Studia

Studia

Postprzez emma898 » wtorek, 26 marca 2019, 18:10

Wybieracie się na studia? Macie już jakieś upatrzone swoje uczelnie? Ja zastanawiam się nad taką uczelnią, jak tutaj i myślę, że moja przyszłość w tym miejscu może być bardzo dobra. Zastanawiam się jeszcze nad kierunkiem, ponieważ nie jest to jeszcze dopracowane, ale myślę, że dobrze zadecyduję.
emma898
 
Posty: 62
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2019, 17:04

Postprzez » wtorek, 26 marca 2019, 18:10

 

Re: Studia

Postprzez sesel » czwartek, 28 marca 2019, 16:12

Hej wam, chcę iść na studia ale obawiam się, że nie dam rady połączyć ich z pracą. Ostatnio jednak na https://www.zpsb.pl/e-learning/ widziałem ciekawą opcję, mianowicie studia online. Myślicie, że coś takiego może się udać? Może ktoś z was studiuje w ten sposób?
sesel
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2019, 15:54

Re: Studia

Postprzez garnie2 » piątek, 29 marca 2019, 11:24

Ja już dawno po studiach.. Najlepsze czasy to były :)
garnie2
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 29 marca 2019, 10:31

Re: Studia

Postprzez Natka » piątek, 5 kwietnia 2019, 08:53

Ja też już dawno po studiach. I zgadzam się, że to były piękne czasy a wybrałam super specjalność na nowoczesnej uczelni, bo HR manager i coaching biznesowy https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/hr-manager-i-coaching-biznesowy i po dziś dzień pracuję w zawodzie. Z tego co wiem, to zawód ten i ogólnie HR nadal potrzebuje wykształconych i komunikatywnych ludzi, więc jeśli nie wiesz w jakim kierunku pójść to wybierz coś z zarządzaniem i to niekoniecznie ludźmi (choć Human Resources jest modny ostatnio, chodzi głownie o przyciągnięcie i utrzymanie pracownika, gdyż teraz właśnie mamy rynek pracownika i to pracodawca musi się bardziej starać).
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Re: Studia

Postprzez konna1 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 07:43

Bardzo popularne są teraz studia związane z marketingiem.
konna1
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 9 kwietnia 2019, 07:10

Re: Studia

Postprzez Blue852 » środa, 10 kwietnia 2019, 09:57

Według mnie uczelnią godną polecenia jest wrocławska Wyższa Szkoła Prawa. Oferuje ona studia na kierunku Prawo oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne. Bardzo podobają mi się oferowane tutaj specjalności, które według mnie gwarantują doskonałe przygotowanie do pracy na przyszłościowych stanowiskach. Na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/ znajduje się wiele informacji na temat oferowanych ścieżek kształcenia, więc warto poczytać przed wyborem uczelni i kierunku studiów. :)
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Studia

Postprzez herbuk » piątek, 17 maja 2019, 19:20

Nie wiecie gdzie warto robić studia drugiego stopnia z logistyki? Zależy mi na takich gdzie coś faktycznie nauczą a nie tylko dadzą papier, najchętniej Bydgoszcz, ewentualnie Poznań.
herbuk
 

Re: Studia

Postprzez Elko3 » sobota, 18 maja 2019, 13:31

Ja studiuję na UŚ w Katowicach i jest naprawdę fajnie :)
Elko3
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 18 maja 2019, 13:22

Re: Studia

Postprzez oewsb » niedziela, 19 maja 2019, 21:20

herbuk napisał(a):Nie wiecie gdzie warto robić studia drugiego stopnia z logistyki? Zależy mi na takich gdzie coś faktycznie nauczą a nie tylko dadzą papier, najchętniej Bydgoszcz, ewentualnie Poznań.

Witam herbuk,
Zachęcam do rozważenia wyboru Wyższych Szkół Bankowych, w których znajdzie Pan możliwość połączenia dwóch rodzajów studiów realizowanych w tym samym czasie: studia II stopnia i studia podyplomowe. Dzięki temu może Pan zyskać dwa dyplomy w dwa lata. W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych kierunków w dogodnych lokalizacjach, największych miast w Polsce. Dodatkowo, obecnie może Pan skorzystać z promocji - jeżeli zdecyduje się Pan na WSB do 30 maja, wpisowe wyniesie 0 zł, a czesne będzie obniżone o 600 zł. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową: http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia.


W razie pytań służę pomocą
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
___________________________
Online Ekspert WSB II stopnia
oewsb
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2018, 18:17

Re: Studia

Postprzez Trinity67 » wtorek, 28 maja 2019, 15:55

Swoje studia wspominam bardzo dobrze i zawsze ciepło o nich myślę. To co mogę poradzić ze swojej strony to mieszkanie w akademiku, bo tam toczy się prawdziwe studenckie życie. Bardzo dobrą opinia cieszy się prywatny akademik Kraków, który jest mniejszy od standardowych akademików, dzięki czemu oprócz wspaniałych ludzi również będziecie cieszyć sie spokojem przy nauce i dobrą atmosferą.
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Postprzez » wtorek, 28 maja 2019, 15:55

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron