Wakacje w tropikach

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 28 maja 2018, 15:30

Gdzie byście sie nie wybierali na wakacje, zabezpieczcie swoje pociechy przed zagubieniem. Nie wyobrażacie sobie ile maluchów znika podczas wakacji, narażone na stres i strach. Mając zabezpieczenie w formie opaski na rączce http://www.siband.pl/ mają szansę wrócić szybciej do opiekunów. Opaski są zrobione z materiału, który nie uczula, jest bezpieczny, a a dane w niej zawarte pozwalają znalazcy poznać np. numer telefonu rodziców, czy grupę krwi.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Postprzez » poniedziałek, 28 maja 2018, 15:30

 

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez roskochany » wtorek, 29 maja 2018, 23:05

W sumie fajne muszą być takie wakacje w egzotycznym klimacie
roskochany
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2018, 23:05

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez Zuzzanna2 » środa, 5 września 2018, 18:12

Na wakacje w tropiki warto zabrać ze sobą nic innego jak TWISTER na kleszcze, a innymi słowy narzędzie, które pomoże w szybki sposób pozbyć się go z ciała. Pamiętacie, mam nadzieję, że tego stworzenia nie wolno przypalać, ani szarpać, ponieważ zamiast wyjść z ciała, jeszcze bardziej się w nim zakleszczy. Takie kleszczołapki https://muggasklep.pl/tick-twister-kles ... y-p-7.html dosłownie wykręcają robaka ze skóry. I to skutecznie. Na stronie znajdziecie również poradnik, jak to robić.
Zuzzanna2
 

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez latawiec biały » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 15:39

Jeśli wybieracie się w tropiki to przede wszystkim powinniście wiedzieć coś więcej w temacie jakim są choroby tropikalne. Dla mnie w tym zakresie bardzo pomocna okazała się strona https://www.mugga.pl/choroby-tropikalne-c-3_17.html , którą z perspektywy czasu szczerze mogę Wam polecić. Znajdziecie tam podstawowe informacje o chorobach jak i sposoby ochrony, które przy takiej podróży są niezwykle ważne !
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez nyszka » czwartek, 13 czerwca 2019, 09:17

Jeśli wybierasz się na wakacje, zwłaszcza w takie miejsca to uważam, że warto przemyśleć temat odpowiedniego ubezpieczenia. Pamiętaj, żeby nie sugerować się ceną. Dla Ciebie najważniejsze jest to, żeby w razie jakiegoś wypadku czy innego zdarzenia mieć kompleksową ochronę ubezpieczeniową w kraju oraz za granicą. Najlepiej posprawdzaj sobie kilka ofert, zanim zdecydujesz się na coś ostatecznie. Z miejsc, które sama znam mogę podrzucić Ci to https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagra ... nstwo.html . Link dotyczy konkretnego miejsca, jednak możliwości ubezpieczeń na stronie znajdziesz naprawdę sporo.
nyszka
 
Posty: 410
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez lukrecja » sobota, 15 czerwca 2019, 09:08

Jest wiele fantastycznych miejsc na ziemi, które z pewnością warte są zobaczenia. Jednak co Polska, to Polska. Warto też poznać ją z różnych stron. Ja ostatnio znalazłam w Ostrowie Wielkopolskim noclegi tanie na stronie https://meteor-turystyka.pl/noclegi,ost ... ski,0.html . A, że tam jeszcze nigdy nie byłam, planuje się tam wybrać ze znajomymi.
lukrecja
 

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez DanielaMT77 » poniedziałek, 8 lipca 2019, 16:43

Komu się to nie marzy ;D Gorące plaże, przepiękne morze i palmy. Takie leniuchowanie to jednak nie dla wszystkich jest super opcją, ale dla mnie na pewno :D Tu można znaleźć wiele fajnych ofert, szczególnie jak wiecie jak polować na lasty. Chyba, że sami sobie wszystko załatwiacie, od przelotów po hotel, wtedy już możecie całkiem sporo oszczędzić. Tu wyszukiwarka lotów od Esky może być bardzo pomocnym narzędziem. Nawet jak nie macie sprecyzowanego kierunku to możecie tak znaleźć ciekawe miejsca, w które akurat są fajne promocje na bilety lotnicze i tam właśnie się udać w okazyjnej cenie ;)
DanielaMT77
 
Posty: 65
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 07:37

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez Marylka » czwartek, 18 lipca 2019, 16:57

Jeżeli chcemy zaznać dobrej pogody i się wygrzać w słońcu to nie musimy wybierać się do tropików. Wystarczy skorzystać z propozycji Wytwórni Wypraw i wybrać się z nimi na wycieczkę objazdową po Iranie. Pogoda na pewno będzie piękna, różnorodność kultury, klimatu to również będzie ekscytujące jak egzotyczna wyprawa w tropiki.
Marylka
 

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez Kates0 » piątek, 19 lipca 2019, 12:06

Super propozycja :D
Kates0
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 19 lipca 2019, 11:58

Re: Wakacje w tropikach

Postprzez Dzennika5 » środa, 24 lipca 2019, 13:14

Opcji na takie wakacje jest dużo. Poczytajcie sobie może blogi, relacje z podróży i wybierzcie sobie odpowiednie miejsce, do którego będziecie chcieli pojechac.
Dzennika5
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2017, 10:41

Postprzez » środa, 24 lipca 2019, 13:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość