Sprzątanie

Sprzątanie

Postprzez Marita » środa, 10 sierpnia 2016, 07:47

Lubicie sprzątać w domu?Sprzątacie na bieżąco?Sprzątacie same czy macie podział obowiązków i pomagają wam inni domownicy?
Marita
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 10 sierpnia 2016, 07:30

Postprzez » środa, 10 sierpnia 2016, 07:47

 

Re: Sprzątanie

Postprzez Silena » środa, 21 września 2016, 06:53

U mnie w domu każdy wie co musi posprzątać i nie ma ze sprzątaniem żadnego problemu.
Silena
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 21 września 2016, 06:46

Re: Sprzątanie

Postprzez Arkadiusz1 » sobota, 28 października 2017, 21:52

Wiem, że na rynku jest wiele firm, które zajmują się utrzymaniem porządku na wysokościach.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Sprzątanie

Postprzez lilka » środa, 15 listopada 2017, 20:36

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię sprzątać. Potrzebuję oczywiście do tego dobrych środków. Ja do podłóg bardzo lubię używać sidolux expert do paneli. Super myje, dobrze zabezpiecza powierzchnię no i przede wszystkim sprawia, że się nie ślizgam po własnej podłodze. Gdy go nie rozcieńczę to daje fajny połysk podłodze :)
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Sprzątanie

Postprzez Zuzzanna » piątek, 17 listopada 2017, 07:50

Sprzątanie jest czymś, co mnie uspokaja i sprawia mi radość, więc często się za to zabieram. Lubię widzieć efekty swojej pracy, a uważam, że w porządkach o to najłatwiej ;). Domownicy rzadko mi pomagają, wolą się nie kręcić i nie przeszkadzać, choć jak już to i owo ogarnę, to starają się dbać o czystość, tak bym tylko ścierała kurze i myła podłogi. Wiadomo, czasem i tak coś leży nie na swoim miejscu i muszę to przenieść, normalna rzecz ;) . Mam też swoją technikę - zaczynam od najmniejszego pokoju, kończę na średnio dużym, tak by te największe uprzątnąć tak na połowie i się nimi nie martwić, bo zazwyczaj na nie braknie mi chęci. Zwykle wystarczają mi zwykłe gąbki i ścierki do mycia, ale czasem korzystam też z mojej jedynej maszyny czyszczącej , czyli odkurzacza piorącego , żeby odświeżyć fotele. Nic mnie bardziej nie cieszy, niż kompletny porządek.
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Sprzątanie

Postprzez Kisza » czwartek, 28 grudnia 2017, 20:41

Sama sprzątać w domu bardzo lubię, bo jednak zajęcie to bardzo mnie uspokaja. Nie wyobrażam sobie natomiast, abym musiała sprzątać także w swojej firmie, bo to już jest zdecydowanie ponad moje siły. Dlatego też bardzo ciesze się, że udało mi się znaleźć świetną firmę sprzątającą, jaką jest Aristo Cleaning http://www.aristocleaning.pl/ . Firma posiada mobile ekipy, które wchodzą do firmy po godzinach pracy i bardzo szybko radzą sobie z zaprowadzeniem porządku. Wszystko przebiega sprawnie i co najważniejsze, każde pomieszczenie zawsze jest naprawdę dokładnie posprzątane:).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Sprzątanie

Postprzez Ela78 » czwartek, 4 stycznia 2018, 10:50

Najlepsze sposoby na sprzątanie mieszkania, to są stare, sprawdzone domowe metody naszych babć itd. Ja ostatnio nawet znalazłam ciekawy poradnik na domowe środki czystości http://www.gminachorzele.pl/domowe-srod ... logicznie/ warto wypróbowac tanio i ekologicznie.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Sprzątanie

Postprzez nadia90 » środa, 17 stycznia 2018, 10:16

Cześć, chciałam się dowiedzieć czy słyszeliście coś na temat firmy Stanbest Mielec https://stanbest.pl/punkty/mielec/? Szukam do mojej fabryki kogoś to zajął bym się kompleksowym utrzymaniem czystości. Przeczytałam wiele opinii w sieci i są raczej pozytywne, ale chciałabym poznać waszą.
nadia90
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 29 sierpnia 2017, 05:41

Re: Sprzątanie

Postprzez Moniczka83 » środa, 14 marca 2018, 16:51

Ja nigdy nie lubiłam sprzątania, a mycie podłóg przyprawiało mnie o zawał, bo na płytkach które miałam robiły się straszne smugi. Podczas remontu mój mąż namówił mnie po raz kolejny na płytki , niechętnie się zgodziłam ale był to słuszny wybór. W domu położyliśmy http://plytki-ceramiczne-podlogowe.pl/, które bardzo łatwo się czyści i teraz mycie zajmuje mi kilkanaście minut. Co najważniejsze, smugi nie zostają na tych płytkach <3
Moniczka83
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 13 marca 2018, 16:44

Re: Sprzątanie

Postprzez novanida » piątek, 16 marca 2018, 10:26

Nie lubię sprzątać i pewnie nigdy nie polubię... ale co zrobić jak trzeba :D
novanida
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 16 marca 2018, 10:20

Postprzez » piątek, 16 marca 2018, 10:26

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości