Busy za granicę

Re: Busy za granicę

Postprzez Onka » środa, 24 października 2018, 18:35

Z tymi busami to świetna sprawa i bardzo komfortowe podróżowanie. Pamiętajcie, że podróżując z dzieckiem w pełni można zadbać o jego bezpieczeństwo przy użyciu Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/. Dzięki atestom i homologacji można go stosować w całej Unii, a i bagażu nie obciążą gdyż ten adapter waży tylko 120 gram
Onka
 

Postprzez » środa, 24 października 2018, 18:35

 

Re: Busy za granicę

Postprzez nidlas » poniedziałek, 12 listopada 2018, 18:35

A korzystacie może z kursowych autobusów? Bo ja dotychczas to jeździłem albo swoim autem, albo pociągami. Ale wiadomo jak to jest z pociągami, nie wszędzie dojeżdzają, nie zawsze na czas. A coraz cześciej słyszę dobre opinie o połączeniach autobusowych.
nidlas
 

Re: Busy za granicę

Postprzez paniczyk » poniedziałek, 12 listopada 2018, 18:48

A w ogóle to są za granice jakieś regularne autobusy? Raczej wątpię...
paniczyk
 

Re: Busy za granicę

Postprzez tamara » poniedziałek, 12 listopada 2018, 19:07

To może najpierw sprawdź, a potem się wypowiadaj. Oczywiście, że są linie, kursujące regularnie za granicę. Niby czemu miało by ich nie być? Ja często jeżdżę do Lwowa, bo mam tam rodzinę i korzystam zawsze właśnie z autobusów. Na stronie https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy sprawdzam sobie zawsze najbardziej pasujące mi połączenie (a akurat do Lwowa jest w czym wybierać) i kupuję bilet przez internet. W dodatku jako stały klient, mam fajne zniżki i czasami bilet kupuję za po prostu śmieszne pieniądze. Co do busów w innym kierunku, to musiałby sobie sam sprawdzic, bo mnie po prostu nie interesują, wiec nie wiem.
tamara
 

Re: Busy za granicę

Postprzez Franek » czwartek, 31 stycznia 2019, 12:36

marla napisał(a):Właśnie o nich czytam, bo widziałam te smart Kid Belt w sklepie i to za 80zł. Tak niska cena mnie zaskoczyła. Widzę, że na testach sobie radzą super i opinie ekspertów sa na tak. Myślę, że kupimy bo czasami jest problem z fotelikiem a tak wrzucam do torebki i zawsze pod ręką.

Smart Kid Belt znakomicie sprawdzi się w taksówce czy nawet w chwili gdy jedziemy na delegację i prosimy dziadków by odebrali dziecko z przedszkola. W natłoku spraw nie zawsze udaje nam się wówczas dostarczyć dziadkom fotelik, a z tym alternatywnym rozwiązaniem sprawa staje się prosta gdyż można je zawsze zostawić w szatni w szafce dziecka. Sprawdza się znakomicie, a i montaż jest bardzo prosty.
Franek
 

Re: Busy za granicę

Postprzez moonia22 » poniedziałek, 4 lutego 2019, 10:11

Wyjazdy za granicą już się nie opłacają busami. Samolotem dużo szybciej i taniej.
moonia22
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lutego 2019, 09:33

Re: Busy za granicę

Postprzez gadulka » czwartek, 14 lutego 2019, 11:30

Chciałabym w tymr oku udać się na wycieczkę za granicę z gronem swoich znajomych. Zalezy nam na wynajęciu busa. Jaką firmę polecacie? Czy korzystaliście kiedys z takich uslug? Czy to bezpieczne? Myślałam o tej firmie http://www.bus-transport.eu/oferta Z tego co widzę mają fajne opinie.
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: Busy za granicę

Postprzez aurorka » sobota, 16 lutego 2019, 15:32

Powiem wam, że przykładowo bus niemcy polska to naprawdę super opcja na tanią podróż. Nie wiem czy samochodem wyszłoby was tyle pieniędzy na taką odległość czy inną. Po za tym plus też jest taki, że nie musicie tułać się po miejscowościach, których nie znacie. Zastanawiać się gdzie pojechać i czy zmierzacie w dobrym kierunku, bo transportem zajmie się profesjonalny kierowca. No i macie też z tego faktu dodatkowe udogodnienie, że odpoczywacie podczas jazdy.
aurorka
 

Re: Busy za granicę

Postprzez Magnolia35 » poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:55

Skoro o zagranicy mowa to czy ktoś z Was się orientuje, czy żonie przysługuje zasiłek rodzinny w Niemczech po rozwodzie? Moja kuzynka znalazła się w dość dramatycznej sytuacji, będzie się rozwodzić z mężem, który pracuje w Niemczech i zostanie sama z dwójką dzieci na utrzymaniu. Czy po rozwodzie może liczyć na te wszytskie świadczenia, które obowiązywały i dostawała przed rozwodem. Czy raczej nie ma takiej opcji?
Magnolia35
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2019, 13:13

Re: Busy za granicę

Postprzez wanets » wtorek, 26 lutego 2019, 09:48

Busy już nie są takie popularne.. Lepiej, wygodniej i szybciej samolotem.
wanets
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 26 lutego 2019, 09:44

Postprzez » wtorek, 26 lutego 2019, 09:48

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron