Sposoby walki z trądzikiem

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez agaa » środa, 11 kwietnia 2018, 09:29

Dobrze jest mieć dobrego dermatologa, który pomoże w doborze leków czy też kosmetyków. Niektórzy będą potrzebowali bardziej specjalistycznych preparatów, innym wystarczą kosmetyki. Moja siostra stosuje kosmetyki z http://wp-cosmetics.pl/ i teraz poleciła je naszej kuzynce, która też zaczyna tę trudną walkę z trądzikiem. Kosmetyki z drogerii niestety okazały się nieskuteczne.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Postprzez » środa, 11 kwietnia 2018, 09:29

 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Paulina Piech » sobota, 1 września 2018, 04:31

Moja znajoma twierdzi, że wyleczyła cerę trądzikową olejkiem herbacianym. Macie doświadczenia z czymś takim?
Paulina Piech
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:07

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez gadulka » piątek, 28 grudnia 2018, 16:45

Witam,a jakie stosujecie kosmetyki? Ja zazwyczaj olejki i kremy,jednak teraz zastanawiam się nad peelingiem. Co sądzicie? Mnie urzekły szczególnie te z Ziaji https://ziaja.com/products/type/peelingi-do-twarzy Czy to dobry pomysł przy trądziku? mają bardzo dobre składy.
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez cupes » wtorek, 29 stycznia 2019, 22:01

ja polecam terapię od środka, mam na myśli branie jakiś dobrych tabletek, to według mnie najbardziej pomaga
cupes
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 14 stycznia 2019, 18:00

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez puszystabeza » czwartek, 23 maja 2019, 21:00

A ja polecam oddanie się w ręce specjalisty, w Klinice Krajewski mają bogatą ofertę zabiegów na cerę trądzikową, warto skorzystać, sama chodzę do nich regularnie i moje problemy prawie zniknęły ...
puszystabeza
 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez kardinale » środa, 28 sierpnia 2019, 08:46

kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Natinati » poniedziałek, 23 września 2019, 02:28

Ja długo walczyłam z trądzikiem i jeszcze dłużej z przebarwieniami i bliznami, aktualnie jestem w trakcie laseroterapii u dr.Krajewskiego (Klinika Krajewski) i mam nadzieję, że niedługo wyjdę z domu bez ani grama podkładu :)
Natinati
 

Re: Sposoby walki z trądzikiem

Postprzez Minia » środa, 22 stycznia 2020, 17:44

Również polecam Klinikę Krajewski - mają super specjalistów no i bogatą ofertę zabiegów na trądzik z zastosowaniem innowacyjnych metod i urządzeń :) polecam :D


Ostatnio przesunięty w górę środa, 22 stycznia 2020, 17:44 przez: Anonymous.
Minia
 

Postprzez » środa, 22 stycznia 2020, 17:44

 

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości