roku temu, po 3 miesiącach trądzik znikł i do tego czasu nie mam żadnych problemów w tym zakresie
Mirka
 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Teresa » poniedziałek, 15 lutego 2016, 22:35

Ja stosowałam iqface i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, po trądziku nie ma najmniejszego śladu, a same tabletki kupowałam na Allegro
Teresa
 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Goguś » czwartek, 21 kwietnia 2016, 20:59

Moja siostra też stosowała IQface... Początkowo byłem bardzo sceptyczny, w końcu co mogą pomóc "jakieś" tabletki... Myliłem się - pomogły... Dzisiaj po pryszczach nie ma u niej nawet śladu...
Goguś
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 1 marca 2016, 22:53

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez mysza » sobota, 14 maja 2016, 13:55

Mi w przypadku iqface nie powrócił, owszem zostało trochę blizn, po tych największych krostach, ale ogólnie jest spoko
mysza
 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Dama kameliowa » poniedziałek, 11 lipca 2016, 17:40

Ja zdecydowanie bym poleciła IQface. Jak dla mnie środek nie ma sobie równych i bardziej skutecznych
Dama kameliowa
 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez maryśka » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 19:30

Dla mnie skutecznym sposobem okazało się zastosowanie iqface,Po 3 miesiącach brania tabletek po trądziku nie było śladu
maryśka
 

Postprzez » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 19:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron