Foreverslim

Re: Foreverslim

Postprzez Pralinka » sobota, 10 marca 2018, 17:15

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
Pralinka
 

Postprzez » sobota, 10 marca 2018, 17:15

 

Re: Foreverslim

Postprzez Kaśka 23 » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:30

Ja dopiero co kupiłam Foreverslim na stronie http://promoslim.pl Zobaczymy jakie będą efekty stosowania...
Kaśka 23
 

Re: Foreverslim

Postprzez Erwina » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:24

Straciłam przy tabletkach Foreverslim 13 kg w ciągu trzech miesięcy. Jestem bardzo zadowolona - nie spodziewałam się aż takiego efektu, tym bardziej, że zdołałam go utrzymać, bez powrotu dodatkowych kilogramów. Mam nadzieję, że tak już będzie - żałuję jednak, że dopiero tak późno zdecydowałam się na kurację z tabletkami .
Erwina
 

Re: Foreverslim

Postprzez Lidka » środa, 9 maja 2018, 20:07

Ja stosowałam Foreverslim ijestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąć. W końcu ozbylam sie nadwagi.
Lidka
 

Re: Foreverslim

Postprzez Ruta » poniedziałek, 28 maja 2018, 16:49

Moim zdaniem Foreveslim należy do grupy najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Mi pomógł się pozbyć cąłej nadwagi, co wcześniej dla mnie, bez ich zastosowania okazywało się za każdym razem nieosiągalne
Ruta
 

Re: Foreverslim

Postprzez Magdalena BB » środa, 30 maja 2018, 15:35

Moim zdaniem Foreverslim niezmiennie jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja stosowąłam go 2 lata temu, pomógł,., ostatnio stosowała go moja kuzynka po ciąży, też z sukcesem
Magdalena BB
 

Re: Foreverslim

Postprzez Krystyna 22 » sobota, 22 września 2018, 04:56

Ja zdecydowąłam się na Foreverslim i to ze pozbyłam się nadwagi to właśnie zasługa tych tabletek
Krystyna 22
 

Re: Foreverslim

Postprzez pieknyolek » niedziela, 23 czerwca 2019, 08:04

pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Re: Foreverslim

Postprzez biała » środa, 26 czerwca 2019, 18:14

Na rynku w większości są niestety tylko cudowne suplementy diety, które jak wiadomo różnie działają. Na mnie osobiście te cudowne środki z reklam czy inne wywary ziołowe nie skutkują. Pewnie nie tylko na mnie. Na ten moment zaczęłam kurację tabletkami Biphasic Slim i efekty są lepsze niż przy wszystkich suplemementach jakie kiedykolwiek brałam.. Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniają wzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Natalii - 733 566 390 . Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.
biała
 

Re: Foreverslim

Postprzez KrystynaD » poniedziałek, 30 września 2019, 22:15

Moim zdaniem szkoda pieniedzy i czasu na takie tabletki ktore nie daja dlugotrwalych efektow. Lepiej jest regularnie cwiczyc. W tym celu zalozylam jakis czas temu silownie w domu bo nie mam czas chodzic na silownie w miesce. Wedlug mnie orbitrek czy bieznia to rzecz konieczna na takiej silce. Tutaj https://www.e-insportline.pl/orbitreki macie spory wybor takich sprzetow - sama mam od nich orbitreka i bardzo spodobalo mi sie to ze ma wiele programow treningowych, takze zawsze cwiczy mi sie przyjemnie i skutecznie :)
KrystynaD
 

Postprzez » poniedziałek, 30 września 2019, 22:15

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron