Szkoła policealna

Re: Szkoła policealna

Postprzez homniaczka » wtorek, 1 maja 2018, 19:30

Ja chodzę do takiej szkoły, w które pracujemy na takich sprzętach jak tablica interaktywna i przyznaję, że taki interesująych lekcji jeszcze nie miałam :D Super sprawa ;)
homniaczka
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 1 maja 2018, 17:01

Postprzez » wtorek, 1 maja 2018, 19:30

 

Re: Szkoła policealna

Postprzez wiktoria68 » piątek, 8 czerwca 2018, 07:15

Pewnie niedługo będziecie szukać podręczników do szkoły. Zerknijcie sobie na stronę http://www.taniaksiazka.pl/seria/biologia-na-czasie Widziałam, że cenowo bardzo przystępni. Oferta przebogata, wszystko co powinnam kupić juz znalazłam, a mamy dopiero początek czerwca. Widać, że księgarnia bardzo ogarnięta.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Szkoła policealna

Postprzez Blue852 » wtorek, 10 lipca 2018, 14:12

Ja zdecydowałam się na studia i połączyłam je z pracą. Dzięki temu po 3.5 roku edukacji uzyskałam tytuł inżyniera, a na moim koncie pojawiło się już doświadczenie. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że w przygotowaniu pracy dyplomowej pomogli mi specjaliści z http://www.iprace.pl/oferta/prace-inzynierskie/. Gdyby nie ich doświadczenie w pisaniu prac inżynierskich, liczne rady i fachowe doradztwo, mój wynik z pewnością nie byłby tak dobry.
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Szkoła policealna

Postprzez monte88 » środa, 11 lipca 2018, 13:07

Czasem mam wrażenie, że taka szkoła jest w stanie dać dużo więcej, niż studia..
monte88
 
Posty: 29
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 11:51

Re: Szkoła policealna

Postprzez urbi93 » środa, 11 lipca 2018, 18:44

otóż to, pomoce naukowe robią swoje. W dzisiejszych czasach trzeba się trochę napracować, żeby skupić czyjąś uwagę, a takie gadżety sporo w tym pomagaja;)
urbi93
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 16:43

Re: Szkoła policealna

Postprzez LukaszTrempo » środa, 25 lipca 2018, 18:07

Moim zdaniem nie opłaca się iść do szkoły policealnej. Zdecydowanie lepiej wybrać się na studia, na pewno będziemy mieli z tego więcej korzyści, niż ze szkoły policealnej. Ja obecnie studiuję pedagogikę na ZPSB.PL. Zdecydowałem się na ten kierunek ponieważ w przyszłości chciałbym pracować w szkole jako pedagog i pomagać dzieciom :)
LukaszTrempo
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2018, 15:12

Re: Szkoła policealna

Postprzez zofialipska » środa, 1 sierpnia 2018, 12:00

Zdecydowanie warto iść na studia, tylko trzeba dobrze przemyśleć swój wybór żeby był jak najlepszy. Ja wybrałam studia informatyczne we wrocławskiej WSHi to była najlepsza decyzja. Mam teraz świetną pracę, a na studiach wiele sie nauczyłam
zofialipska
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 13:08

Re: Szkoła policealna

Postprzez AgaWu » piątek, 7 września 2018, 09:04

Ja zdecydowałam, że chcę mieć wykształcenie dlatego wybrałam studia. Obecnie zaczynam studia podyplomowe z public relations: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/no ... -relations . Uważam, że takie podnoszenie kwalifikacji jest bardzo opłacalne bo można dużo łatwiej awansować czy znaleźć lepszą pracę.
AgaWu
 
Posty: 87
Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2017, 13:18

Re: Szkoła policealna

Postprzez stokrotka » środa, 3 października 2018, 05:45

Moim zdaniem szkoly policeane znów są przyszłością dla uczniów. Szczególnie, jeśli oferują interesujące i pożądane kierunki jak na przykład technik rachunkowości czy technik usług kosmetycznych. Mieć fach w ręku to zawsze lepiej, niż skończenie wielu lat szkoły i nie posiadanie własnego doświadczenia zawodowego. Moja mama, nawet mając 40 lat myśli nad szkołą profesjaedukacja, bo tam jak czytałyśmy, można zostać technikiem masażysta. To pozwoliłoby jej na otwarcie własnego biznesu i pracę mobilną.
stokrotka
 

Re: Szkoła policealna

Postprzez Kamilka75 » sobota, 29 grudnia 2018, 20:04

W szkole policealnej niestety wszystkie zajęcia, a szczególnie matematyka, są na wysokim poziomie. Jak możecie sobie poradzić? A na przykład z tym serwisem https://odrabiamy.pl/ , na którym doświadczeni naukowcy, jak i studenci rozwiązują wszelakie zadania z książek od tego przedmiotu. Znajdziecie tam również kalkulator matematyczny specjalnego przeznaczenia.
Kamilka75
 

Postprzez » sobota, 29 grudnia 2018, 20:04

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości