Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez Moncii » poniedziałek, 23 października 2017, 18:55

Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Foreverslimu.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia
Moncii
 

Postprzez » poniedziałek, 23 października 2017, 18:55

 

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez artemida » wtorek, 24 października 2017, 09:33

Uważałabym z rzeczami o podejrzanym składzie, nigdy nie wiadomo jakie to może mieć skutki uboczne. Na sobie przetestowałam colon slim, ma naturalny skład,sporo błonniku który pozwala oszukać żołądek i zmniejszyć chęć podjadania a to był mój spory problem
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez jeszka » środa, 25 października 2017, 19:34

środki na odchudzanie to według mnie wielka ściema koncernów farmaceutycznych
jeszka
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 25 października 2017, 19:34

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez Kicia » niedziela, 29 października 2017, 22:36

I dlatego trzeba patrzeć po składzie. Na przykład wspomniany colon ma bardzo naturalny skład i nie obciąża żołądka.
Kicia
 

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez kamis » poniedziałek, 30 października 2017, 20:13

A w jakiej formie i jak często trzeba brać colon? I jak to wychodzi cenowo? Po jakim czasie widac było efekt, artemida?
kamis
 

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez Izolda » piątek, 3 listopada 2017, 18:28

Ja właśnie Slimunox kupiłam dzięki opinią które znalazłam na forach internetowych.Zastosowałam się do zasad kuracji i tabletki rzeczywiście poskutkowały.A może powinnaś pójść do lekarza bo są takie choroby przy których mimo usilnych starań nie można schudnąć.
Izolda
 

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez Zoja » wtorek, 7 listopada 2017, 16:40

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimunox.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.
Zoja
 

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez daniel » piątek, 10 listopada 2017, 10:23

Też raczej środków bym nie polecał, no chyba że jakiś naturalnych w stylu filiżanki dobrej kawy espresso. Pamiętam, że to potrafi człowieka postawic na nogi i nie powoduje efektu ciągłego pchania się do lodówki i później ze strachem patrzenia na wagę :)
daniel
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 7 listopada 2017, 03:49

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez BaloON » sobota, 11 listopada 2017, 13:50

Ja uważam, że takie środki są bardzo niezdrowe i nie warto ich stosować. Lepiej się zmotywować i dużo ćwiczyć oraz zdrowo jeść :)
BaloON
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 11 listopada 2017, 13:48

Re: Co sądzicie o środkach na odchudzanie?

Postprzez D0bry » niedziela, 12 listopada 2017, 02:20

Przy takiej suplementacji warto zawsze zasięgnąć rady lekarza i wykonać podstawowe badania krwi oraz poziom kreatyniny. To ważne badanie, często pomijane przez lekarzy a dzięki niemu dowiecie się o stanie Waszych nerek. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://portaldlazdrowia.pl/kreatynina/.
D0bry
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 20 października 2017, 10:15

Postprzez » niedziela, 12 listopada 2017, 02:20

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron