Strona 1 z 6

Studia

PostNapisane: wtorek, 26 marca 2019, 18:10
przez emma898
Wybieracie się na studia? Macie już jakieś upatrzone swoje uczelnie? Ja zastanawiam się nad taką uczelnią, jak tutaj i myślę, że moja przyszłość w tym miejscu może być bardzo dobra. Zastanawiam się jeszcze nad kierunkiem, ponieważ nie jest to jeszcze dopracowane, ale myślę, że dobrze zadecyduję.

PostNapisane: wtorek, 26 marca 2019, 18:10
przez Reklama

Re: Studia

PostNapisane: czwartek, 28 marca 2019, 16:12
przez sesel
Hej wam, chcę iść na studia ale obawiam się, że nie dam rady połączyć ich z pracą. Ostatnio jednak na https://www.zpsb.pl/e-learning/ widziałem ciekawą opcję, mianowicie studia online. Myślicie, że coś takiego może się udać? Może ktoś z was studiuje w ten sposób?

Re: Studia

PostNapisane: piątek, 29 marca 2019, 11:24
przez garnie2
Ja już dawno po studiach.. Najlepsze czasy to były :)

Re: Studia

PostNapisane: piątek, 5 kwietnia 2019, 08:53
przez Natka
Ja też już dawno po studiach. I zgadzam się, że to były piękne czasy a wybrałam super specjalność na nowoczesnej uczelni, bo HR manager i coaching biznesowy https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/hr-manager-i-coaching-biznesowy i po dziś dzień pracuję w zawodzie. Z tego co wiem, to zawód ten i ogólnie HR nadal potrzebuje wykształconych i komunikatywnych ludzi, więc jeśli nie wiesz w jakim kierunku pójść to wybierz coś z zarządzaniem i to niekoniecznie ludźmi (choć Human Resources jest modny ostatnio, chodzi głownie o przyciągnięcie i utrzymanie pracownika, gdyż teraz właśnie mamy rynek pracownika i to pracodawca musi się bardziej starać).

Re: Studia

PostNapisane: wtorek, 9 kwietnia 2019, 07:43
przez konna1
Bardzo popularne są teraz studia związane z marketingiem.

Re: Studia

PostNapisane: środa, 10 kwietnia 2019, 09:57
przez Blue852
Według mnie uczelnią godną polecenia jest wrocławska Wyższa Szkoła Prawa. Oferuje ona studia na kierunku Prawo oraz Bezpieczeństwo wewnętrzne. Bardzo podobają mi się oferowane tutaj specjalności, które według mnie gwarantują doskonałe przygotowanie do pracy na przyszłościowych stanowiskach. Na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/ znajduje się wiele informacji na temat oferowanych ścieżek kształcenia, więc warto poczytać przed wyborem uczelni i kierunku studiów. :)

Re: Studia

PostNapisane: czwartek, 11 kwietnia 2019, 09:21
przez Miska
A czy oprócz studiów warto Waszym zdaniem robić sobie tak zwane kursy doszkalające? Widziałam ciekawą ofertę takich kursów na stronie firmy szkoleniowej Kar-Group http://kar-group.elk.pl/oferta/ i stwierdziłam, że w sumie to nie są one wcale takie drogie. Może więc warto byłoby zainwestować? Jak sądzicie?

Re: Studia

PostNapisane: piątek, 17 maja 2019, 19:20
przez herbuk
Nie wiecie gdzie warto robić studia drugiego stopnia z logistyki? Zależy mi na takich gdzie coś faktycznie nauczą a nie tylko dadzą papier, najchętniej Bydgoszcz, ewentualnie Poznań.

Re: Studia

PostNapisane: sobota, 18 maja 2019, 13:31
przez Elko3
Ja studiuję na UŚ w Katowicach i jest naprawdę fajnie :)

Re: Studia

PostNapisane: niedziela, 19 maja 2019, 21:20
przez oewsb
herbuk napisał(a):Nie wiecie gdzie warto robić studia drugiego stopnia z logistyki? Zależy mi na takich gdzie coś faktycznie nauczą a nie tylko dadzą papier, najchętniej Bydgoszcz, ewentualnie Poznań.

Witam herbuk,
Zachęcam do rozważenia wyboru Wyższych Szkół Bankowych, w których znajdzie Pan możliwość połączenia dwóch rodzajów studiów realizowanych w tym samym czasie: studia II stopnia i studia podyplomowe. Dzięki temu może Pan zyskać dwa dyplomy w dwa lata. W swojej ofercie posiadamy wiele ciekawych kierunków w dogodnych lokalizacjach, największych miast w Polsce. Dodatkowo, obecnie może Pan skorzystać z promocji - jeżeli zdecyduje się Pan na WSB do 30 maja, wpisowe wyniesie 0 zł, a czesne będzie obniżone o 600 zł. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową: http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia.


W razie pytań służę pomocą
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
___________________________
Online Ekspert WSB II stopnia

PostNapisane: niedziela, 19 maja 2019, 21:20
przez Reklama