Studia

Re: Studia

Postprzez adam-levine » czwartek, 31 października 2019, 20:50

Szukam podyplomówek na dobrym poziomie, najbardziej interesuje mnie Kraków studia informatyczne lub podobne. Ktoś coś poleca?

Ew. może ktoś studiował na WSB, i poleca https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/studia-krakow?
adam-levine
 

Postprzez » czwartek, 31 października 2019, 20:50

 

Re: Studia

Postprzez Rozik » środa, 18 grudnia 2019, 12:01

Warto także zwrócić uwagę oprócz kierunku na miasto do studiowania bo to jednak ok. 5 lat spędzonych w danym mieście oraz samej uczelni, czy dobrze się w nich odnajdziecie. Ja natomiast w kolejnym etapie polecam zwrócić uwagę na mieszkanie dla studenta Kraków ponieważ w tym mieście także spędziłem ten czas i zostałem na dłużej. Akademik jest w dobrej cenie i do tego świetnie zlokalizowany, także wybierając ich na pewno nie pożałujecie ;)
Rozik
 

Re: Studia

Postprzez KrystynaL » sobota, 28 grudnia 2019, 12:55

Mam znajomych pracujących w warszawskim samorządzie, przyglądałam się ich pracy, dlatego wyszukałam sobie w necie hasło administracja studia Warszawa by znaleźć odpowiednią uczelnię i kierunek aby uczyć się przedmiotów związanych z nowoczesnymi technologiami, prawem, ekonomią czy zarządzaniem, co daje solidne podstawy do podjęcia pracy w administracji gospodarczej lub samorządowej.
KrystynaL
 

Re: Studia

Postprzez mami772 » wtorek, 21 stycznia 2020, 12:45

Dla mnie najlepszą opcją są studia i tylko na nich chciałabym się skupić. Akurat sprawdzam różne kierunki, bo matura w przyszłym roku i zainteresował mnie kierunek grafika komputerowa na tej uczelni http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... omputerowa
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Studia

Postprzez lejla7 » czwartek, 23 stycznia 2020, 11:52

Przed studiami jest matura - to ten rodzaju egzaminu, który pozwala na sprawdzenie siebie i uzyskanie pewnego rodzaju wiedzy co dalej. Dlatego też warto poświęcić nieco swojego czasu na zdobywanie doświadczenia w tym zakresie. Polecam skorzystać z pomocy https://sklep.terazmatura.pl/ która pozwoli Ci na rozwój swoich umiejętności.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Studia

Postprzez Kurka » sobota, 25 stycznia 2020, 01:49

Aby znaleźć ciekawe kierunki studiów warto śledzić oferty wyższych uczelni, bo zmieniający się coraz szybciej rynek pracy pobudza tworzenie nowych kierunków kształcących specjalistów w nowych dziedzinach nauki i w różnych wąskich specjalnościach. Można też trafić na kierunki dotowane z funduszy unijnych. Tak jest aktualnie na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. Można studiować nieodpłatnie m. in. transport, informatykę, grafikę, zarządzanie, filologię angielska z jęz. japońskim...
Kurka
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 9 października 2018, 23:03

Re: Studia

Postprzez Majsterkowicz » niedziela, 26 stycznia 2020, 19:19

Hehe, ja studiuję psychologię w zarządzaniu na AEH, ale nie w Łodzi a w Warszawie https://vizja.pl/studia-wyzsze/psychologia-w-zarzadzaniu,ws62.html
Jak dla mnie to innowacyjny kierunek który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy
Majsterkowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): niedziela, 19 stycznia 2020, 14:39

Re: Studia

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 2 lutego 2020, 13:48

Trzeba przyznać, że w tym temacie bardzo dużo zależy od Waszych potrzeb.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Studia

Postprzez Majsterkowicz » czwartek, 6 lutego 2020, 08:07

Na AEH też można zaocznie studiować - mają tryb dzienny i zaoczny chociaż chyba nie na wszystkich kierunkach
Majsterkowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): niedziela, 19 stycznia 2020, 14:39

Re: Studia

Postprzez SIS » niedziela, 9 lutego 2020, 20:35

Moim zdaniem rozsądnie jest studiować i pracować, więc ja bym doradzała do pracy iść i później wybrać coś do studiowania w weekendy. trzeba będzie się kilka lat pomęczyć, ale zdobędzie się tytuł i świetne doświadczenie zawodowe. To na pewno zaprocentuje w przyszłości finansowo
SIS
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 4 lutego 2020, 10:48

Postprzez » niedziela, 9 lutego 2020, 20:35

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości