gdzie na wczasy ?

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez buziak_06 » czwartek, 18 października 2018, 10:19

Ja byłam na Krecie i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Ogólnie rzecz biorąc wczasy za granicą to fajna sprawa, przynajmniej nie musimy się martwić o to, czy pogoda dopisze.
buziak_06
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2018, 11:19

Postprzez » czwartek, 18 października 2018, 10:19

 

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez Tomasz33 » czwartek, 15 listopada 2018, 15:43

Co do wczasów to na pewno warto będzie odwiedzic hotel jakim jest Las Woda, moja znajoma mówiła mi o tym miejscu, jest to bardzo luksusowy Hotel z wysokim standardem i piekną okolicą. Razem z Żoną planujemy spędzić tutaj sylwestra.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez gadulka » czwartek, 29 listopada 2018, 11:18

Witam, zastanawiam się nad romantycznym weekendem ze swoim narzeczonym. Jakie miejsca w okolicach BIeszczad polecacie? Bardzo zależy nam na dobrej lokalizacji. Za bardzo nie wiem jak się za to wziąć i na co zwracać uwagę,bo to mój narzeczony zazwyczaj ogarniał takie wyjazdy. W Internecie trafiłam na to https://inwestujwnieruchomosci.pl/co-decyduje-o-atrakcyjnosci-hotelu/ co sądzicie? Czy stosować się do tych porad?
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez partycypijna » wtorek, 11 grudnia 2018, 19:44

To juz zalezy czego oczekujesz od wyjazdu. My np lubimy odpoczac w lesnych zaciszach, w okolicach lasów, polan i zieleni. Teraz bedziemy jechac do Ślesina do domków u Anny http://domkiuanny.com.pl/ bo moja siostra byla we wrzesniu i bardzo chwalila wiec chcemy sami sie przekonac jak tam jest pieknie :)
partycypijna
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 28 listopada 2018, 16:06

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez Rabbi » czwartek, 14 kwietnia 2022, 16:29

Zależy jak lubicie spędzać wczasy. My z dzieciakami lubimy mieć spokojne wakacje i bezpiecznym miejscu, dopasowanym do potrzeb dzieci. W zeszłym roku byliśmy w Rewalu w Ośrodku Adamówka - https://domki-rewal.com.pl/ i to jest świetne miejsce na wczasy z dzieciakami. Ośrodek jest niewielki, fajnie położony w cichym, spokojnym miejscu, dość blisko morza. Teren ogrodzony, właściciele przemili, można zrealizować bon turystyczny.
Rabbi
 
Posty: 108
Dołączył(a): środa, 14 października 2020, 10:21

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez milka » czwartek, 28 kwietnia 2022, 09:54

Ja pewnie w tym roku pojadę tylko na kilka dni nad polskie morze. Myślałam żeby zapisać się w końcu na kurs windsurfingu, o którym myślę już od kilku lat. Takie kursy organizowane są na przykład w Jastarni.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez Piórkowa » wtorek, 24 maja 2022, 20:53

Myślę, że świetnie będzie spędzić w tym roku urlop nad morzem. Ja bardzo lubię nasz Bałtyk i tylko, kiedy mam okazję, to odwiedzam nadmorskie miejscowości. Niedawno zatrzymałam się wraz z rodziną w pięknym Biancas Hotel & Restauracja. Hotel jest blisko usytuowany blisko morza, co z pewnością jest jego atutem. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, a jedzenie w restauracji smaczne. Na pewno tam wrócimy również ze względu na komfortowe pokoje.
Piórkowa
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 14:34

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez Tymoteusz1 » środa, 25 maja 2022, 09:57

Takie kwestie powinny być bardzo istotne pod kątem dobierania odpowiednich możliwości wyjazdowych. Ja orientowałem się więcej w temacie szukania noclegów i myślę, że dzisiaj dałoby się o wiele skuteczniej poradzić sobie z takimi aspektami. Na stronie https://www.dreamapart.pl/ustron widziałem różnego rodzaju apartamenty, które na mnie robią wrażenie. Co myślicie o zatrzymaniu się w takich miejscach?
Tymoteusz1
 
Posty: 238
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lutego 2022, 20:24

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez ewelin.wojcik960 » niedziela, 29 maja 2022, 21:29

Ja na wczasy to wyjeżdżam tylko nad polskie morze i zawsze wybieram sprawdzony nocleg pokoje na wynajem kuznica
ewelin.wojcik960
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 29 maja 2022, 21:22

Re: gdzie na wczasy ?

Postprzez pogodna » poniedziałek, 30 maja 2022, 13:25

byłam już w grecji i dobrze, bo teraz ceny wakacji to jakis dramat.
pogodna
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2022, 11:56

Postprzez » poniedziałek, 30 maja 2022, 13:25

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości