oszczędności w domu

Re: oszczędności w domu

Postprzez Ela78 » piątek, 20 lipca 2018, 06:26

Czy ktoś z Państwa ma urządzenie do obniżenia rachunku za prąd o nazwie Energy Saver Eco http://rabatowoblog.pl/tesla-saver-eco/ .Jakie efekty . Koleżanka ostatnio wspominała mi o tym jak zauważyła ile to ja płacę za energię. Wiem że dużo ale sama nie wiem dlaczego. Ponoć urządzenie jest świetne i dzięki temu można po pewnym czasie zauważyć różnicę w płaceniu za prąd.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » piątek, 20 lipca 2018, 06:26

 

Re: oszczędności w domu

Postprzez zaroweczka » czwartek, 26 lipca 2018, 12:53

Na twoim miejscu zdecydowałabym się na lampy hermetyczne do łazienki, które dzięki technologii LED zmniejszą twoje rachunki za prąd. Sama się na to zdecydowałam i był to bardzo dobry pomysł
zaroweczka
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2018, 12:45

Re: oszczędności w domu

Postprzez Dzennika5 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 12:21

Każdy ma jakieś tam sposoby na oszczędzanie. Podstawowe rzeczy co możecie zrobić opisali tu http://eko-miszmasz.pl/category/dom/ Głównie to postawcie na oszczędności na wodzie, czy też na prądzie. Na tym miesięcznie możecie sporo oszczędzić, a będzie to też ekologiczne podejście. Również możecie wykorzystać stare rzeczy takie jak stare ubrania na szmaty, a także wiele innych tego rzeczy, którym można dać ponowne życie.
Dzennika5
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2017, 10:41

Re: oszczędności w domu

Postprzez dominik221 » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 06:53

W tym kraju to się nie da w ogóle oszczędzać żadnych pieniędzy według mnie.Najlepiej wyjechać do Niemiec lub wielkiej Brytanii i zostać tam.
dominik221
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 06:49

Re: oszczędności w domu

Postprzez encem » środa, 8 sierpnia 2018, 14:56

Ja na przykład ostatnio wprowadziłem filtry wody do mojego domu, dzięki czemu przestaliśmy kupować wodę. Udaje nam się oszczędzać na tym całkiem sporo
encem
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 8 sierpnia 2018, 14:35

Re: oszczędności w domu

Postprzez elomezo » piątek, 24 sierpnia 2018, 10:44

Kurcze cięzko o oszczędności w domu, zwłaszcza jak na jedzienie (jak w moim przypadku) wydaje się krocie...


______________________
e-mobitel.pl
elomezo
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 16 sierpnia 2018, 11:58

Re: oszczędności w domu

Postprzez cedar » wtorek, 11 września 2018, 07:43

Na jedzeniu chyba nie warto oszczędzać. W końcu zdrowe produkty przekładają się w jakiś sposób na nasze zdrowie. Oszczędzasz więc na potencjalnym leczeniu. A jeśli chodzi o inne oszczędności to mogę zaproponować oszczędzanie na rachunku za prąd w domu. To działa.
cedar
 

Re: oszczędności w domu

Postprzez ratghost » piątek, 14 września 2018, 21:49

U mnie ze względu na zwierzęta trudno o oszczędności- a to trzeba kupić jedzenie, a to się poidło zepsuje lub miska pogryziona, a to trzeba się wybrać do weterynarza :P
ratghost
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 14 września 2018, 21:46

Re: oszczędności w domu

Postprzez Natka » środa, 10 kwietnia 2019, 11:38

Bartek76 napisał(a):Oprócz wymiany żarówek są też inne sposoby na oszczędności energetyczne. Tylko, że w tym celu trzeba wykonać audyt energetyczny. Taki audyt określa stan techniczny budynku i wskazuje odpowiednie usprawnienia i przedsięwzięcia termomodernizacyjne, które zaleca się dla konkretnego budynku. Dzięki temu można też starać się o dofinansowania na termomodernizację budynku, co pozwala na realne oszczędności zimą, szczególnie grzewcze.


Inwentaryzacja stanu technicznego budynków to również wymóg podczas przebudowy budynku, jego modernizacji czy zmianie przeznaczenia użytkowego. Nie chodzi tu tylko o sprawdzenie stanu energetyki.
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Re: oszczędności w domu

Postprzez ciroh » piątek, 12 kwietnia 2019, 13:19

Skoro jesteśmy w temacie elektryczności, to czy ktoś może polecić jakiegoś producenta, który oferuje rozdzielnice licznikowe? Znalazłem niedaleko domu producenta i chciałbym zapytać, czy warto zakupić ich produkt.
ciroh
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 12 kwietnia 2019, 12:54

Postprzez » piątek, 12 kwietnia 2019, 13:19

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron