Studia

Re: Studia

Postprzez Sjena » czwartek, 26 marca 2020, 17:31

Warto wybrać wartościowe studia- takie które nas zainteresują a przy tym przygotują do wykonywania dobrze płątnego zawodu. Obecnie sporo brakuje na rynku pracy architektów, grafików itp... Myślę więc,że taki kurs malarstwa kraków będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem,zwłaszcza że przygotuje nas odpowiednio do dobrego kierunku studiów a także wyrobimy sobie dobre portfolio. Warto skontaktować się z pracownią artystyczną Domin - ponieważ oni organizują takie ciekawe i merytoryczne zajęcia.
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Postprzez » czwartek, 26 marca 2020, 17:31

 

Re: Studia

Postprzez Janowski » piątek, 29 maja 2020, 08:46

Nie jestem pewny, ale jeśli chodzi o stypendium socjalne to chyba się wlicza alimenty. Wysokość i sposób naliczania stypy jest zależna od uczelni. Owszem, są dodatkowe pomoce, ale trzeba składać na nie podania. Wejdź sobie na stronę https://jakiwniosek.pl/wnioski/edukacja/stypendium-szkolne-socjalne tam są wszystkie interesujące Cię informacje :D
Janowski
 
Posty: 116
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 09:39

Re: Studia

Postprzez Uczennica » czwartek, 4 czerwca 2020, 11:42

Chciałam zapytać o stypendia dla niepełnosprawnych, jak to jest tak na prawdę na tych uczelniach wyższych? Wystarczy, że posiada się orzeczenie o niepełnosprawności? Czy trzeba jeszcze jakieś warunki spełniać, aby się o nie ubiegać? :)
Uczennica
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 4 czerwca 2020, 11:27

Re: Studia

Postprzez Ferez » czwartek, 18 czerwca 2020, 10:19

Jeśli o mnie chodzi to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Uniwersytet Ekonomiczny https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/ w mojej opinii mają naprawdę ciekawie zestawione kierunki, które są odpowiednio dopasowane do potrzeb rynkowych i pozwalają zdobyć naprawdę ciekawe stanowiska oraz piąć się po szczeblach kariery (tym bardziej, że to uczelnia ceniona przez wielu przedsiębiorców).
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Studia

Postprzez anialuna » wtorek, 25 sierpnia 2020, 10:50

Tak z doświadczenia mogę polecić https://vizja.pl/studia-wyzsze/komunika ... ,ws57.html. Wysoki poziom, dobra kadra przyjazna atmosfera. Warta u wagi. Poczytajcie sobie bo mozna tylko zyskać.
anialuna
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 1 marca 2020, 13:26

Re: Studia

Postprzez urodowa » czwartek, 3 września 2020, 06:30

Ze swojej strony polecam domy studenckie Kraków, a kilka z nich zwiedziłam :D Ze swojego doświadczenia mogę poradzić wybór prywatnych akademików niż tych publicznych. Chodzi głównie o standard ale też komfort życia.
urodowa
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek, 31 stycznia 2020, 09:41

Re: Studia

Postprzez 0wincentus0 » piątek, 11 września 2020, 09:27

Najlepszą rzeczą w trakcie studiów bezapelacyjnie są zniżki studenckie. Ogólnie wydawało mi się, że zniżki działają tylko i wyłącznie do 26 roku życia. Ostatnio dowiedziałem się, że to nieprawda i można tego używać jeszcze po. Fajnie to zostało opisane https://englishlink.pl/znizki-studenckie-przysluguja-nawet-po-26-roku-zycia-ale-malo-kto-o-tym-wie/. Co o tym sądzicie? Słyszeliście już kiedyś o tym?
0wincentus0
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 11 września 2020, 09:13

Re: Studia

Postprzez ikara » niedziela, 20 września 2020, 10:21

ja zdecydowałam się na studia medyczne, wybrałam fizjoterapie na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Jest świetnie :) dużo zajęć praktycznych przeplatanych teorią. Fajni wykładowcy, niewygórowane czesne. jedna z lepszych uczelni medycznych w kraju :)
ikara
 
Posty: 684
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 05:14

Re: Studia

Postprzez urodowa » poniedziałek, 21 września 2020, 09:16

Dla mnie w tym roku studia informatyczne przez internet były jedynym słusznym wyborem. Czasy są niespokojne i wole wiedzieć czy zajęcia odbywają się stacjonarnie czy online. Wiele moich kolegów ma teraz z tym problem.
urodowa
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek, 31 stycznia 2020, 09:41

Re: Studia

Postprzez marmuroweoko » wtorek, 22 września 2020, 17:48

A co myślicie o tym, żeby pójść w finanse? Np. studia bankowe wydają się kierunkiem dającym dość duże możliwości i wróżącym popyt na rynku pracy. Są dość nastawione na dość konkretny segment, co moim zdaniem jest plusem. W końcu kierunek, który nie jest jednocześnie o wszystkim i o niczym :D
marmuroweoko
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 6 września 2020, 18:01

Postprzez » wtorek, 22 września 2020, 17:48

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość